Skocz do zawartości


RODO w HAKP

światla diodowe do jazdy dziennej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
738 odpowiedzi w tym temacie

#706 Michal21071984

Michal21071984
  • Partner HAKP
  • 526 postów
  • Skąd:Opatów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive Custom
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 11:23, 14.07.2016

chyba obecnie tego zestawu z czystym sumieniem nie polecę , no chyba ze elektryk cos zawalił ;( Bylem zadowolony do czasu kiedy ktos powiedzial mi ze kiedy jade to gasną a po chwili sie zapalają . Miał ktos podobnie. Zaplaciłem zza montaż nie malo a tu taki zonk !!! Pewnie elektryk zwali wszystko na moduł ....

Byc moze tak jak przedmowca napisal nie podlaczyl zasilania po stacyjce lub podlaczyl nie pod to co trzeba
Ja mam modol lepard zamotowany w halogen bo tak wolalem i dopoki nie podlaczylem zasilania pod ACC to nie dzialal wcale.
  • 0

#707 verul

verul
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:Poznań
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 14:30, 14.07.2016

Mi DRL podlaczyli wpierw chyba pod wycieraczki albo cos takiego (moze pompka od spryskiwaczy reflektorow?), bo jak je wlaczalem, to swiatla przygasaly  :zoltek: No ale ostatecznie poprawili to i dziala. Pewnie jakis glupi blad bo sami sie z tego smiali  :cwaniak:


Użytkownik verul edytował ten post 14:31, 14.07.2016

  • 0

#708 seiwek

seiwek
  • Forumowicz
  • 120 postów
  • Skąd:lubelskie
  • Silnik:2,4
  • Wersja:TYPE-S
  • KM:190/K24a3
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:34, 17.07.2016

masz podłączone opcjonalne zasilanie po stacyjce?

prawdopodobnie nie :bann 

Mam dzwonic w srode , to sie zapytam , o ile powie prawde . Cos zaczął krecic i zwalac na modul ! Kiedy kupiony , ze reklamować - taki nygus!!!

Gadalem ze sprzedawcą i mozliwe jest ze gasną tak od samego poczatku :szok2:


  • 0

#709 Jacko

Jacko
  • Forumowicz
  • 351 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:27, 17.07.2016

Przebrnalem przez pierwsze 30 stron tematu i wymieklem. Szukam koncepcji gdzie najlepiej zalozyc LEDy w VII gen po lifcie ktory ma oryginalne halogeny. Na miejsce halogenow sie nie da, bo sa one eliptyczne, a wszystkie LEDy okragle. Z tematu dowiedzialem sie, ze dobrym pomyslem jest montaz w kratkach na zewnatrz od halogenow. Okragle, albo flex. Powiedzcie tylko, czy musze ciac zderzak, czy sa inne sposoby?

 

Ja mam okrągłe  DLR w miejscu halogenów, zamontowane w oryginalnych kratkach. Opis i zdjęcia w temacie o mojej VII. I szczerze powiem że okrągłe są lepiej widoczne niż płaskie poziome dokładane.


  • 0

#710 verul

verul
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:Poznań
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:44, 17.07.2016

Dzieki, juz mam sprawe zalatwiona. Halogeny sa owalne i okragle by srednio pasowaly, a poza tym troche ich szkoda... wiec mam paski po skosie na zderzaku. Moim zdaniem wyglada ok.


  • 0

#711 mirozet

mirozet
  • Nowy
  • 8 postów
  • Skąd:Łochów / Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:02, 10.08.2016

Cześć,

spędziłem godzinę w poszukiwaniu na forum dobrego miejsca z plusem po stacyjce w VIII i nie znalazłem... była za to dokładna instrukcja do VII (wycieraczki). Po tym spędziłem pół godziny na poszukiwaniach pod maską i jeśli ktoś będzie potrzebował to znalazłem w przepływomierzu i w jeszcze bardziej dostępnym miejscu w kostce obok.

P.S. Mam dzienne Philips Daylight 9 i czasami zdarzało się, że gasły. Teraz nie powinno być już problemu.


  • 0

#712 PrzemekEPJ

PrzemekEPJ
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:Będków,łódzkie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 09:54, 11.08.2016

Ja widziałem ostatnio fajne ledy na hondzie do kupienia montowane między lampą a zderzakiem tam jest taka malutka wnęka może ktoś ma takie coś?
  • 0

#713 mirozet

mirozet
  • Nowy
  • 8 postów
  • Skąd:Łochów / Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:54, 11.08.2016

Ja widziałem ostatnio fajne ledy na hondzie do kupienia montowane między lampą a zderzakiem tam jest taka malutka wnęka może ktoś ma takie coś?

W VII? Pod reflektorem??? Wątpię, żeby można było coś tam zmieścić sensownego...


  • 0

#714 PrzemekEPJ

PrzemekEPJ
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:Będków,łódzkie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 15:11, 11.08.2016

znajdź sobie ogłoszenie honda accord vii na olx za 34.900 Zawiercie silnik 2.0 i napisz co tam jest zrobione
  • 0

#715 Jacko

Jacko
  • Forumowicz
  • 351 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:06, 11.08.2016

znajdź sobie ogłoszenie honda accord vii na olx za 34.900 Zawiercie silnik 2.0 i napisz co tam jest zrobione

 

Może i fajnie to wygląda, ale swojej funkcji nie spełnia.


  • 0

#716 PrzemekEPJ

PrzemekEPJ
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:Będków,łódzkie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 16:58, 11.08.2016

czemu za słabo świecą?
  • 0

#717 verul

verul
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:Poznań
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 17:33, 11.08.2016

To wyglada jak zwykly pasek LED jaki sie pod meblami montuje. Wg mnie wyglada slabo, a samo ogloszenie trefne. Niby tempomat ma a ciekawe gdzie skoro na kierownicy nie ma sterowania od niego.

Zerknij u mnie jak rozwiazalem kwestie ledow. Moim zdaniem najsensowniejsze rozwiazanie. Chyba ze ATS ma okragle halogeny (a nie owalne jak zwykla wersja) to wtedy mozna wsadzic ledy w miejsce halogenow (oczywiscie trzeba miec wtedy tego body kita).

 

Mozna jeszcze montowac ledy w stylu hella flex, ale masa z tym roboty, a efekt pewnie i tak nie bedzie powalal. Mozna do halogenow wsadzic zarowke LED, poprzestawiac elektryke i uzywac jak dzienne, ale jak sie diagnosta lub policjant przyczepi to beda problemy, bo klosz od halogenu nie ma homologacji na DRL. Niektorzy jeszcze uzywaja modulow do przyciemniania swiatel drogowych, ale tym to powinno sie dowod zabierac na drodze, a samochod odholowywac bo nie dosc ze to niezgodne z prawem to jeszcze oslepia innych.


Użytkownik verul edytował ten post 17:38, 11.08.2016

  • 0

#718 PrzemekEPJ

PrzemekEPJ
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:Będków,łódzkie
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 07:01, 12.08.2016

Aha Ja nie mam zamiaru świateł dziennych led wkładać jak patrze na innych jak jeżdżą na halogenach niby to są dzienne to tylko w łeb dac dla mnie to jest taka choinka przy aucie
  • 0

#719 Drizzit

Drizzit
  • Klubowicz
  • 1,362 postów
  • Skąd:Königshütte Oberschlesien
  • Silnik:K20
  • Wersja:customS
  • KM:172,8
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
Garaż Zobacz Garaż
Reputacja: 22
Super

Napisano 07:21, 12.08.2016

[...] jak patrze na innych jak jeżdżą na halogenach niby to są dzienne to tylko w łeb dac dla mnie to jest taka choinka przy aucie

Możesz rozwinąć myśl?

Za co niby chcesz mi w łeb dać?  W czym objawia się ta "choinka"?
Czy ty misiu wiesz o czym piszesz, czy tylko klepiesz sobie ot tak, żeby zalansić? Bo takie wrażenie odniosłem.


  • 0

#720 Michal21071984

Michal21071984
  • Partner HAKP
  • 526 postów
  • Skąd:Opatów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive Custom
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 07:56, 12.08.2016

Możesz rozwinąć myśl?
Za co niby chcesz mi w łeb dać? W czym objawia się ta "choinka"?
Czy ty misiu wiesz o czym piszesz, czy tylko klepiesz sobie ot tak, żeby zalansić? Bo takie wrażenie odniosłem.

Tomku ja sklanialbym sie jednak ze misiu chce zalansic a nie ma pojecia o czym pisze

Swiatla dzienne to takie ktore tylko one swieca w ciagu dnia reszta oswietlenia jest wylaczona wiec gdzie tu jest ta choinka o ktorej wspomniales?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq