Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Płyn Chłodniczy w Salonie ale jazda !!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16 oiko

oiko
  • Nowy
  • 6 postów
  • Skąd:zza winkla
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:42, 08.06.2010

Specjalnie się zarejestrowałem, żeby kolegów z błędu wyprowadzić.
Litrowy płyn chłodzący 08CLA-G01-801 - cena 22.56zł
Fakt, że dostępny jest od niedawna, ale jest.
  • 0

#17 Zatoichi

Zatoichi
  • Forumowicz
  • 342 postów
  • Skąd:Wro
  • Silnik:2.4
  • Wersja:.exe
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:29, 08.06.2010

Taka zasada dobrego handlu i tego można/ trzeba się spodziewać
idąc do firmowego salonu Hondy.


niechlubna statystyka

Moje doświadczenie z płynami z ASO? poprosiłem w ASO Renault Truck o 5l oleju na dolewke. Przyjechał kierowca z butelka po wodzie mineralnej z olejem w środku oczywiście i tą lipną cienką nakrętką, spod której oczywiście olej wyciekał bo jak miałby nie wyciekać i czemu nie na dywaniki. Full Pro z ich strony. Najfajniejsza była pozycja na fakturze, cos w stylu obsługa klienta i opiewała na kwotę 50zł netto hehe. Płacić za rozmowe już z nimi trzeba, Dobrze że auto juz po gwarancji.
  • 0

Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
ex-wife: AccoVII 2.4 exe, AccoVIII 2.4 TypeS AT '11...


#18 DykuS17

DykuS17
  • Forumowicz
  • 76 postów
  • Skąd:Tarnów-OKOLICE
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:02, 30.11.2010

za to serwis Kia jest super :) auto na gwarancji Kia Ceed 2.0 crdi :) (firmowe) 80 tys przebiegu padło sprzęgło i dwumas. Dowiaduje się od Pana w garniaku że "jest to nie możliwe żeby padło" :) haha taki tekst w serwisie :D a jest to drugie auto oddawane na ten sam serwis z tą samą wadą:) dodam że rozmowa z tym samym Panem :-D :evil: :evil: :evil:
  • 0

#19 klosz007

klosz007
  • Forumowicz
  • 1706 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tech
  • KM:211
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:V37
Reputacja: 25
Super

Napisano 20:30, 30.11.2010

W ASO Kosicki w Łodzi MTF też sprzedają tylko z beczki 50l ale zwykle mają jakieś "opakowania zastępcze".
Chłodniczego nigdy nie kupowałem bo normalny ubytek jest tak minimalny że dolewam wodę destylowaną (w VI gen dolałem przez 3 lata raz ok. 1/2 szklanki i to wszystko) a wymiana jest przewidziana raz na 10 lat/200kkm więc auto nie doczekało.
  • 0

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95


#20 eXtReMeDMG

eXtReMeDMG
  • Forumowicz
  • 230 postów
  • Skąd:WR
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:14, 30.11.2010

ASO Honda Strzałkowski w Wielogórze pod Radomiem to pełna profeska. Jak czytałem o tych waszych bańkach to się za głowę łapałem :shock: Ja kupiłem 5l płynu w pięknym, czarnym, oryginalnym Hondowskim pojemniku z pięknym logiem H. Ba, nawet rabat dostałem :)

Ps. Chyba nie bez powodu mają pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o serwis Hondy w Polsce.
http://autoskar.com....auto-swiat1.pdf
  • 0

#21 oiko

oiko
  • Nowy
  • 6 postów
  • Skąd:zza winkla
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:46, 01.01.2011

ASO Honda Strzałkowski w Wielogórze pod Radomiem to pełna profeska. Jak czytałem o tych waszych bańkach to się za głowę łapałem :shock: Ja kupiłem 5l płynu w pięknym, czarnym, oryginalnym Hondowskim pojemniku z pięknym logiem H. Ba, nawet rabat dostałem :)

Ps. Chyba nie bez powodu mają pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o serwis Hondy w Polsce.
http://autoskar.com....auto-swiat1.pdf


W 'piątce" można w każdym salonie kupić kolego ;) Chodzi o to, że jak klient chce przyjść po płyn na 'dolewkę' to nie ma sensu wydać prawie 100zł na ten cel, tylko dlatego, że potrzebne jest mniej niż litr... I właśnie w takich przypadkach mowa jest o bańkach, żeby rozlać z większego pojemnika (5L) potrzebną, mniejszą ilość.
Aczkolwiek tak jak pisałem, dostępny jest płyn w pięknych, czarnych litrowych pojemnikach z logo H. Tylko literek w takim przypadku kosztuję prawie 23zł, a rozlany z bańki wychodzi ok 18zł.
  • 0

#22 maliniak292

maliniak292
  • Forumowicz
  • 56 postów
  • Skąd:Polska
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:19, 04.01.2011

Panowie pewnie serwisy tez sie karmia wiadomosciami z forum bo w Płocku tez od pewnego czasu mają ale Shella i tu zdziwienie :shock: .Shella to ja moge sobie kupic ale nie koniecznie przepłacać w salonie Hondy .Oczywiście z całym szacunkiem do Hondy :lol:
  • 0

Prawdziwy mężczyzna nie je miodu , prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły !

Maliniak292


#23 Valdi.

Valdi.
  • Forumowicz
  • 341 postów
  • Skąd:ale co skąd?
  • Silnik:0,7
  • Wersja:S-uuper
  • KM:136 chyba
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:wyjątkowe
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 16:19, 04.01.2011

[ Dodano: 2011-01-04, 16:21 ]

za to serwis Kia jest super :) auto na gwarancji Kia Ceed 2.0 crdi :) (firmowe) 80 tys przebiegu padło sprzęgło i dwumas. Dowiaduje się od Pana w garniaku że "jest to nie możliwe żeby padło" :) haha taki tekst w serwisie :D a jest to drugie auto oddawane na ten sam serwis z tą samą wadą:) dodam że rozmowa z tym samym Panem :-D :evil: :evil: :evil:


auta na gwarancji robia po najmniejszej linii oporu tylko żeby wyjechało z warsztatu bo za to nie mają duzej kasy :-P
a po gwarancji to by ci wszystko wymienili czy trzeba czy nie-tylko płacic :k taka jest polityka ASO i tyle


W ASO Kosicki w Łodzi MTF też sprzedają tylko z beczki 50l ale zwykle mają jakieś "opakowania zastępcze".

z beczki to już nawet piwo nie smakuje :mrgreen:
  • 0

Czarno-biały Projekt by Valdi...
http://www.accordklu...pic.php?t=19232

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.

 

 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq