Skocz do zawartości


RODO w HAKP

wentylacja,spaliny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 03:24, 09.11.2009

Witam

Niedawno kupilem honde accord 2003. Autko jest fajne ale niestety mam problem,spaliny powinne isc na zewnatrz auta a nie do srodka, w moim jest odwrotnie,po wlaczeniu dmuchawy/niewazne cieple czy zimne powietrze/ czuje w srodku spaliny,no i jazda moim kochanym autkiem staje sie katorga, wielkim bolem glowy po paru kilometrach.

Prosze o pomoc :-(
  • 0

#2 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 08:44, 09.11.2009

http://www.accordklu...opic.php?t=5123
http://www.accordklu...opic.php?t=3609
przeglądałeś chociaż forum?
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 05:32, 10.11.2009

Witam

Niedawno kupilem honde accord 2003. Autko jest fajne ale niestety mam problem,spaliny powinne isc na zewnatrz auta a nie do srodka, w moim jest odwrotnie,po wlaczeniu dmuchawy/niewazne cieple czy zimne powietrze/ czuje w srodku spaliny,no i jazda moim kochanym autkiem staje sie katorga, wielkim bolem glowy po paru kilometrach.

Prosze o pomoc :-(


dzieki za podpowiedz :ok ,moze to byc kolektor bo autko ma 180tys mil na liczniku i wyglada ze sobie troche popuszcza

[ Dodano: 2009-11-09, 22:44 ]

http://www.accordklubpolska.pl/viewtopic.php?t=5123
http://www.accordklu...opic.php?t=3609
przeglądałeś chociaż forum?

:B chyle kapelusza przed znawca,ja po prostu raczkuje na forum i potrzebuje troche czasu zeby sie wprawic, a autko psuje sie niestety,no i potrzebuje pomocy
bardzo podoba mi sie ta strona,jest bezbledna
moze i ja bede mogl w czyms, kiedys,komus pomoc
dzieki :ok
  • 0

#4 Guest_Wilu_*

Guest_Wilu_*
  • Guests

Napisano 15:06, 28.10.2010

Witam. Mam podobny problem jak marecki02. Gdy włączę nawiew ciepłego powietrza to czuję spaliny w środku. Jest to wkurzające. Na myśl przychodzi mi że może być to kolektor wylotowy, ale jest to Benzyna a nie Diesel. Wjechałem na kanał i nie widzę od spodu żeby gdzieś spaliny się wydobywały. Od góry patrząc na kolektor ( zdjąłem pokrywę ) również nie widzę żęby był gdzieś pęknięty lub coś gwizdało. Problem się zaczął gdy przejechałem się kawałek po naszej Polskiej autostradzie, gdzie jechałem jak po schodkach. Słyszałem o akcji naprawczej związanej z wadą kolektorów w tych Hondach ( do max 7 lat lub przebiegu do 180 czy 200 tyś) a więc zadzwoniłem do ASO. W ASO Pan : Gdzie ja to słyszałem że to może być kolektor ? Podałem przebieg , rocznik ,VIN. Po czym Pan odpowiedział mi że to NIE dotyczy mojego samochodu ponieważ jest to Benzyna a akcja tyczy się tylko Diesli. I że nigdy im się nie zdarzyło żeby był to kolektor w Benzynie. Cena w kolektora w ASO 1800zł + 150 zł robocizna. Auto sprowadzane z Niemiec mam tylko dwie pieczątki. Przebieg 124 i jeszcze nie ma 7 lat? Czy to mnie dyskfalifikuje ? Co to może być za usterka ? Proszę o pomoc.
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 02:15, 29.10.2010

Niestety ale moj problem pozostal,z tym ze u mnie to bylo zima kiedy chodzila nagrzewnica,latem mam spokoj.
Teraz nie ma u nas jeszcze zimy/na szczescie/ i nie moge tego sprawdzic ale jak sytuacja sie powtorzy to musze to zrobic w takim sm....e nie da sie jechac jak to rozwiaze to dam znac. :B
  • 0

#6 manecki

manecki
  • Forumowicz
  • 55 postów
  • Skąd:Luton
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:09, 29.10.2010

Witam. Mialem ten sam problem ze spalinami w srodku auta. Wybralem sie do ASO w UK. Mimo ze moje auto nie bylo serwisowane w ASO przez pierwszego wlasciciela bez zadnego problemu i zbednych pytan zostal wymieniony kolektor, a na czas naprawy dostalem samochod zastepczy.
  • 0

#7 Guest_Wilu_*

Guest_Wilu_*
  • Guests

Napisano 14:02, 05.11.2010

Znalazłem przyczynę spalin w kabinie przy włączonym nawiewie ciepłego powietrza. W moim przypadku była to rozerwana przeplotka. Stara została wycięta kątówką i wspawana nowa. Teraz nie czuje żadnych spalin. Koszt wymiany 200zł. :eee
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq