Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

LEDriving FOG – przeciwmgłowe światła LED, VIII gen przed liftem

VIII leddzienne LEDriving fog

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
283 odpowiedzi w tym temacie

#136 lajsta

lajsta
  • Forumowicz
  • 573 postów
  • Skąd:SL
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 16:56, 05.08.2017

Może by tak ktoś, komu ten moduł Leparda działa prawidłowo, zamieścił jakieś fotki pokazujące miejsca podłączenia poszczególnych kabli, żeby wszystko było jasne?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  • 0

CB->CC7->EU7->CU1....H O N D A

 

ivtec%2Bsohc1.jpg


#137 Etranger

Etranger
  • Forumowicz
  • 82 postów
  • Skąd:Saint-Yrieix-la-Perche
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 17:01, 05.08.2017

Może by tak ktoś, komu ten moduł Leparda działa prawidłowo, zamieścił jakieś fotki pokazujące miejsca podłączenia poszczególnych kabli, żeby wszystko było jasne?


Czasami warto uprzejmie poprosic uzywajac magicznego zaklecia "prosze".

Szczegolnie, ze Twoja prosba wymaga troche wysilku oraz podzielenia sie wiedza, ktora ma wartosc rynkowa.

Wiecej dopowiedz sobie sam.
  • 0
Vous vous servez là d'une parole sans le sens m'est resté jusqu'à ce jour inconnu.

#138 lajsta

lajsta
  • Forumowicz
  • 573 postów
  • Skąd:SL
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 07:44, 07.08.2017

Rozumiem, że jesteś w stanie spełnić te prośbę, więc PROSZĘ, bądź tak miły i zamieść fotki ułatwiające wszystkim członkom tego forum bezproblemowe podłączenie modułu świateł dziennych Leoarda w swoich Hondach, a w szczególności Accordach VIII gen. Jeśli nie to, również PROSZĘ, daj sobie spokój z takimi uwagami na jakichkolwiek forach tematycznych bo to wypacza sens ich istnienia. "Wartość rynkowa" - że niby co, mamy sobie płacić za rozwiązywanie problemów na tym forum? Proszę Cię... Poza tym, nie napisałem swojego posta w trybie rozkazującym, tylko chodziło mi o to, aby wreszcie znalazło się na nim ostatecznie rozwiązanie, z którego będą mogli skorzystać wszyscy, a nie tylko ja.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik lajsta edytował ten post 11:03, 07.08.2017

  • 1

CB->CC7->EU7->CU1....H O N D A

 

ivtec%2Bsohc1.jpg


#139 rafalmarkowicz

rafalmarkowicz
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:48, 23.11.2017

Witam

A co sądzicie o takim rozwiązaniu, do przedlifta?

https://pl.aliexpres...9999.262.6FQAfF

 

Lampy są skośne tak jak oryginalne można by dopasować mocowanie


  • 0

#140 Heka

Heka
  • Klubowicz
  • 1709 postów
  • Skąd:3City
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 167
Wzorowa

Napisano 17:20, 23.11.2017

...można by dopasować mocowanie

I właśnie w tym jest główny problem. 


  • 0
<p><span style="color:#f0ffff;">Pan Bóg stworzył człowieka a Japończycy samochód</span> :zoltek:</p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...Obecnie</a></p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu.../'>Było</a></p>
<p> </p>

#141 lajsta

lajsta
  • Forumowicz
  • 573 postów
  • Skąd:SL
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 18:19, 23.11.2017

Zdecydowanie prostszym i tańszym rozwiązaniem jest moduł Leparda.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  • 0

CB->CC7->EU7->CU1....H O N D A

 

ivtec%2Bsohc1.jpg


#142 domenek

domenek
  • Nowy
  • 7 postów
  • Skąd:krk
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES GT
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:21, 28.11.2017

Ja zamontowalem u siebie kilka dni temu podobne DRL z aliexpress w oryginalnych uchwytach poniewaz moje oryg halogeny mialy rozbite  szkielka wiec to wykorzystalem

 

Kupilem bez skosu, od tego sprzedawcy:

https://pl.aliexpres...2670692352.html

 

Montaz wymaga troche rzezby w oryg ramce ale dla chcacego nic trudnego :)

 

JfUFkBF.png


  • 0

#143 rafalmarkowicz

rafalmarkowicz
  • Forumowicz
  • 21 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:50, 04.12.2017

Witam

 

Ja również mam otwór po kamyku w jednej z lamp, więc mam 2 wyjscia zamówić oryginał lub rzeźba.

 

Ja zamontowalem u siebie kilka dni temu podobne DRL z aliexpress w oryginalnych uchwytach poniewaz moje oryg halogeny mialy rozbite  szkielka wiec to wykorzystalem

 

Kupilem bez skosu, od tego sprzedawcy:

https://pl.aliexpres...2670692352.html

 

Montaz wymaga troche rzezby w oryg ramce ale dla chcacego nic trudnego :)

 

JfUFkBF.png

Witam

 

Nie widzę na tych lampach żadnych oznaczeń, tzn że nie posiadają certyfikatów i może być problem z niebieskimi lub na przeglądzie.

 

Krztałt odbłyśników jest bardzo podobny do tych które ja znalazłem, pewnie też nie posiadają certyfikatu E4 RL


  • 0

#144 airman

airman
  • Forumowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:217
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CU2+EG4
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:47, 10.02.2018

Cześć. Da radę znaleźć wszystkie niezbędne kable do Leparda pod kierownica w VIII? Kiedyś montowalem już w VII wg schematu z forum i teraz planuje w VIII :)
  • 0

#145 lajsta

lajsta
  • Forumowicz
  • 573 postów
  • Skąd:SL
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 16:30, 10.02.2018

Prawie wszystkie, niezbędne złącza są w komorze silnika, za wyjątkiem Plusa po stacyjce, który jest w kabinie, przy lewej nodze kierowcy. Opis i fotorelacja jest na forum.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  • 0

CB->CC7->EU7->CU1....H O N D A

 

ivtec%2Bsohc1.jpg


#146 airman

airman
  • Forumowicz
  • 38 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:217
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CU2+EG4
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:56, 16.02.2018

lajsta dzięki za info, poszukałem i znalazłem Twój opis.

 

Ja zdecydowałem się na podpięcie w kabinie, wszystkie kable bez problemu dostępne. Mam jeszcze chęć przetestowac doświetlanie ale tu raczej kabelek muszę z ECU doprowadzić, bo z ECU do kabiny sygał VSS leci po CAN. Bez VSS też działa za każdym razem kiedy uruchamiam kierunek na włączonych postojowych lub xenonach. 

 

Co do comming home, to kabelek od tego podłączyłem pod kierunek i też działa..nie musi być to zamek.


  • 0

#147 Etranger

Etranger
  • Forumowicz
  • 82 postów
  • Skąd:Saint-Yrieix-la-Perche
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2009
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 12:06, 16.02.2018

Witam

A co sądzicie o takim rozwiązaniu, do przedlifta?

https://pl.aliexpres...9999.262.6FQAfF

 

Lampy są skośne tak jak oryginalne można by dopasować mocowanie

 

Te światła są niebezpieczne dla innych użytkowników drogi. Nie radzę ufać Chinczykom, a szczególnie ich wynalazkom. Radzę podchodzić do nich z największą nieufnością. W praktyce można od razu założyć, że chcą Cię oszukać, a jeśli nawet chcą zrealizować zakładany kontrakt, to i tak należy pilnować ich na każdym etapie jego realizacji. Dla nich specyfikacja techniczna, to nic nie znaczący dokument. Oni są pozbawieni rozsądki, nie uznają dobra człowieka za kluczową wartość każdego produktu. Dla nich liczy się partia, komunizm oraz dobro ich przedsiębiorstwa.

 

Im mniej kupisz w Chinach, tym więcej miejsc pracy znajdzie się w Europie. Wszystkie produkty z Chin są bardzo złe, słabe i podle wykonane. Popierajmy swoje i przywróćmy Chinom ich właściwe miejsce, czyli biedny, zacofany, rolniczy kraj czytający "Czerwoną Książeczkę" 4 razy na dzień :)


  • 0
Vous vous servez là d'une parole sans le sens m'est resté jusqu'à ce jour inconnu.

#148 flashmaniac

flashmaniac
  • Klubowicz
  • 965 postów
  • Skąd:Ostrołęka
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Manual + Navi + LKAS/CMBS/ACC
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:09, 16.02.2018

lajsta dzięki za info, poszukałem i znalazłem Twój opis.

 

Ja zdecydowałem się na podpięcie w kabinie, wszystkie kable bez problemu dostępne. Mam jeszcze chęć przetestowac doświetlanie ale tu raczej kabelek muszę z ECU doprowadzić, bo z ECU do kabiny sygał VSS leci po CAN. Bez VSS też działa za każdym razem kiedy uruchamiam kierunek na włączonych postojowych lub xenonach. 

 

Co do comming home, to kabelek od tego podłączyłem pod kierunek i też działa..nie musi być to zamek.

 

Kolego to może podziel się informacją gdzie w kabinie szukać przewodów od światła pozycyjnego i świateł drogowych przyda się innym.

 

Nie wiem jaki masz moduł ? Lepard ? W przypadku lepard jak podłączysz comming home pod kierunek to "kastrujesz" trochę funkcjonalność leparda. Ja np mam tak skonfigurowany moduł że dopiero po podwójnym naciśnięciu przycisku otwierania lub zamykania na pilocie zapalają mi się światła oświetlające dom i comming home mam podłączony pod siłownik centralnego zamka.

Jak masz podłączony comming home pod kierunek to podczas jazdy na światłach mijania i włączonym kierunkowskazie nie zapalają Ci się comming home ?


Użytkownik flashmaniac edytował ten post 12:13, 16.02.2018

  • 0

#149 grzegorz_k

grzegorz_k
  • Forumowicz
  • 94 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:VIII LIFESTYLE
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Tourer CW1
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 16:32, 16.02.2018

Te światła są niebezpieczne dla innych użytkowników drogi. Nie radzę ufać Chinczykom, a szczególnie ich wynalazkom. Radzę podchodzić do nich z największą nieufnością. W praktyce można od razu założyć, że chcą Cię oszukać, a jeśli nawet chcą zrealizować zakładany kontrakt, to i tak należy pilnować ich na każdym etapie jego realizacji. Dla nich specyfikacja techniczna, to nic nie znaczący dokument. Oni są pozbawieni rozsądki, nie uznają dobra człowieka za kluczową wartość każdego produktu. Dla nich liczy się partia, komunizm oraz dobro ich przedsiębiorstwa.

 

Im mniej kupisz w Chinach, tym więcej miejsc pracy znajdzie się w Europie. Wszystkie produkty z Chin są bardzo złe, słabe i podle wykonane. Popierajmy swoje i przywróćmy Chinom ich właściwe miejsce, czyli biedny, zacofany, rolniczy kraj czytający "Czerwoną Książeczkę" 4 razy na dzień :)

może nie ad vocem tematu ale to może przestańmy używać produktów Apple, Intela, Hp, Della, OSRAM, Phislips, NGK, DENSO, BOSCH, Balcak & Decker, KARCHER, SAMSUNG i tysięcy innych znanych marek ponieważ są produkowane w CHRL...


  • 0

#150 triksi

triksi
  • Forumowicz
  • 125 postów
  • Skąd:Biłgoraj
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 20:45, 21.02.2018

Witam , czy montował  lampy  podane w linku niżej , wydaje się że powinny pasować do przedlifta bez rzeźby i podobno maja homologację . Co o tym myślicie ?

http://www.alejasamochodowa.pl/p,pl,868847,honda+accord+cu2-+2008-+oswietlenie+honda+accord+cu2-+04-11-+lampy+jazdy+dziennej+led+duolight.html

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, leddzienne, LEDriving, fog

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq