Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Podgrzewane lusterka


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
37 odpowiedzi w tym temacie

#31 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 12:51, 24.11.2008

przycisk Mode (wersja z klimatronikiem) zmieniający nawiew,po kilku kliknięciach pojawia się znaczek coś jakby grzanie szyby, ale grzanie szyb obu już jest na oddzielnych klawiszach


To co Ci się pojawia to normalny nawiew na przednią szybę i nogi (bez klimy). A po wciśnięciu przycisku do szyby wieje tylko na szybę i automatycznie włącza się klima, aby było bez klimy musisz ją "ręcznie" wyłączyć.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#32 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:14, 24.11.2008

Panowie powtarzam jeszcze raz - lustra grzeją od momentu włączenia zapłonu NON STOP - nieważne czy to lato, jesień, zima czy wiosna !!
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!

#33 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 18:11, 24.11.2008

:rozpacz: NON STOP :rozpacz:
tak, tak kiziol moja tak ma i nie chce być inaczej.

#34 Sopelblue

Sopelblue
  • Forumowicz
  • 17 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:14, 24.11.2008

Osobiście uważam, że to akurat małe japońskie rączki a raczej mózgi spaprały.
:hmm: aż nie chce mi się w to wierzyć :-/

#35 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:14, 24.11.2008

Ale jaki macie problem. szybki są ciepłe i tyle. Nic się nie topi ani nie pali ;)

#36 Sopelblue

Sopelblue
  • Forumowicz
  • 17 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:09, 26.11.2008

Wiesz problem nie problem. Forum po to jest żeby rozmawiać o najmniejszych pierdołach byle trzymało się to kupy. Może ktoś dzięki temu dostanie jakiegoś olśnienia :mrgreen: Także jeśli Cię drażni to nie czytaj i daj pogadać innym. W ciągu 2 tyg po przeczytaniu zaledwie części tego forum dowiedziałem się na prawdę sporo za co chcę wszystkim podziękować. To dzięki forumowiczom i ich "rozważań" można dowiedzieć się ciekawych rzeczy.
Pozdrawiam wszystkich i oby tak dalej :ok

#37 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 14:13, 26.11.2008

cieszę się że jesteś zadowolony z forum i że przydały Ci się informacje na nim zawarte.
Ważne aby nie było bezsensownego rozwlekania tematu.
:ok

#38 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 14:54, 26.11.2008

Wiesz problem nie problem. Forum po to jest żeby rozmawiać o najmniejszych pierdołach byle trzymało się to kupy. Może ktoś dzięki temu dostanie jakiegoś olśnienia :mrgreen: Także jeśli Cię drażni to nie czytaj i daj pogadać innym.


Podzielam 100% tą opinię :ok

Co do lusterek to jak ja kupowałem to mi koleś powiedział, że grzeją cały czas jak tylko przekręci się zapłon :roll: I powiem że chyba faktycznie tak jest bo z tego co obserwuję to wyglądaja jakby grzały zawsze. Też się zdziwiłem że włącznika żadnego nie ma, ale cóż widocznie tak sobie wymyślili.

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK





IPB Skin By Virteq