Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Jak podlaczyc tube basowa pod VII gena(premium sound system)


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
94 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:08, 21.09.2008

Czy ktos z obecnych tu posiadaczy accord po 2003 roku z wbudowanym Premium sound system prubowal lub posiada jakies informacje na temat jak podlaczyc tube pod dany model ??





nazywaj poprawnie tematy ;)

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 18:55, 22.09.2008

Przecież mamy 8 głośników (na tylnej półce są przynajmniej u mnie basowe)i jeszcze chcesz tubę-musisz mieć zdrowie :mrgreen:

#3 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:18, 22.09.2008

Dziekuje za poprawenie nazwy Tematu widac ze ktos tu dba o wyglad forum :ok


wracajac do temetu mam troche sprzetu z poprzedniego samochdu wiec szkoda by sie marnowal ;-)



Ps Pisze sie (Premium Sound System) :ok

#4 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:26, 30.09.2008

jestes pewien ze chcesz tube podłączyc ? ja bym na twoim miejscu kupil subwoofer jest przepasc pomiedzy tuba a subwooferem w jakości dzwieku.

#5 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:07, 30.09.2008

mam dosc pokazny sprzet z poprzedniego samochou wiec szkoda by sie marnowal

#6 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 18:59, 30.09.2008

Nuku dobrze,że nie masz spojlera na klapie bo jak zamontujesz sprzęt mógłbyś go zgubić :mrgreen:

#7 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:04, 30.09.2008

raczej nie bede swojej bestii oszpecal chociaz kto wie moze kiedys w przyszlosci :ok

#8 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:07, 30.09.2008

A ja niestety miałem spojler ze światłem stop zamontowany fabrycznie tak jak to widać w dziale nasze accordy i chyba nie jest źle-tak trochę sportowo :mrgreen: ale wiadomo każdy ma swój gust i ma to co lubi.Prawdę mówiąc przyzwyczaiłem się do tego.

#9 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:11, 30.09.2008

o takim wlasnie myslalem ze swiatlem stopu ale montaz tego rowna sie z wierceniem otworow wiec sie nad tym powarznie zastanawiam

#10 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:17, 30.09.2008

Powiem szczeże spojler miałem trochę przyrysowany i dałem do kumpla który pięknie mi odnowił.Zdejmował spojler i przy otworach w klapie o dziwo nie miałem żadnych ognisk korozji-dobrze zabezpieczone.Pytał się mnie nawet czy chcę bez spojlera-cztery małe dziurki to nie problem.Wiadomo i tu się powtarzam decyzja należy do właściciela auta.

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:49, 13.10.2008

W moim Accordeonie poprzedni właściciel zamontował subwoofer w podłodze bagażnika (ver. kombi) tzn. w klapie na koło zapasowe a w tym schowku znajduje się również wzmacniacz. Dodam, że nie posiadam koła zapasowego i dojazdówki. Mam zestawik z pompką. Niestety nie wiem jak to wszystko zostało podłączone. Jedno wiem, gra fajnie i na pewno lepiej niż wcześniejszy zestaw Premium.

#12 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:18, 06.12.2008

odnawiam temat moze ktos z nowych forumowiczow wie cos na ten temat

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:15, 06.02.2010

witam ja wlasnie tez mam z 1,5kW z galanta i tez jak najszybciej bym chcial to jakos zapakowac to hondy tylko lipa z tym pss bo nie ma to jak normalne radyjko . niestety inne wydatki mi sie szykuja wiec wrzucam skrzynie(jbl gt5 2402br) do tego mam monoblocka kenwood-a kac8104d 0,5kw rms przy 2ohm(na tyle tez jest spieta skrzynia) i jeszcze kondek vibe 1,5F a sygnal to wale na razie na proscizne i biore po wysokiej stronie prosto z glosnikow bo takie wejscie mam przy wzmaku.wiem ze to nie to co liniowy sygnal ale na poczatek niech tarabani pozniej cos innego pomysle .pozdro

proszę zadbać o czytelność wypowiedzi - mało zrozumiały tekst.
Proszę poprawić


postaram sie to wyjasnic w temacie pamiatka po galu-sorry raz jeszcze :k

#14 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3,079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 19:35, 06.02.2010

Dołączona grafika

Do zobaczenia na trasie.


#15 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1,165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:52, 06.02.2010

lekcja 2

Twój system audio jest tak dobry jak jego najgorszy element :mrgreen:
F1




IPB Skin By Virteq