Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

parowanie telefonu z Bluetooth w VIII


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
31 odpowiedzi w tym temacie

#16 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:03, 06.07.2009

Witam. Koledzy może mi ktoś napisać jak sparować nokie n95 do accorda z 2006. Samochód bez nawigacji.

Czemu powielasz pytania? Rozumiem, że zmieniłeś telefon ale wychodzi, że samochodu nie. Procedurę z VIII gen podałem W TYM WĄTKU, Twoim zresztą.
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#17 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:08, 06.07.2009

Witam Cię. Powielam pytanie bo nadal nie mogę sobie poradzić z tym problemem. W telefonie nie mogę wpisać kodu potrzebnego do sparowania urządzeń. Dzwoniłem do Noki i powiedzieli mi, że prawdopodobnie telefon i zestaw sam. nie jest kompaktybilny. Wiesz coś o tym. Może trzeba ściągnąć jakiś dodatkowy program na telefon.?

#18 navaja

navaja
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:34, 09.07.2009

Witam Cię. Powielam pytanie bo nadal nie mogę sobie poradzić z tym problemem. W telefonie nie mogę wpisać kodu potrzebnego do sparowania urządzeń. Dzwoniłem do Noki i powiedzieli mi, że prawdopodobnie telefon i zestaw sam. nie jest kompaktybilny. Wiesz coś o tym. Może trzeba ściągnąć jakiś dodatkowy program na telefon.?


Kolego wejdź sobie na stronę www.hondahandsfree.com i wg niej ten telefon jest kompatybilny z zestawem w Twoim aucie. Natomiast prawda jest taka, że " Firma Nokia zapewnia 100% współpracę z produktami i akcesoriami Nokia" .... a " firma Nokia niestety, nie może zapewnić 100% współpracy z urządzeniami trzecich producentów". :mrgreen:
Patrz mój wcześniejszy post. Radzę zmienić telefon. Ja się już z Nokii wyleczyłem.

#19 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:33, 10.07.2009

Navaja, pisałeś że miałeś sparowaną Nokię, tylko do końca nie obsługiwała ci funkcji. Miałeś N95 czy jakąś inną? Ja nie mogę nawet jej sparować.

#20 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:06, 10.07.2009

Koledzy. Podbijam moje pytanie, które zadałem w tym wątku. Czy mając możliwość wpisania w książkę zestawu HF 50 kontaktów mogę pod każdy kontakt podpiąć kilka numerów czy tylko jeden numer do jednego kontaktu?? O tyle to dla mnie ważne, że chce kontakty skopiować z telefonu i nie wiem jak je mam w nim zapisać.
Z góry dzięki za odpowiedzi.


Kolego, wydaje mnie się, że do jednej etykietki głosowej mozna przypisac tylko jeden numer.
Podczas kopiowania kontaktu - który to miał kilka numerów telefonów - z książki telefonu, zestaw pytał z osobna o etykiety głosowe dla poszczególnych numerów telefonicznych.

Pozdrowka
Witek

#21 navaja

navaja
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:48, 11.07.2009

Navaja, pisałeś że miałeś sparowaną Nokię, tylko do końca nie obsługiwała ci funkcji. Miałeś N95 czy jakąś inną? Ja nie mogę nawet jej sparować.


rob75 ja nie miałem sparowanej żadnej Nokii. Jeszcze raz powtarzam. Zobacz na tej stronce - N95 z tym zestawem powinna chodzić a jak nie to dzwoń do Honda Poland i ich męcz.
Natomiast chyba ntgale miał sparowaną N73 czy cuś takiego ale nie obsługiwała połączeń głosowych

[ Dodano: 2009-07-11, 23:50 ]
Dzięki Witek. Też doszedłem do tego. Bieda. Trzeba było navi wziąść. :-)

#22 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:13, 25.03.2010

Kompatybilność kompatybilnością a jakość fabrycznego BT to inna bajka. Mam dwa telefony z listy jako kompatybilne i z żadnym zestaw nie działa prawidłowo. Zestaw był reklamowany i wymieniony na gwarancji, niestety nic to nie zmieniło. Teraz używam telefonu którego nie ma na liście a mimo to działa o niebo lepiej niż te dwa ale też nie do końca prawidłowo. Osobiście uważam ten BT za mocno niedopracowany. Sparowanie telefonu to pół sukcesu, jeszcze później musi działać prawidłowo i nie mam tu na myśli braku kilku funkcji tylko to zeby nie rozłączał połączeń, nie zawieszał itp.

#23 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:27, 31.03.2010

Kiedyś parowałem Nokię E66 i było ok. Potem wymieniłem na Blackberry 9000 i za nic nie umiałem go sparowac pomimo że podobno jest kompatybilny z Hondą.
Kilka miesięcy temu zainstalowałem nowy firmware do Blackberry i odziwo ładnie się sparował i wszystko gra i buczy.

#24 ArturL

ArturL
  • Forumowicz
  • 23 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:17, 26.12.2010

Trochę odgrzałem. Ja bez problemów sparowałem nokie E71 i N97 ale.... sukces jest tylko połowiczny. Z E71 działa tylko wybieranie z telefonu (nie działa głosowe wybieranie ani redial) i kończenie połączenia zarówno z telefonu jak i kierownicy. Z N97 - podobnie jak z E71 z tą różnicą, że głosowo "redial" działa tylko przez krótki czas od ostatniego połączenia. Potem mogę sobie pogadać...

#25 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:32, 27.12.2010

Trochę odgrzałem. Ja bez problemów sparowałem nokie E71 i N97 ale.... sukces jest tylko połowiczny. Z E71 działa tylko wybieranie z telefonu (nie działa głosowe wybieranie ani redial) i kończenie połączenia zarówno z telefonu jak i kierownicy. Z N97 - podobnie jak z E71 z tą różnicą, że głosowo "redial" działa tylko przez krótki czas od ostatniego połączenia. Potem mogę sobie pogadać...

Ja przez jakiś czas jednak używałem bluetooth z E71 i u mnie wybieranie głosowe czasem działało, ale częściej taka operacja kończyła się zwisem zarówno telefonu jak i radia. Gorzej, że po nawiązaniu połączenia nie od razu słychać głos rozmówcy. Natomiast z Motorolą Flipout działa bardzo fajnie. Wybieranie głosowe jest bezproblemowe, słychać sygnał nawiązywania połączenia i ewentualne komunikaty przy nie odebraniu połączenia przez rozmówcę. Nie wiem jak z innymi Nokiami, ale te co ja sprawdzałem rzeczywiście nie są kompatybilne, choć jakoś działają.
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#26 ursyniak

ursyniak
  • Forumowicz
  • 32 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:35, 28.12.2010

ja z kolei starałem się sparować E72 i NIC

koledzy, a o co chodzi z tym CB radiem?

#27 mojomr

mojomr
  • Klubowicz
  • 62 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:59, 28.12.2010

Dołożę swoje bo temat mnie mocno interesuje. Używam Samsunga i900 (Omnia) i jest ok, tzn.: działa wybieranie głosem, z kierownicy, książka zaimportowała się bez problemów, itd. Ale jest jedno "ale"... Co jakiś czas (nie odkryłem żadnej zależności) telefon żyje własnym życiem: albo nie znajduje BT, albo znajduje i wszystko wyświetla prawidłowo ale nie działa (głuchy telefon), dodatkowo "załatwia" sterowanie z kierownicy (wszystkie przyciski audio są martwe, mogę dowolnie je naciskać - nic nie chodzi. Sterowanie tempomatem z prawej strony działa bez zarzutu). Po wielokrotnych próbach doszedłem do prowizorycznego rozwiązania: trzeba zresetować całość: wyłączyć silnik > wyłączyć BT w telefonie > włączyć BT w telefonie > włączyć silnik (koniecznie w tej kolejności, w innej nie skutkuje). Alternatywnie trzeba odejść od samochodu na więcej niż zasięg BT (ok. 10-15 metrów), również przy wyłączonym silniku. W ASO wymienili przyciski (wywalało jakiś błąd na kompie diagnostycznym) - dalej to samo. Wydaje mi się, że to błąd softu do telefonu ale pewny nie jestem. Strasznie to upierdliwe, bo nigdy nie wiem, czy jak wsiądę do auta, to zestaw zadziała :evil: Czy ktoś z kolegów, koleżanek miał/ma podobne trudności? Nie wiem czy męczyć ASO (niech wymieniają jak leci wszystko, aż będzie dobrze), czy męczyć Samsunga, czy, po prostu, ten typ tak ma i kłaniają się jakieś niedopracowania...
"Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest fakt, że nikt się z nami do tej pory nie skontaktował"

#28 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:20, 30.12.2010

witam
ja ma inne pytanie i dotyczy iphone.3gs ios4...jak to jest z wybieraniem glosowym???/ mam bardzo duzo kontaktow i chce wybierac glosowo....co zrobic???(nagranie 600 "wzorow" do hft raczej nie wchodzi do gry)

#29 ArturL

ArturL
  • Forumowicz
  • 23 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:31, 09.01.2011

Z nokią e90 działają wszystkie funkcje, łącznie z wybieraniem głosowym.

#30 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:48, 10.01.2011

co znaczy wybieranie glosowe u ciebie :
1. dajesz call i klepiesz cyferki
2. dajesz call i klepiesz nazwe wczesniej nagrana do numeru
3. dajesz call i klepiesz nazwe kontaktu a on rozpoznaje mowe (tak jak iphone) i laczy




IPB Skin By Virteq