Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Halogeny


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
51 odpowiedzi w tym temacie

#31 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:08, 25.12.2009

widziałem, ktoś na forum jakieś fotki wklejał z malowania pokrywy głowicy VHT na czerwono i tam się na fotce załapał Acco po lifcie ale (inne halogeny) i właśnie z takimi jak te i myślę, że nie trzeba za dużo kombinować, ale mi osobiście się nie podobają. Co dalej, jeśli planujesz zakładać ksenony, to halogeny nie będą Ci potrzebne (odkąd mam, ani razu nie włączyłem halunów) i pełnią one funkcję ozdobną bardziej.

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#32 Lechuuu

Lechuuu
  • Forumowicz
  • 20 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:31, 25.12.2009

Fakt, myślałem o ksenonach, już był taki czas że praktycznie miałem je zamawiać... i pewnie zakupie te ksenony... tylko co z tymi halogenami co mam... dwa zbite szkła, paskudnie to wygląda... gdybym miał chociaż zaślepki to bym je wstawił i olał temat halogenów... :-?

#33 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:42, 25.12.2009

Przedni zderzak z halogenami i spryskami, VI gen przedlift
http://www.allegro.p..._kompletny.html

wklejałem w sekcji Allegro, ale tu masz jakby co, zapytaj o same haluny... ja bym szukał na allegro uszkodzonych, sam składałem jeden halun z dwóch właśnie po okazji na alledrogo

co do ksenonów, to pamiętaj, żeby mieć żarniki H7R (z przesłoną), przynajmniej psychicznie będziesz wiedział, że zrobiłeś o mogłeś, żeby nie oślepiać ;-)

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#34 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 17:04, 25.12.2009

A ja mam takie pytanie... czy ktoś z was próbował już wpakować tego typu halogeny???

Obrazek

Oryginałów nie mogę znaleźć a te może by szło jakoś przerobić??? Według mnie są ładniejsze niż oryginały... Może by szło coś podszlifować, delikatnie dociąć żeby weszły???


te halogeny znalazłem kiedyś jako zamienniki oryginalnych ale do wersji po lifcie - obawiam się że będziesz miał kłopot aby zamontować je do swojego accorda z profilu wynika że masz wersje przed liftem.

#35 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:27, 25.12.2009

w honda favorit sopot halogen oryginalny kosztuje 430 zlotych z dostawa do domu. pozdrwiam

#36 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 19:35, 25.12.2009

Jedna sztuka czy cały komplet?

Do zobaczenia na trasie.


#37 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:34, 26.12.2009

jedna sztuka

#38 Vielebny

Vielebny
  • Forumowicz
  • 50 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:01, 28.12.2009

To jednak 300 zł za komplet używanych się opłaca ;)

A jak wygląda z montażem? W Hondzie mogą założyć czy każdy elektryk sobie z tym poradzi?

Ogólnie nie bardzo jestem biegły w przekaźnikach a tutaj trzeba przez przekaźnik podłączyć. Może poradzicie czy to nie jest takie trudne?

#39 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:02, 30.12.2009

witam. sam montaż halogenow nie jest trudny. ja osobiscie mam fabryczna instalacje. kumpel w accordzie tez VI gen za instalacje od podstaw zaplacil 145 zlotych.oczywiscie mial swoje halogeny i wylacznik. cale okablowanie bylo w cenie. pozdrawiam

#40 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:11, 30.12.2009

w wyższych modelach chyba jest instalacja już, nie wiem jak z przyciskiem

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#41 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 10:26, 30.12.2009

Chyba w Accordach z przed liftu kabelkologia jest, a po lifcie nie ma.

Do zobaczenia na trasie.


#42 Vielebny

Vielebny
  • Forumowicz
  • 50 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:43, 30.12.2009

kumpel w accordzie tez VI gen za instalacje od podstaw zaplacil 145 zlotych.oczywiscie mial swoje halogeny i wylacznik. cale okablowanie bylo w cenie. pozdrawiam


Ale robił poza ASO prawda?

#43 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 11:01, 29.06.2010

Chyba w Accordach z przed liftu kabelkologia jest, a po lifcie nie ma.



ktoś może to potwiedzić
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#44 yaqp

yaqp
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:39, 29.06.2010

zakladalem sam halogeny do mojego acco.. przedlift wersja LS. udalo mi sie kupic caly zestaw (halogeny + dwie wiazki okablowania(jedna zewnetrzna druga wewnetrzna (wtyka sie w wyprowadzone kostki) + wylacznik) wszystko odbylo sie P&P. wiec w moim przypadku okablowania nie bylo! sa tylko wyprowadzone wolne kostki do podpiecia nowych przewodow.
pozdrawiam
Kuba

#45 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 08:36, 01.07.2010

Czy to jest prawy?


http://img18.allegro...75/1096427517_1

a to lewy?

http://img11.allegro...5/23/1077452307


Czy tylko mi się wydaje. że to są z tej samej strony?
Do sprzedającego coś się dodzwonić nie mogę.
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 





IPB Skin By Virteq