Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Pedal w podlodze?


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:48, 14.05.2012

Dzieki za wyczerpujace odpowiedzi. Co do malego zbiorniczka pod maska od strony kierowcy to jest maximum ale plyn to czarna zupa i jest jak woda... Od tego zaczne. Wymienie ten plyn, nastepnie wymienie olej w skrzyni i zobacze co bedzie a jak dalej lipa to bede czynil nastepne kroki. Tarcze patrzalem, sa dobre, klocki niebawem do wymiany, no i lozyska mam do wymiany, jesli ktos to robil to moglby opisac co mnie czeka, bede wdzieczny, no i amorki ze sprezynami mam do wymiany bo z jednej strony byl amor padniety to ktos wstawil czerwona sprezyne i uhahany. Odnosnie reszty podzespolow zawieszenia przedniego to widac ze cos wymienial bo widzialem tam nowe czesci. Ale i tak musze ja dopracowac po swojemu. Teraz chce wymienic te amory ze sprezyna, co prawda na uzywke aby prosto stala ale to tylko na dwa trzy miechy dopóki nie kupie nowych ze sprezynami troche twardszymi aby mi alu nie tarly no i musze wymienic te lozyska, nastepnie trzesawka i sprawdzenie reszty a nastepnie chce sie zajac silnikiem bo cos mi nie pasuje na niskich obrotach, chodzi jak czolg i obroty czasem faluja i check mi sie swieci, na gazie chodzi ok lecz strasznie obroty faluja i czasem gasnie na krzyzowce, musze wiec na kompa podjechac ale to powoli bo sie wyplukalem ostatnio, jeszcze troche wydatkow mi sie zwalilo wiec potrzebuje troche czasu zeby odetchnac finansowo i zajac sie honda... Jak narazie dostala nowe butki 17" na poczatek tak na pocieszenie aby sie nie psula hehe mam nadzieje ze jak to kobieta przekupna bedzie hehe
  • 0

#17 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
  • SkÄ…d:ZSZ
  • Silnik:3.0
  • Wersja:S-line
  • KM:240
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Avant
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 23:56, 14.05.2012

a pokażesz nam ją ?
  • 0

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#18 marcin90-70

marcin90-70
  • Forumowicz
  • 13 postów
  • SkÄ…d:Radomsko
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:121
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1993
  • Nadwozie:sedan CC7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:36, 15.05.2012

Właśnie, nie bądź małpa, pochwal się ;p
  • 0
mój srebrny siewnik:
http://www.accordklu...pic.php?t=30025

#19 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:04, 15.05.2012

Jutro zrobię małą foto galerię
  • 0

#20 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:22, 06.06.2012

Witam!~Proszę o pomoc. W dniu dzisiejszym podczas jazdy pedał sprzęgła spadł mi sam w dół :( czego to może być wina? Dla ułatwienia dodam,że to stało się podczas małej prędkości i redukcji biegu.
  • 0

#21 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8882 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 111
Wzorowa

Napisano 18:18, 06.06.2012

suchy19wch,
Płyn hamulcowy w zbiorniczku pompy sprzęgła jest?
Jak wciskasz pedał po jego wcześniejszym wyciągnięciu wysprzęgnik się wysuwa (przy skrzyni)?

Jeśli wysprzęgnik się nie przesuwa i nie ubywa płynu w zbiorniczku, to obstawiałbym pompę sprzęgła.
  • 0

#22 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:13, 06.06.2012

Płyn hamulcowy jest. Wysuwa się wysprzęglik, ale po jego "odpowietrzeniu" pedał znowu pada na podłogę.
  • 0

#23 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8882 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 111
Wzorowa

Napisano 19:17, 06.06.2012

Co znaczy "odpowietrzeniu"?
Wciskasz pedał, wysprzęgnik się wysuwa.
W pewnym momencie pedał wpada w podłogę.
Wyciągasz pedał, wciskasz pedał i wysprzęgnik znów wychodzi. Ale po chwili się cofa, a pedał wpada w podłogę i nie wraca?
  • 0

#24 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:38, 06.06.2012

Czytałem na jakimś forum,że jak spadł tak pedał w dół to trzeba spróbować go odpowietrzyć. Spadł w dól i jak go odciągnąłem nogą od podłogi to jest tak z 3 cm nad podłogą
  • 0

#25 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8882 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 111
Wzorowa

Napisano 21:00, 06.06.2012

Ok,to teraz podnieś pedał w górę.
Wciśnij pedał i druga osoba niech odkręci na chwilę odpowietrznik i go zakręci.
Wyciągnij pedał i sprawdź, czy jak wciśniesz go, to wysprzęgnik będzie pracował czy nie drgnie.
Jeśli się nie ruszy - pompa sprzęgła na 99% o ile nie ma wycieku na wysprzęgniku.
Jeśli się ruszy - albo łapa sprzęgła pękła, albo docisk się w jakiś sposób posypał. Ale to już mechanik powinien ocenić. Nie wiem, czy da się łapę wyciągnąć bez ściągania skrzyni.

Ale pewnie uszczelniacze na pompie padły.
  • 0

#26 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:32, 08.06.2012

Ok już wszystko naprawiłem. Złamał się ten uchwyt co trzyma w kabinie pedał.
Wielkie dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq