Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

wersja LS?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Andain

Andain
  • Forumowicz
  • 50 postów
  • Skąd:Częstochowa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:29, 02.04.2012

witam, z góry przepraszam jeśli umieściłem w złym dziale (niech mod jeśli coś przeniesie). chodzi mi o nadwozie czy ten samochód (wogóle planuję teraz kupić auto i jestem na etapie zaawansowanego poszukiwania) http://moto.allegro....2228188898.html może posiadać tempomat i komputer pokładowy? i co sądzicie?
  • 0

#2 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 16:43, 02.04.2012

Oryginalny komputer pokładowy na 100% nie

Tempomatu nie ma

ESP też nie posiada


Zobacz co tam było z przodu, bo te zaślepiki na halogeny nie wyglądają dobrze.
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#3 Dymek00

Dymek00
  • Forumowicz
  • 384 postów
  • Skąd:Slask
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:52, 02.04.2012

Posiadam oryginalną wersje LS więc tak jak kolega wyzej napisal nie ma takich rzeczy w tym wyposazeniu :)
  • 0
Zapraszam do oglądania i komentowania.
Accord VI - Klik
Jeśli pomogłem to kliknij "pomógł" :)

#4 Andain

Andain
  • Forumowicz
  • 50 postów
  • Skąd:Częstochowa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:53, 02.04.2012

dzięki za odpowiedź, nie znam się tak dobrze, wogóle myslałem że to są halogeny:k a nie zaślepki.. mam 100 km żeby przejechać i obejrzeć więc wolę zamieścić to tutaj :) czyli komputera, tempomatu i esp na pewno nie ma? :-| (jednak ktoś sie zna jeszcze gorzej ode mnie) :-D i piszę że ma książeczkę i oryginalny przebieg ale to kto wie..
  • 0

#5 macias382

macias382
  • Młodszy Forumowicz
  • 39 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:56, 02.04.2012

Fabrycznie komputra pokładowego w acco 6 gen nie było wogóle tak samo jak ESP. Poza tym co to za ściema w tym ogłoszeniu z tempomatem, kierownicą wielofunkcyjną? :om: Tak jak pisze kardas, zwróc uwagę na przód, bo zaślepki halogenów wyglądają jak tektura pomalowana srebrzanką. Aaa no i brak końcówki pokrętła od regulacji oświetlenia zegarów.
  • 0

#6 Andain

Andain
  • Forumowicz
  • 50 postów
  • Skąd:Częstochowa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:02, 02.04.2012

jakiej końcówki pokrętła od oświetlenia zegarów? :-/ i jak wy się dobrze na tym znacie :-) aż miło :j a te elementy drewniane chodzi o gałkę biegów i te panel to mogły być też oryginalne czy dokładane? bo z tego co mi się kojarzy to raczej one w kolor kokpitu powinny podchodzić czyli czarny a tu tak ładnie się prezentuję, szkoda bo nie umieścił fot silnika

a już widzę które pokrętełko..
  • 0

#7 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 17:04, 02.04.2012

wyglądają jak tektura pomalowana srebrzanką


raczej, jak tektura obklejona tą srebrną, grubą i mocną taśmą
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#8 macias382

macias382
  • Młodszy Forumowicz
  • 39 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:08, 02.04.2012

W ogłoszeniu, 15 foto od góry. Na zdjęciu zegarów masz po prawej przycisk TripA, tripB, a to po lewej to jest pokrętło regulacji natężenia odświetlenia zegarów. Powinna na nim byc taka okrągła gumka jak na zdjęciu ponżej. Taki mały szczegół ;-)

A pseudo drewienka jak najbardziej seryjne.

Tak mi się rzuciło jeszcze w oczy - grill ma wstawiony z wersji TypeR :j

Dołączona grafika
  • 0

#9 Andain

Andain
  • Forumowicz
  • 50 postów
  • Skąd:Częstochowa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:17, 02.04.2012

dzięki za pofatygowanie się z foto :) no faktycznie nie ma tej gumki.. no ale i trochę się nakręciłem, chyba pojadę oblukać, cenowo też tak w miarę ale to temat do dyskusji.. a grill faktycznie jakiś inny :-) na coś powinienem jeszcze zwrócić uwagę? mógłbyś jechać ze mną ;d p.s. macias fajna i ładna hanka :)
  • 0

#10 Valdi.

Valdi.
  • Forumowicz
  • 341 postów
  • Skąd:ale co skąd?
  • Silnik:0,7
  • Wersja:S-uuper
  • KM:136 chyba
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:wyjątkowe
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 17:59, 02.04.2012

co się czepiliście tak tych zaślepionych halogenów :roll: przecież wiadomo,że zaślepki były czarne a że się nie podobały właścicielowi to sobie zamalował czy zakleił pod kolor :j chyba nie sądzicie że był dzwon w halogeny :lol: :lol: bo zrobić zderzak to pikuś...


a mi się rzucił w oczy brak jednej nakrętki w kole prawy przód :-P no chyba że jest ciorno 8-)
  • 0

Czarno-biały Projekt by Valdi...
http://www.accordklu...pic.php?t=19232

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.

 

 

 

 


#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:15, 02.04.2012

kolego andain looknij pw :p

ja swoja bym sprzedal :p

wersja "motegi " :mrgreen:
  • 0

#12 Sacrum

Sacrum
  • Forumowicz
  • 2934 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CW
Reputacja: 50
Wzorowa

Napisano 19:48, 02.04.2012

a te elementy drewniane chodzi o gałkę biegów i te panel to mogły być też oryginalne czy dokładane?


ori, u mnie to 'drewno' na gałce i ramce jest

mało jest LSów z drewnem na gałce i w/w ramce - chyba ma dołożone (ale to mało istotne)

kiera bardzo wielofunkcyjna :-P
  • 0

#13 artur

artur
  • Forumowicz
  • 127 postów
  • Skąd:PL
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:12, 02.04.2012

Zanim pojedziesz zadzwoń do niego i zapytaj o wszystko po kolei, o te halogeny, nakrętkę, grill, pokrętło i co tam CI jeszcze do głowy przyjdzie, jeśli na wszystko powie "nie wiem" to sobie odpuść
  • 0

#14 Andain

Andain
  • Forumowicz
  • 50 postów
  • Skąd:Częstochowa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:06, 02.04.2012

powiem tak: dzwoniłem do niego i auto sprowadził z Belgii, historii auta nie zna dokładnie, twierdzi że kupił od osoby prywatnej, pytałem czy przyjechał na "kółkach" to na lawecie z innymi autami bo sprowadził kilka, mówi że malowane były zderzak i troche drzwi bo były jakieś "rysy". niby książka serwisowa i przegląd niby udokumentowany, choć książeczki też teraz można podrabiać.. pytałem czy mógłbym sobie sprawdzić gdzieś auto to chwilę się zastanowił ale stwierdził że nie było by problemu. xspeed99 powiem szczerze szaleje na punkcie "sreberka" :) ale odezwę się na pw dzięki za info
  • 0

#15 Godar

Godar
  • Forumowicz
  • 543 postów
  • Skąd:Częstochowa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CM1
Reputacja: 18
Dobra

Napisano 22:14, 02.04.2012

A mnie zastanawia gdzie on ma tam radio z CD ... chyba w bagażniku ...
Dla mnie opis samochodu jest kompletnie rozjechany z rzeczywistością ... jeśli chcesz jechać to "na chłodno" , nie napalaj się już teraz niepotrzebnie.

A co do książki to wszystko można teraz podrobić . Poproś o nr podwozia i możesz spróbować sprawdzić w serwisie. Czasem okazuje się , że samochód przyjechał do Polski chyba na "wstecznym" bo przebieg wg info z serwisu jest większy niż aktualnie. Druga sprawa że zdjęcia są robione grubo do tyłu ( pora roku) i już się trochę z nim męczą . Pomalowali i pokombinowali co trzeba , a resztę zrobili na odp... się jak te zaślepki halogenów.
Ja tam swoją Hankę kupiłem do poprawek lakierniczych , więc widziałem co jest . Urwane było z ceny na poprawki , ale przynajmniej wiem co jest grane.
A jak by się okazało potem że w tej z aukcji było robione kawał przodu i boku , łącznie z zawieszeniem ? To co?

A i jeszcze jedno ... warsztat w którym chcesz sprawdzić auto sam wybierz , a nie jedż do jego znajomego ...
  • 0
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma ...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq