Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

+14 i klima nie bangla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31 klosz007

klosz007
  • Forumowicz
  • 1,706 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tech
  • KM:211
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:V37
Reputacja: 25
Super

Napisano 19:24, 27.04.2012

no i ja nic nie wiem, dziś robiłem w zakładzie w którym robi mój mechanik, wszystko trwało ok 3,5h, podpięcie pod maszynę, nowy olej, czynnik, sprawdzenie szczelności przez maszynę, praca całego układu potem z dobre 20min szukanie nieszczlności po kontraście który był w czynniku, nić nie znaleźliśmy, potem mnie zostawił na hali i sam szukałem też nic. Przez rok tyle ubyło czynnika, że w szumiało konkretnie pod schowkiem, oraz lekko chłodne powietrze leciało tylko..... . Teraz chłodzi przyzwoicie, natomiast nie jest to lodowate powietrze jak było jeszcze 2 lata temu, bynjamniej takie mam wrażenie.....co obstawiacie?


Pojeździj z tydzień używając klimy i dopiero pojedź na sprawdzenie lampą. Może być mikronieszczelność która nie wyjdzie od ręki tj. zaraz po dodaniu barwnika.
Tam gdzie jeżdżę zawsze tak robią - dopełniają gaz, wpuszczają barwnik, sprawdzają od ręki pod kątem większych wycieków ale na drugie sprawdzenie każą przyjechać za kilka dni.
  • 0

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95


#32 cob_ra

cob_ra
  • Forumowicz
  • 354 postów
  • Skąd:skierniewice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 16:29, 04.07.2012

no i ja nic nie wiem, dziś robiłem w zakładzie w którym robi mój mechanik, wszystko trwało ok 3,5h, podpięcie pod maszynę, nowy olej, czynnik, sprawdzenie szczelności przez maszynę, praca całego układu potem z dobre 20min szukanie nieszczlności po kontraście który był w czynniku, nić nie znaleźliśmy, potem mnie zostawił na hali i sam szukałem też nic. Przez rok tyle ubyło czynnika, że w szumiało konkretnie pod schowkiem, oraz lekko chłodne powietrze leciało tylko..... . Teraz chłodzi przyzwoicie, natomiast nie jest to lodowate powietrze jak było jeszcze 2 lata temu, bynjamniej takie mam wrażenie.....co obstawiacie?


Pojeździj z tydzień używając klimy i dopiero pojedź na sprawdzenie lampą. Może być mikronieszczelność która nie wyjdzie od ręki tj. zaraz po dodaniu barwnika.
Tam gdzie jeżdżę zawsze tak robią - dopełniają gaz, wpuszczają barwnik, sprawdzają od ręki pod kątem większych wycieków ale na drugie sprawdzenie każą przyjechać za kilka dni.



na razie śmiga wszystko jak należy, miałem wrażenie, że słabiej dmucha, ale termometr w kratki i wylatuje pow. 6-9 stopni, ale średnio jest to ok 7,5. nie zauważyliśmy po ok 3 tyg, aby czynnika ubyło, wycieków też nie zlokalizowaliśmy niech działa sobie spokojnie
  • 0

Pozdrawiam,


 


#33 Robson__007

Robson__007
  • Forumowicz
  • 626 postów
  • Skąd:Żyrardów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sol
  • KM:116
  • Paliwo:ON
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 07:29, 30.07.2012

i jak ktoś wymieniał ten przewód?
  • 0

pozdrawiam
Robert


#34 Gallus

Gallus
  • Forumowicz
  • 503 postów
  • Skąd:Chorzów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type S
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:39, 30.07.2012

ja nie wymieniłem.. bo okazało się.. ze miałem złe zaworki i z nich mi uciekało...
na razie obserwuje.. miesiąc minął i klima chłodzi aż miło... ;)
  • 0

#35 Robson__007

Robson__007
  • Forumowicz
  • 626 postów
  • Skąd:Żyrardów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sol
  • KM:116
  • Paliwo:ON
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:45, 30.07.2012

i ile zapłaciłeś?
  • 0

pozdrawiam
Robert


#36 Gallus

Gallus
  • Forumowicz
  • 503 postów
  • Skąd:Chorzów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type S
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:03, 30.07.2012

270zł z nabiciem i odgrzybieniem plus wymiana zaworków.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq