Skocz do zawartości


RODO w HAKP

skrzynia automat - jaki olej


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
20 odpowiedzi w tym temacie

#16 arwi

arwi
  • Forumowicz
  • 66 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:50, 02.07.2011

A może ktoś polecić jakiś warsztat w okręgu Płock, Toruń, Grudziądz, Olsztyn, Łomża i Warszawa? Chciałbym naprawić skrzynię. I chciałbym trafić naprawę do jakiegoś fachowca, a nie do kogoś komu wydaje się że nim jest. Pozdrawiam.

#17 remek

remek
  • Forumowicz
  • 810 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:30, 05.01.2012

przymierzam sie do wymiany oleju w skrzyni, co sadzicie o FUCHS TITAN ATF 4000 badz oleju millersa ATF ?
mozna to zalac do hondy, sa rekomendacje dexron III

link: http://zmienolej.pl/...e&category_id=5

moze ktos zna warsztat w okolicach lubelskiego gdzie wymienia mi caly olej ?

#18 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:36, 05.01.2012

Olej do hondy w automacie tylko Taki jak w manualu!!! Nic innego Tylko aso.Piszę Ci na przykładzie mojej preludy h22 w automacie a jak wiadomo te automaty słabe są. Sprawdzone nie od dziś. Tylko manual - nie kombinuj

#19 remek

remek
  • Forumowicz
  • 810 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:20, 05.01.2012

Olej do hondy w automacie tylko Taki jak w manualu!!! Nic innego Tylko aso.Piszę Ci na przykładzie mojej preludy h22 w automacie a jak wiadomo te automaty słabe są. Sprawdzone nie od dziś. Tylko manual - nie kombinuj


co sie stalo ze skrzynia w Twojej prelude ?

pytam poniewaz polecaja do automatu wyłącznie Rekomendowany jest oryginalny Honda ATF (Automatic Transmission Fluid) PREMIUM lub ATF DEXRON® II lub III ale za cene jednego litra ATF bede mial 3 litry Fuchsa ktory cieszy sie dobra opinia wsrod oleji silnikowych ale nie wiem wlasnie jako przekladniowy,

#20 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:08, 05.01.2012

Olej do hondy w automacie tylko Taki jak w manualu!!! Nic innego Tylko aso.Piszę Ci na przykładzie mojej preludy h22 w automacie a jak wiadomo te automaty słabe są. Sprawdzone nie od dziś. Tylko manual - nie kombinuj


co sie stalo ze skrzynia w Twojej prelude ?

pytam poniewaz polecaja do automatu wyłącznie Rekomendowany jest oryginalny Honda ATF (Automatic Transmission Fluid) PREMIUM lub ATF DEXRON® II lub III ale za cene jednego litra ATF bede mial 3 litry Fuchsa ktory cieszy sie dobra opinia wsrod oleji silnikowych ale nie wiem wlasnie jako przekladniowy,


Sprawnie śmiga po dzień dzisiejszy:) Tylko ATF honda.

#21 remek

remek
  • Forumowicz
  • 810 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:21, 05.01.2012

Olej do hondy w automacie tylko Taki jak w manualu!!! Nic innego Tylko aso.Piszę Ci na przykładzie mojej preludy h22 w automacie a jak wiadomo te automaty słabe są. Sprawdzone nie od dziś. Tylko manual - nie kombinuj


co sie stalo ze skrzynia w Twojej prelude ?

pytam poniewaz polecaja do automatu wyłącznie Rekomendowany jest oryginalny Honda ATF (Automatic Transmission Fluid) PREMIUM lub ATF DEXRON® II lub III ale za cene jednego litra ATF bede mial 3 litry Fuchsa ktory cieszy sie dobra opinia wsrod oleji silnikowych ale nie wiem wlasnie jako przekladniowy,


Sprawnie śmiga po dzień dzisiejszy:) Tylko ATF honda.


tylko dla mnie glupota jest mieszanie starego, przepracowanego oleju z nowym czyli ta statyczna wymiana ktora robia w ASO,
chcialbym wymienic calosc tylko nie wiem gdzie to zrobic i oczywiscie dobrze




IPB Skin By Virteq