Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Podsufitka - demontaż


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 korona

korona
  • Forumowicz
  • 54 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:06, 11.04.2009

Wszystko wskazuje, że będę musiał zdemontować podsufitkę w związku z moim szyberdachem o czym piszę w innym temacie.
http://www.accordklu...opic.php?t=2508
W manualu zobaczyłem, że dużo roboty jest przy jej demontażu. Aż mnie ciary przeszły jak pomyślałem, że jakiś mechanik będzie to zrywał.
Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z Was taki demontaż ma za sobą, czy można potem podsufitkę założyć równie dobrze jak była zamontowana wcześniej?
Dodam, że raczej sam za to nie będę się zabierał.
pozdrawiam

#2 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 20:31, 11.04.2009

Trzeba by zapytać kogoś kto robił dziurkę pod antenę od CB. Ja też o tym myślałem i sprawa wygląda na trudną.
Przejrzałem jeszcze raz ESM i stwierdzam, że roboty jest od ch..a i ciut ciut. Normalnie kolego cały dzień z bani. Lepiej chyba zapytać blacharza/lakiernika ile sobie by zażyczył za zdjęcie i założenie. Generalnie ściąganie osłon słupków x6, uszczelki drzwi x4, światełko kabiny, boczki kanapy (żeby zdemontować osłony tylnych słupków).

Do zobaczenia na trasie.


#3 Zigi

Zigi
  • Klubowicz
  • 1176 postów
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 00:45, 16.03.2011

witam - w koncu nie wytrzymałem, mam z przodu pod podsufitka jakiegoś świerszcza, jest to odgłoś jakby kabelek od lampki podsufitowej obijał o blache dachu..... może zle szukałem ale w manualu nie mogę znależć opisu demontazu podsufitki, mógłbym dostać jakieś info ? chodzi mi oczywiście o chociaż niewielkie odgiecie przodu bym mogł tam wsadzic dłoń i sprawdzić czy nic nie lata

c5b439f22f806cd5m.jpg

 

www.mkmlawyers.pl 


#4 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 00:51, 16.03.2011

banał,
demontujesz "szkło" lampki podważając czymś płaskim od strony szyby,
odkręcasz lampkę, odłączasz kabelki i możesz tam zajrzeć
tylko sobie lusterko wsteczne zdemontuj, będzie łatwiej

w dziale zrób to sam, w moim manualu o tylnej lampce, jest pokazane na jakich zaczepach trzyma się podsufitka i jak najlepiej ją odczepić,
zerknij se tam

pozdro
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#5 Zigi

Zigi
  • Klubowicz
  • 1176 postów
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 00:55, 16.03.2011

podziękował :) tak tez podejżewałem ale chciałem podpytac kogoś kto już to robił - bo wiadomo ze przy sztywnym zawieszeniu wnętrze trzeszczy ale odgłoś z podsufitki nie daje mi spokoju

c5b439f22f806cd5m.jpg

 

www.mkmlawyers.pl 


#6 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 10:57, 16.03.2011

poobkładaj te kabelki taką cieniutką gąbką, jak OEM wiązka jest w niektórych miejscach i będziesz miał spokój
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 





IPB Skin By Virteq