Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Dla tych co maja gwarancje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#16 gebek

gebek
  • Forumowicz
  • 313 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2,0
  • Wersja:ELEGANCE
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:13, 29.01.2012

co do nowego modelu to ostatnio troche pogadalem ze znajomym w aso (przy okazji odbioru podpory). z tego co mowil to 8gen to bardzo przecietny samochod i juz daleko mu do hondy. podobno z CRZ tez jest bardzo duzo problemow i ogolnie auto sie prawie nie sprzedaje.

Moje obserwacje mowia cos odwrotnego...a takze pracuje w ASO.Od polowy 2008 roku obserwuje 8gen co sie w nich psuje.Przez ponad trzy
lata wymienilismy poza czesciami eksploatacyjnymi...1 akumulator,1 amortyzator,1 DPF,kilka kol pasowych w dieslach,troche trzeszczacych
glosnikow,oraz moj mieszek drazka zmiany biegow.
ASO w ktorym pracuje jest mniejsze niz Honda Plaza....wiec skala napraw gwarancyjnych jest z pewnoscia mniejsza,ale dziennie robimy 2-4
przeglady w tym polowa to Accordy 8gen..
Gdyby sie psuly,to bym sam Accorda nie kupil...nie jestem wariatem :mrgreen: Jedyne co rozczarowuje to jakosc wykonania wnetrza i poczatki
problemow z korozja. :k
  • 0
Jest Accord...oraz Shadow VT750 Black Spirit

#17 wrc

wrc
  • Forumowicz
  • 1400 postów
  • Skąd:Schwäbisch Hall
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 12:34, 29.01.2012

mi chlopaki z aso mowili ze jest wiecej klopotow, zresztą spójrz na drogi, accordow jest malo stad malo napraw, w hondzie wielki zastoj jest ze sprzedaza, w aso jak szef nie widzi tez mi to przyznano
  • 0
pozdrawiam
kliknij aby zobaczyc srebrny turboklekot WRC

#18 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 16:13, 29.01.2012

ten znajomy z ASO tez nie chetnie to mowil, powiedzial dopiero jak kierownik wyszedl, po czym powiedzial ze on mi nic takiego nie mowil bo dobrze mu sie pracuje ale niestety kazdy nowszy model hondy jest gorszy. kiedys ludzie kupowali i serwis nie mial co robic teraz ludzie przyjezdzaja ciagle z czyms. fakt ze to nie sa jakies powazne naprawy typu uszczeki pod glowica, czy tez nie mozna odpalic samochodu. jednak kazdego dnia ktos przyjezdza bo ma cos do zrobienia, a to jakis plastik we wnetrzu sie zdarl, to lakier odpadl to fotel skrzypi itp itd.
  • 0

#19 BLiNK

BLiNK

    Rycerz Stance'u

  • Forumowicz
  • 872 postów
  • Skąd:Cincinatti
  • Silnik:K20
  • Wersja:Zbyt niska by była prawdziwa
  • KM:155KM
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 16:29, 29.01.2012

U mnie VIII genie narazie zadnego problemu nie ma. Moze skorzana tapicerka latwo lapie zarysowania od spodni etc. Poza tym zadnych mankamentow nie widze. Nic nie skrzypi, nie odbarwia sie, nie peka, nie przeciera sie czy nie odstaje. :-)

Ponadto u mnie na drogach widac wiecej VIII genow niz VII. W moim malym miasteczku okolo 10tys mieszkancow jest jakies 4-5 sztuk VIII gena i tylko jeden VII gen (moj). No i jeszcze ostatnio sporo VI zaczelo jezdzic.

Co do hyundaia to mialem na testy nowego i40. Przebieg hm jakies 17k km. NIe dzialalo podgrzewanie foteli, nie zawsze zalaczaly sie swiatla dzienne, podczas uzywania centralnego zamka czasami wlaczaly sie pozycje czasami nie. Wiec chyba wszystkie auta obecnej produkcji borykaja sie z wieloma problemami. Ilosc wzgledem jakosci i masowa produkcja (czyt. zarabianie kasy).
  • 0

#20 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:02, 29.01.2012

BLiNK, teraz pojechales z tym hyundaiem. bede bronil jak lew bo uwazam ze w polsce narazie jest mit aut japonskich i niemieckich. kiedys bylo tylko vw, teraz dolaczyli do tego japonce choc na wioskach nadal rzadzi golf i passat. w kazdym razie moim zdaniem hyundai daje duzo wiecej za duzo mniej i jest mniej awaryjny (nie mowie na podstawie tylko mojego acco). jedynie zachowanie ludzi na pytanie czym jezdzisz jest zupelnie inne ale auto jest przeciez dla nas a nie dla lansu
  • 0

#21 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 19:07, 29.01.2012

jako ze mam duże obycie z hyundai-ami to moge cos na ten temat powiedzieć dużo si enajezdziłem i30 i40 genezisem i20 i10 itp to żaden nigdy mnie nie zawiudł fajne autka fajnie wykonane i cena mega przystepna :) ktos pomyśli przeciesz pracujesz w aso hondy ?? tak pracuje w honda autokopex ale nasz własciciel ma tez hyundaia autokopex , wiec blacharskie rzeczy robimy my w salonie hondy
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#22 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:09, 29.01.2012

west, :ok wkoncu ktos obiektywnie patrzacy nie na znaczek a na jakosc:) ja mam i30 z kopexu:P choc przyznam ze w serwisie troche mnie denerwuja :mrgreen:
  • 0

#23 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 19:13, 29.01.2012

blackfly, kupiłeś w kopex w mysłowicach :)
domyślam sie ze moga cie nerwować nie dziwie sie , nam też działaja czasem na nerwy , ale tez sa tam ludzie dobrze poinformowani o ogarnieci i podchodza do sprawy bardzo powarznie i do klienta tez :)
i30 jeden z lepszych modeli wmiare ekonomiczny , najlepsza seria była produkowana w korei , bo czechy już troszke sie opuściły w produkcji
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#24 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:17, 29.01.2012

ja mam dwa czechy 1.4 czerwony htb, i srebrny 1.6crdi cw 115. z obu jestem zadowolony. w czerwonym mialem wymieniona stacyjke bo czasami kluczyk sie zacinal, w srebrnym wymienili linki od biegow bo sie czasami 4 zacinala ale zanim to zrobili to chyba z 10x sie z nimi klocilem. do tego kiedys umowili sie ze mna na przeglad, przyjechalem auto zostawilem a oni robili sobie jakies inne oboty - 5h wymieniali olej i filtry :k a jak wiesz tam w okolicy nic nie ma zeby czas zlecial. drugiego i30 serwisuje gdzie indzej i jakos lepiej wspominam to drugie aso:)
  • 0

#25 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 19:49, 29.01.2012

blackfly, jutro ich opiepsze bo tak tracimy klijentów a kto ci eobsługiwał ?? chudy wysoki w okularach czy chudy bez okularów czy może grupszy dośc poterzny facet?? stawiam na tego ostatniego ,
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#26 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:16, 29.01.2012

nie przygladalem sie bo wymieniali sie na zmiane. mam gdzies papier bo kazalem mu napisac na zleceniu ze przez 5h wymieniali olej i filtry :k moze tam bedzie nazwisko choc watpie aby sie podpisal... ogolnie mam do nich troche zastrzezen, nawet sporo...
  • 0

#27 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 21:23, 29.01.2012

jak możesz napisz kto to jak bedzie napisane , załatwie to jakoś myśle że może coś gratis da sie pochytać aby odzyskać klijenta
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#28 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:45, 29.01.2012

west, mi nie chodzi o gratis. tylko ze jak sie umawiam na konkretna godzine to spodziewam sie ze przyjade zrobia raz daw i wracam a nie siedze i czekam, czekam, czekam i nawet nie racza zadzwonic. przychodze po 3h bo mowil ze tyle to bedzie max trwalo, samochod stoi na parkingu wiec mysle juz gotowy, ide odebrac kluczyki a okazuje sie ze oni go nie rusyzli nawet.

co wiecej, na fakturze napisane ze nowe wycieraczki a mam stare... juz mi sie nie chcialo wracac bo bylem wystarczajaco wkurzony a zauwazylem jakies 5km od domu jak chcialem przeczyscic szybe. co wiecej na 1 przegladzie mi wymienili wycieraczki mimo iz ich o to nie prosilem i dali jakies zamienniki ktore po 5kkm wysiadly a ori ktore mimo 30kkm dzialaly rewelacyjnie zarekwirowali.

w Twoim aso tez mnie kiedys zbyli jak bylem z drganiami ale co mieli zrobic to zrobili jak trzeba.
  • 0

#29 west

west
  • Klubowicz
  • 2304 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 29
Super

Napisano 21:50, 29.01.2012

nikt nie jest idealny :)
ale jak jesteś nie zadowolony to zawsze cza wracac i im truć o tym , ja jutro i tak załatwie to tak jak trzeba , i może uda sie odzyskać klijenta
  • 0
<p>Nie sprawdzam numerów VIN . Nie sprawdzam cen części .Nie polecam nikogo ani niczego <br>
​Po prostu nie mam czasu ......................................<br>
Pozdrawiam , co złego to nie ja</p>

#30 Tadzio

Tadzio
  • Klubowicz
  • 3067 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 45
Super

Napisano 21:51, 29.01.2012

Mówiłem że West to prezes :mrgreen: A on się oburzał.
Darek ale z ciebie kabel :eee :mrgreen:
Teraz chłopcy będą taczki naprawiać. Ale tak trzymać bo w serwisach lecą w pałkę.
Jak wspomnę co mi wciskali w JKK to sam miałbym ochotę z prezesem pogadać.
Ale w Kopexie też nie jest idealnie (bez urazy West)
Kiedyś pojechałem wymieniać żarówki w pozycyjnych to trwało to 1h. Z czego 10 minut na wjazd na warsztat, 30 minut stał na hali (szklane okno), 10 minut robił mechanik, 10 minut na wyjazd i opłacenie rachunku.
Ale ostatnio jak mi urwali dokładkę na myjni to było super nie dość że przyjęli mnie z marszu, byli mega mili, od razu na warsztat, jeszcze dołożyli mi śruby których z Darkiem nie założyliśmy, uzupełnili spinki i zapłaciłem 8.90.-.(najniższy rachunek w Hondzie jaki zapłaciłem). Tak że pełen szacun :B :B :B :B
A i tak ostatnio odwiedzam tylko Kopex bo to chyba jedyny w miarę rzeczowy serwis.
Za montaż roletek w JKK chcieli 600.-. A tak naprawdę to robota dla laika na 2h przy pełnym braku wiedzy co i gdzie powinno się znaleźć. A wypowiedzenie się mechanika że tam nie ma mocowania na uchwyty w podsufitce i trzeba demontować cały tył to juz w moim odczuciu naciągactwo. Bo najprawdopodobniej zrobił by to samo co Ja, czyli wyciął dziury (bo wie gdzie powinny być). dla niego 30 minut roboty ale klient skasowany na 600.-. ja też tak chcę. No ale z drugiej strony za wiedzę trzeba płacić.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq