Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Lampy tylne do Coupe 98


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
21 odpowiedzi w tym temacie

#16 grynio

grynio
  • Forumowicz
  • 193 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 15:35, 21.12.2011

Teoretycznie wywalona. Bo jak masz ustawione dobrze to bez różnicy (chociaż po obciążeniu auta) z np. pełnym bagajerem to może i byłby dobry bajer jakby takowe było. Np. to i inne ori samopoziomowania działają na dupnej zasadzie jeśli nie są one adaptacyjne czy jak to sie zwało. Bo czesto jest tak, że odpalają. Xenon się ustawia a potem żona wkłada swoje 10tysiecy bluzek butów itd. a auto siada i podczas jazdy na wakacje każdego oślepiają bo xenon świeci w kosmos a w sumie w oczy mijających ich ludzi.

A co do tych tylnych lamp powiedzcie mi jak to jest. Jest to czerwony klosz i jakaś pomarańczowa wkładka jak np. w golfie II??
Bo tam są takie pomarańczowe bańki które psują efekt i po ich wywaleniu kierunek w ori lampach robi się ładny i lampa ładnie wygląda.
A jak jest po prostu pomarańczowy plastik to może ciocia allegro i kupić folie do oklejania lamp czerwona i okleić całą lampe. Kierunki i blende z przeciwmgłem i wstecznym tak aby tej foli nie było widać, że tam jest. Jak się ładnie nałoży na lampe i założy to nawet nie widać, ze coś jest naklejone a lampa się robi czerwona :). Sam tak będę robić u ciotki w VII z lampami z tyłu bo mnie irytuje ten wsteczny i przeciwmgielny, że się tak odróżnia.

P.S(wiem, że nie ten temat ale tak na szybko Trojan powiedź jak jest z wykonaniem wnetrza w acc VI? Bo teraz mam acco V i myślę nad kupnem acc tylko mam wrażenie, że nie jest tak ładnie wykonany w środku i ta skóra (szczególnie w czarnej(a w sumie szarej)wersji wygląda tandetnie na fotkach)(i tak będę szukał beżu). Jak jest w praktyce? Jak już tym jeździsz jakiś czas jak to jest? Bo mam wrażenie, że jest przepaść w wykonaniu miedzy VI EU a US na + dla EU. Jakoś jak możesz tak szybko i krótko to ogarnąć będę wdzięczny.

#17 matysziom

matysziom
  • Forumowicz
  • 266 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:14, 21.12.2011

mozna sciemnic folia na czerwono i banke zarowki malnac na zielono wtedy mamy w kierunku pomaranczowe swiatelko wiec na przegladzie nie powinno byc problemow (chyba ze diagnosta z powolania) Co do przednich lamp jako soczewek to gadalem z firma co zapodales link jakis czas temu i wsio git tyle ze upatrzalem sobie oslone z e46 a takiej nie maja

przykladowo z taka oslona

Dołączona grafika

#18 grynio

grynio
  • Forumowicz
  • 193 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:22, 21.12.2011

matysziom, wiesz co a spytaj się o soczewki depo (może będą mieć) bo koledzy ostatnio kupił lampy depo e46 i passata b5 i soczewki są z taką samą osłoną. A one są robione chyba na właśne te z bmw e39/e46 także może coś tam skojarzą i będą mieli ;). Chociaż ja bym poszukał jakiś innych fotek (z innymi osłonami) tak aby zobaczyć. Może akurat jakaś inna osłona będzie lepiej wyglądać. Np. dzisiaj po drodze do pracy mijałem mondziaka mkIV z xenon'em i one mają takie ori osłony gdzie w okół tak jakby świecą takie małe lampeczki i całkiem to ładnie wygląda. Tylko akurat w acc to już może być festyn.

A co do zielonej żarówki. No pomysł dziwny ale może wypalić. Ale tak naprawdę czy jest potrzebne malowanie? Co jakiś czas widzę jak jeżdżą auta z czerwonymi lampami a po włączeniu kierunku świeci to na pomarańcz. Nie wiem może jakaś mocniejsza żarówka albo po prostu może plastik na tyle cienki, że kolor "żółty drogowy"(nie wiem co za debil tą nazwę wymyślił) się przebija.

1x Honda Accord CL7    1x Honda Accord CE7    2x Rover 620Si CC7    2x Rover 620Ti CC7 Turbo


#19 Bartoch

Bartoch
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:39, 21.12.2011

Co jakiś czas widzę jak jeżdżą auta z czerwonymi lampami a po włączeniu kierunku świeci to na pomarańcz.


Ten plastik jest transparentny i dlatego po włączeniu kierunku przebija z pod niego pomarańczowy kolor.

Co do oklejania czerwoną folią to ja to próbowałem i nawet po założeniu "zielonej" żarówki, światło było bardziej czerwone niż pomarańczowe. Dlatego odradzam ten mod. Miałem przez niego przyjemność z policją :-(

PS. Odnośnie lamp z pierwszego postu to tylko te z przezroczystym kierunkiem, całe czerwone u nas nie przejdą
HONDA... BUILT WITHOUT COMPROMISE

#20 grynio

grynio
  • Forumowicz
  • 193 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:53, 21.12.2011

kurde.. właśnie pierwsze co chciałem zrobić po kupnie acc to była gleba.. ciemna szyba.. lampa przód w czerń i czerwone lampy tył. A teraz widzę, że już problemy a nawet auta nie kupiłem. haha. Ale musi być jakiś sposób aby osiągnąć czerwone lampy i pomarańczowy kierunek. Tylko brak pomysłów na razie mam. A może są jakieś lampy z białym kierunkiem ale nie clear tylko takie jak ori, które można było by okleić folią lub spray aby to było czerwone. A np. jakby kupić te białe lampy http://images43.foto...ee36c12010a.jpg i je obkleić folią albo coś? (tylko jeszcze wtedy pozostaje problem blendy bo pewnie były by inne odcienie bo by wyglądało gorzej niż ori lampy z pół pomarańczowym kierunkiem).

1x Honda Accord CL7    1x Honda Accord CE7    2x Rover 620Si CC7    2x Rover 620Ti CC7 Turbo


#21 Trojan

Trojan
  • Forumowicz
  • 1426 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 13:58, 22.12.2011

grynio nie mam porównania do wersji EU bo nie siedziałem w takiej i nie jeździłem :-P .
Jak dla mnie jest w porządku ,na jakość i wykończenie nie narzekam, mimo 280tyś.km na liczniku jest cały czas w przyzwoitym stanie,nic nie trzeszczy ,nie skrzypi.W 3.0 jest bardzo cicho w środku.

#22 matysziom

matysziom
  • Forumowicz
  • 266 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:34, 12.01.2012

a ja myslalem ze we francuzach seryjnie maja zielone zarowki dlatego swieci im na pomaranczowa:D zamowilem jakis czas temu folie i jak bedzie chwilka to ogarne tylne swiatla, niby przepuszczaja 80% swiatla :mrgreen: najwyzej pojezdze chwile naciesze sie i zdrape. mogliby do nas tez takie transparentne robic :-D
http://www.accordklu...pic.php?t=27639 <---- Mój krążownik szos CG4




IPB Skin By Virteq