Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

PI SEEK


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
69 odpowiedzi w tym temacie

#16 albundy

albundy
  • Forumowicz
  • 103 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:06, 28.04.2009

mi tez sie to czasami zdaza,wyskakuje na chwile i po chwili wskakuje stacja,nie zawsze sie to zdaza ale zdaza,nie wiem od czego to zalezy,a tak apropo to jakas ciulata chyba jest antena w VII gen bo czesto radio trzeszczy :oops:
Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna,
ale trochę wymagająca, nie robi fochów
o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata...

#17 Aro

Aro
  • Forumowicz
  • 704 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:09, 28.04.2009

Ja mam instrukcje w języku polskim...ale w tej chwili kolega ją ma i studiuje ;) Aktualnie on ją studiuje...Dymek z forum wiec poproście go zeby sprawdził ;)

#18 pomierdor

pomierdor
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:22, 29.04.2009

jesli masz system bose, to masz glowice ukf do lutowanka lub do wymiany

możesz napisać ile kosztuje to lutowanko lub wymiana bo nie wiem czy jest sens naprawiać
Accord F20B6 http://www.accordklu...opic.php?t=1019
Civic EJ9 D14+
Były
Civic EG8 D15B7 + mody
Civic EJ2

#19 Kitos

Kitos
  • Forumowicz
  • 149 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:56, 29.04.2009

brrr u mnie też się to zdarza, choć bywa i tak, że tylko 2-3 stacje nie łapią, reszta ok
wydaje mi się, że jakby padała głowica ukf, to by wszystkie stacje się rozjechały.. ale nie wiem nie znam się :P
"The faster you go, the shorter you are. "

#20 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:10, 27.05.2009

Witam, czy udało się dość jaka przyczyna zaniku głosu w tym radyjku ? od jakiegoś czasu zauważyłem dokładnie taki sam problem u mnie, też radyjko działa i np po godzinie napisze PI SEEK i się wycisza, pomaga wtedy puknięcie dłonią w deskę w okolicy radyjka i znowu działa, pewnie jest jakiś zimny lut, ale jestem ciekaw czy ktoś to dokladnie sam sprawdził i naprawił.

#21 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 13:09, 27.05.2009

nie sprawdziłem ale mam to samo- to było przyczyną nie sprzedania mi tego radia Tobie- nie chciałem Cię oszukać i je zostawiłem.

Co do zmieniarki ja nie ogarnąłem tego tematu

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#22 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:26, 28.05.2009

Skubiszek dziękuje za szczerość, jutro spróbuję polutować troszkę płytę, mam nadzieję, że problem zniknie, oczywiście powiem co i jak, bo skoro uderzenie w deskę wystarczy do naprawy to zimny lut na głowicy UKF jest bardzo prawdopodobny. Powiem ci jeszcze, że sceptycznie podchodziłem do zakupu tego kaseciaka, miałem porządną sonówke black panel, ale jak założyłem tego Bose, to poprostu szczenka mi opadła co za jakość dzwięku! Niechcę już widzieć nic innego. Pozdrówka. aaa, jeszcze jedno szkoda tylko, że nikt nie pomoże w sprawie podłączenia zmieniarki Alpine, a często w postach ludziska wypowiadają się, że Alpine 630 działają z Bose, tylko nikt nie powie co trzeba zrobić by działały, podobno jakieś 2 piny we wtyczce trzeba przelutować, ale co i jak ???

#23 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 08:31, 28.05.2009

no właśnie tyle też doczytałem że 630 i 601 zdaje się też... ale jakaś zmiana pinów w kabelku, ja przyznam szczerze poległem bo nie mam czasu zwyczajnie na przesiadywanie w aucie... ale fakt nikt mi nie powie, że na tym bose zestaw chodzi tak jak na niefabrycznych radiach - pic na wodę, jest wyraźnie napisane, że tylko w komplecie to chodzi dobrze i taka jest prawda. ja miałem alpine 9855r najwyższy model.. i owszem grało głośniej ale mimo tak zaawansowanych korekcji... nie było jakości

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#24 pomierdor

pomierdor
  • Forumowicz
  • 58 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:22, 28.05.2009

ja naprawiłem i koszt 50zł(radio sam wymontowałem) jakiś przekażnik się lutujei po sprawie.pisali też na forum że to może być głowica ukf ale elektronik powiedział mi że w tym modelu to można tylko całoś wymienić na seryjne nowe bo żaden zamiennik nie podejdzie ale to by było nieopłacalne
Accord F20B6 http://www.accordklu...opic.php?t=1019
Civic EJ9 D14+
Były
Civic EG8 D15B7 + mody
Civic EJ2

#25 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:12, 13.07.2009

ja zrobilem podobnie...wymontowalem radio, pozniej chcialem je na chwile podpiac - wpisalem kod (poprawny bo zostal przyjety) i nic, w glosnikach cisza, nie wyswietla sie 'pi seek', stacji nie znajduje, ale CO GORSZE, kaseta nie dziala, w glosnikach cichutko, tylko 'pik' jak dam na max.
co z tym zrobic? w czym problem? co powiedziec elektronikowi?

[ Dodano: 2009-07-17, 17:52 ]
to znowu ja... radio po wizycie u elektronika, tuner zostal naprawiony, wyszukuje stacje bez problemu ...ALE...nic nie slychac:( radio nie gra:( na kasecie to samo...
slychac tylko pikniecie przy min i max. ktos z tym walczyl?
elektronik na razie stwierdzil, ze nie wie od czego to...

[ Dodano: 2009-07-19, 00:53 ]
pomoze ktos?

#26 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:28, 01.11.2009

witam miałem ten sam objaw u siebie na radiu wyświetlało sie PI SEEK i cisza po pewnym czasie radio zaczynało grać ale to znowu na chwile i tak w kółko :-x strasznie to denerwuje. Po rozebraniu radia okazało sie że to zimny lut na jednym z układów smd poszukiwania trwały dość długo bo płyta ma podwójny druk :-/ od tego momentu spokój z PI SEEK teraz pozostało delektować sie pięknym nagłośnieniem BOSE w accordzie :mrgreen:

#27 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:35, 01.11.2009

PI SEEK myslałem ze jestem sam z tym problemem :mrgreen: ale widzę ten niesmak jeszcze u innych wiec pomagam :mrgreen: Przelutować płytę u mnie akurat nie był to zimny lut z głowicu UKF a na małym układzie SMD poszukiwania dość długie ale opłacalne
Pozdrawiam

#28 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 07:28, 07.12.2009

Ja też przelutowałem na wakacjach i ok miesiąc był spokój, a teraz cały czas wywala PI SEEK, ostatnio znlazłem takie radyjko na necie, ale bez kodu i w związku z tym mam pytanie czy idzie jakoś złamać kod ? bo niewiem czy jest sens kupować - kwota niewielka 100zł ale bez kodu to radio nie jest wiele warte, macie jakieś doświadczenie w tym temacie ?

#29 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:38, 07.12.2009

jedziesz do Hondy płacisz 50zł i masz... albo gadasz, gadasz i masz za free jak umiesz gadać :-P

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#30 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:14, 25.03.2010

No i mnie PI SEEK dopadł :( gdzie w Wawie lub okolicach mi ktos to zrobi w miare w dobrej cenie ;), przypuszczam, ze jak pojade do pierwszego lepszego majstra to albo sobie nie poradzi albo mnie naliczy na dobry hajs :/
A tak w ogóle jak wyciągnąc radyjko? umieszczone na dole (wersja z navi)




IPB Skin By Virteq