Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Zawias sport do VII gen.


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
115 odpowiedzi w tym temacie

#46 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:13, 21.08.2009

A mi sie jeszcze cos takiego nie zdarzylo. Raz walnalem dnem jadac na spot, ale tam kazdy zaliczal, taka inicjacja hehe

Nie każdy, niektórzy widzieli :mrgreen:

Edit..
Widocznie do krawężników przodem nie podjeżdżasz. Ja tam już tymi dokładkami szurałem, a jak się ludzie patrzą. Takie auto a zdziera zderzaki o krawężnik :mrgreen:
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#47 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:32, 21.08.2009

dobre szurnięcie nie jest złe i tyle :D


czekam na foty Mikołaj :) Jak mi się spodoba to moja też pójdzie w dół ;-)

#48 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1,165 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:45, 21.08.2009

dziś widziałem avensisa jak podjeżdża pod wysoki krawężnik no i mu się udało... tylko jak podjechał pod krawężnik to przód mu się ugiął i centralnie całym zderzakiem przednim pocałował chodnik do tego stopnia że pourywały mu się spinki od bocznego mocowania zderzaka i cały zderzak odstawał po 3-5cm z każdej strony przy błotniku... :mrgreen:
F1

#49 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:57, 21.08.2009

jak podjeżdża pod wysoki krawężnik


parkowanie wymaga poświęceń :mrgreen:

w poprzednim accordzie miałem pęknięte przednie chlapacze przez co wisiały za nisko. Co to był za show podjeżdżać nim lub lepiej zjeżdżać z wysokiego krawężnika. Ludzie w promieniu 100 metrów się patrzyli co tak hałasuje. A ja ... :oops:

#50 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3,396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 12:20, 17.09.2009

Jakby kogos to interesowalo, to producentem tego zawiasu jest firma Showa

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#51 oliviero

oliviero
  • Forumowicz
  • 232 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 15:49, 17.09.2009

Japoński producent podzespołów do motocykli, samochodów, łodzi motorowych. :ok
http://www.showa1.co...bile/index.html

#52 alu

alu
  • Forumowicz
  • 191 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:53, 08.02.2010

Mikolaj,

To ja tam dzwonie do Honda Plaza, a człowiek mi mówi, ze ktoś z naszego forum organizuje grupowy montaż zawieszenia! :shock: Czemu nie ma o tym na forum? Ile jest chętnych? Waldek z HP powiedział, że wystarczy 5 osób i jest taniej. Aktualna cena to 2380 + 897 pln brutto za montaż.

Panowie, co jest :mrgreen: :evil:
:sl :sl :sl

#53 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3,396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 13:56, 08.02.2010

alu, no ustalalem z Waldkiem Mazurkiem i pisalem o tym na forum.
Umowa byla inna, niezaleznie od ilosc osob, dla kazdego cena miala byc 2790zl (czesci i robota). Ja tyle dalem i Pan Waldek powiedzial, ze taka cena bedzie dla innych chetnych z forum, tylko zeby do niego uderzac z tematem. To bylo w sierpniu.

[ Dodano: 2010-02-08, 14:02 ]
Tu o tym pisalem http://www.accordklu...p?p=61464#61464

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#54 alu

alu
  • Forumowicz
  • 191 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:04, 08.02.2010

Mikolaj, aa czyli zgdałem, że to Ty (niezwykle trudne to było :-P )

No rozmawiałem własnie z Mazurkiem i on mi podał te stawki, więc chyba mu się odmieniło.

A możesz znaleźć ten temat na forum w którym o tym piszesz? Bo wpisanie ciebie jako autora zwraca 77 stron!

Edit;
Ok, dzięki za linka

#55 shine

shine
  • Forumowicz
  • 426 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:10, 08.02.2010

Ja teraz na wiosne musze coś zmienić w swoim zawieszeniu, bo danie obniżających sprężyn do standardowych amorków nie było dobrym rozwiązaniem i się zastanawiam nad tym zestawem co zakładają w ASO lub dołożeniem po prostu dobrych sportowych amortyzatorów do spręzyn Eibach lub też całym zestawem zawieszenia gwintowanego. Poradzicie coś :?:

#56 Pawelsky

Pawelsky
  • Forumowicz
  • 623 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:19, 08.02.2010

shine, ciekawe w jakim stanie są teraz Twoje amory po założeniu takich sprężyn. Dodatkowo, z tego co pamiętam, jeździsz na 18" i profilu 40 :shock:
Ten zestaw z ASO jest na prawdę w porządku - jakby nie patrzeć koszt jest niewielki, obniżenie wg mnie w sam raz, nie jest to typowa "decha". Relacja ceny do osiągów (auto rewelacyjnie prowadzi się w ciasnych zakrętach i jest OK do codziennej jazdy po mieście) plus wygądu jest na prawdę :ok
Zostajesz przy tej feldze na lato?

#57 shine

shine
  • Forumowicz
  • 426 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:37, 08.02.2010

Felga zostaje, bo jest ok, nawet dość proste po całym sezonie. A co do amorków to chyba są już w kiepskim stanie, zrobiłem 40 tys. i nadal jeżdze, ale czuje pogorszenie prowadzenia.

#58 Pawelsky

Pawelsky
  • Forumowicz
  • 623 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:44, 08.02.2010

Tak też pomyślałem ;-) Założenie takiej sprężyny do seryjnych amorków kiluje je w bardzo krótkim czasie, a jak się pomyka na 18 calach no to tym bardziej.
Felga jest bardzo fajna, widziałem na żywo. Też bym ją zostawił ;-)
Pomyśl, komplet Eibacha też jest dobrym rozwiązaniem, ale na pewno będzie sztywno. Ten komplet Showa oferowany przez ASO jest twardszy, ale nie aż tak bardzo. Jak już pisałem, wg mnie jest w sam raz na nasze piękne, polskie drogi :-P

#59 shine

shine
  • Forumowicz
  • 426 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:20, 08.02.2010

No właśnie nie jest tak bardzo twardo, a cena też jest dość dobra. Ciężko w tej cenie kupić jakiś dobry zestaw.

#60 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:18, 11.03.2010

Witam! Chcialbym sie dołaczyc do rozmowy. Chce wrzucić do Accorda 18 cali i obnizyć max35mm przod i tyl max.30. Myslalem o wymianie sprezyn na Einbachy ale z tego co widze nie cieszą sie zachwyceniem wiec mam pytanie czy są inne sprezyny lepsze od tych Einbachów. Na allegro zestaw na 4 koła kosztuje 800 plus wymiana. Ile moze kosztowac najtanszy zestaw obnizajacy tz. amorki plus sprezyny? Chodzi mi o same obniżenie i jaknajbardziej delikatne utwardzenie. Pozdrawiam




IPB Skin By Virteq