Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

grupowe malowanie marmurkow:D tj plastikow we wnetrzu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#1 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 16:46, 24.03.2011

Poniewaz bardzo spodobalo mi sie jak Stosek ma pomalowane plasiki we wnetrzu wpadlem na pomysl ze mozemy w kilka osob wyslac im do malowania a wtedy mozemy liczyc na pewne rabaty.

ponizej kilka zdjec jak to sie prezentuje
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

cena pomalowania plastikow jak u Stoska (ost zdjecie) to 750zl
natomiast samego tunelu srodkowego bez paneli do szyb 450zl

jak widac na pierwszych dwoch jest inny wzor niz u Stoska, oba sa bardzo ladne, jest jeszcze jasny ale on dziwnie wyglada i zarowno ja jak i przedstawiciel firmy zajmujacej sie hydrografika odradza ten wzor do wnetrza acco.

plastiki chcialbym malowac tak za 2 tygodnie wiec wszystkich chetnych prosze o kontakt ze mna.

pozdrawiam
darek
  • 0

#2 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 17:26, 24.03.2011

etam, nie ma strukturki w dotyku i wygląda plastykowo,
obstaję przy "wieś śpiewa i tańczy" okleinie :j
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#3 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:29, 24.03.2011

kardas, jest struktura i wyglada to bardziej jak prawdziwy karbon niz ta folia, i nie odkleja sie na slonczu, poczekaj az przyjda upaly i zostawisz auto na sloncu to zobaczysz co sie bedzie dzialo przy zapalniczce... ale to Twoj wybor:)
  • 0

#4 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Business
  • KM:150+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2018
  • Nadwozie:Liftback
Reputacja: 24
Super

Napisano 20:55, 24.03.2011

blackfly, akurat Ci co robili Stachowi - biorą za to jak za zboże. Zerknij sobie tutaj: http://hondaprelude....pic.php?t=42967

sporo taniej....
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:01, 24.03.2011

tarjei86 mozesz to jakoś inaczej zapodac? Bo trzeba się rejestrowac ;-)
  • 0

#6 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 21:04, 24.03.2011

tarjei86 Link wymaga rejestracji :mrgreen:
  • 0

#7 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Business
  • KM:150+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2018
  • Nadwozie:Liftback
Reputacja: 24
Super

Napisano 22:23, 24.03.2011

tarjei86 mozesz to jakoś inaczej zapodac? Bo trzeba się rejestrowac ;-)


tarjei86 Link wymaga rejestracji :mrgreen:


no to do dzieła ;-)


a dla tych, co czują się na siłach: http://allegro.pl/ze...1526084395.html
  • 0

#8 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:44, 24.03.2011

kardas, jest struktura i wyglada to bardziej jak prawdziwy karbon niz ta folia, i nie odkleja sie na slonczu, poczekaj az przyjda upaly i zostawisz auto na sloncu to zobaczysz co sie bedzie dzialo przy zapalniczce... ale to Twoj wybor:)


patrząc po zestawie to oni to i tak oklejają folią

- 2,5 metra folii


a później psikają bezbarwnym, tak w skrócie, dobrze rozumiem?
czyli po prostu profesjonalnie to okleją

wyglada to bardziej jak prawdziwy karbon niz ta folia


akurat prawdziwy carbon może mieć różne postacie, a ja korzystam od 8 lat ze sprzętu zbudowanego
z włókna węglowego, bez żadnych ozdóbek, lakierów, itp i bardziej przypomina on pod ręką folię 3M,

jest struktura


jak struktura, jak widzę że to gładka powierzchnia zalakierowana,

i nie odkleja sie na slonczu


no przecież folia się nie odklei, ja z masek i dachów nie schodzi, a jak pijesz do mojego oklejania,
to przy zapalniczce jest dociśnięta obwódką wejścia do zapalniczki, więc nic się nie doklei,
we wrześniu potwierdzę na 100%
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#9 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 22:48, 24.03.2011

tarjei86, nie wiem co oni tam maja zjeb* ale probuje sie tam juz drugi raz zarejestrowac i za kazdym razem nie dziala mi ten link co dostaje mailem;/
  • 0

#10 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Business
  • KM:150+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2018
  • Nadwozie:Liftback
Reputacja: 24
Super

Napisano 22:52, 24.03.2011

no tu się muszę z kolegą kardas zgodzić - hydrografika nie pozostawia struktury jak np. folia carbon 3M. W przypadku hydrografiki masz gładziutką powierzchnię - jak pomalowaną. Wykonanie jest niby profesjonalne, ale efekt - choć ogólnie bądź co bądź piękny - ma się już całkowicie nijak do prawdziwego carbonu ;-)

Nikt z was jednak nie wspominał o jeszcze jednej możliwości oprósz oklejania folią 3M i hydrografiki. Jest kilku gości na kilku forach, którzy robią jeszcze inną metodą.....zdzierają warstwę 1-2mm z danego elementu...i nakładają warstwę takiej samej wysokości - prawdziwego carbonu. Sumarycznie - element ma kształt i wymiar taki jak OEM, ale pokryty jest prawdziwym carbonem. Nie jest to tanie - bo za zrobienie samych paneli otwierania szyb w moim Acco policzyli mi - 500PLN...no ale...wygląda to zajebiście.
  • 0

#11 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 23:02, 24.03.2011

tarjei86, to i tak prawdziwym karbonem nie bedzie tylko nim pokryte, acco to nie auto za milion czy dwa wiec oczywistym jest ze to nie bedize prawdziwy karbon. w kazdym razie hydrografika wyglada naprawde dobrze i mam pewnosc ze nie bedize mi sie nic odklejac itp. a to jak dla mnie ma ogromne znaczenie. nie chce pakowac fortuny w to auto bo i tak juz duzo wlozylem. chce dokonczyc co zaczałem i cieszyc sie acco prze jakis czas a kase odkladac na cos nowego;)
  • 0

#12 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:04, 24.03.2011

a na drugim zdjęciu od góry widać że to jest oklejone, bo wzorek zakrzywia się tak jakby był naklejony

i na trzecim też

[ Dodano: 2011-03-24, 23:06 ]

hydrografika wyglada naprawde dobrze


a to już tylko Twoja opinia, stety, a IMO nie wygląda wcale dobrze, bo ten wzór "carbonu" jest jakiś taki... nie carbonowy, też macie
takie wrażenie
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#13 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 23:08, 24.03.2011

kardas to nie jest oklejone, tzn najpierw oklejasz zeby zrobic wzorek pozniej ta folie sciagasz. w kazdym razie na rogach wyglada to znacznie lepiej a struktura foli 3m i tak ma sie nijak do prawdziwego karbonu. jedno i drugie jest udawane jednak to pomalowane wyglada zdecydowanie lepiej zreszta poczekaj do pierwszych upaków moze zmienisz zdanie:)
  • 0

#14 Trojan

Trojan
  • Forumowicz
  • 1426 postów
  • Skąd:Wawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S3
  • KM:322KM/406Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:HTB
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 23:16, 24.03.2011

Nie świruj z tymi upałami, ja mam od 2 lat folię 3M i nic się nie dzieje.
  • 0

#15 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:16, 24.03.2011

a struktura foli 3m i tak ma sie nijak do prawdziwego karbonu


kolego, jak piszę że od prawie 10 lat macam prawdziwe rzeczy dlugości 10m z włokna węglowego, to mówię Ci że
ten z folli 3M jest bardzo podobny, do tego carbonu, który jest w stanie surowym na moim sprzęcie. Nie polakierowany,
nie obrobiony.

A Ty dalej swoje :k

Poza tym

akurat prawdziwy carbon może mieć różne postacie


co to jest dla Cie prawdziwy carbon?? jakie zastosowanie, co macałeś, czy tylko na jutubie widział?

w kazdym razie na rogach wyglada to znacznie lepiej


no tu się zgodzę, na pewno. Ale na płaskiej powierzchni, bardziej widzi mi się 3M.
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq