Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (225 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1381 Mich

Mich
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:54, 30.11.2018

Nie wiem czy było wcześniej poruszane. Zakupiłem konsole Nedehe. Dziala wszystko, z wyjątkiem w sumie tej temperatury chyba, bo jednak coś  tam mierzy ale nie wiem skąd. Jest jeden szczegół dosć upierdliwy, może ktoś a to napotkał.

Przy przełączaniu z radia na mp3, czy navi, czyt. załączanie dowolnej aplikacji z dostępem do audio, wywołuje pojedynczy trzask z głośników z każdym takim przełączeniem. Ktoś wie jak sie tego pozbyc?


  • 0

#1382 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 13:02, 01.12.2018

Nie wiem czy było wcześniej poruszane. Zakupiłem konsole Nedehe. Dziala wszystko, z wyjątkiem w sumie tej temperatury chyba, bo jednak coś  tam mierzy ale nie wiem skąd. Jest jeden szczegół dosć upierdliwy, może ktoś a to napotkał.
Przy przełączaniu z radia na mp3, czy navi, czyt. załączanie dowolnej aplikacji z dostępem do audio, wywołuje pojedynczy trzask z głośników z każdym takim przełączeniem. Ktoś wie jak sie tego pozbyc?

Nie wiem czy to dobry trop ale u mnie przy przełączaniu. Mam takie charakterystyczne pikniecie (i to tak ma być) czy to przy regulowaniu głośności czy przełączaniu mediów.
Natomiast dzwiekowka nie potrafi obrobić dwóch źródeł jednocześnie np. nawigacja i radio w tle, radio gra ale w momencie kiedy głos nawigacji zaczyna się pojawiać, dźwięk szarpie i się krzaczy.
  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1383 Mike

Mike
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:WWY
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:36, 05.12.2018

Witam wszystkich serdecznie ;) 

Przeszukałem całe forum, ale nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi co do chińskiego radia z androidem w Hondzie Accord 7 2.2 CTD-I (DIESEL). Niektórzy forumowicze piszą, że nie pasują te radia bo są inne sterowniki do klimatyzacji i nawet można spalić sprężarkę, inni zaś piszą o tym, że wystarczy mieć klimatyzację dwustrefową o czym również piszą mi sprzedawcy z aliexpress i wszystko będzie działać. 

 

Może ktoś wie bądź sprawdził sam w praktyce czy jest jakiekolwiek niebezpieczeństwo w instalowaniu takiego radia? 

 

Z działających (przynajmniej w opinii sprzedających) znalazłem: 

- Belsee dla Honda Accord 7 (https://pl.aliexpres...2870223148.html)

- Dicola (https://pl.aliexpres...2884616067.html)


  • 0

#1384 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 22:52, 06.12.2018

Witam wszystkich serdecznie ;)
Przeszukałem całe forum, ale nie uzyskałem jednoznacznej odpowiedzi co do chińskiego radia z androidem w Hondzie Accord 7 2.2 CTD-I (DIESEL). Niektórzy forumowicze piszą, że nie pasują te radia bo są inne sterowniki do klimatyzacji i nawet można spalić sprężarkę, inni zaś piszą o tym, że wystarczy mieć klimatyzację dwustrefową o czym również piszą mi sprzedawcy z aliexpress i wszystko będzie działać.

Może ktoś wie bądź sprawdził sam w praktyce czy jest jakiekolwiek niebezpieczeństwo w instalowaniu takiego radia?

Z działających (przynajmniej w opinii sprzedających) znalazłem:
- Belsee dla Honda Accord 7 (https://pl.aliexpres...2870223148.html)
- Dicola (https://pl.aliexpres...2884616067.html)

A wiec tyle co się dowiedziałem od mojego sprzedawcy;
................................................................
Witam

Według informacji producenta sprzęt pasuje wyłącznie do aut z silnikami benzynowymi, jednak ostatnio dowiedzieliśmy się, że może pasować również do niektórych aut z silnikiem diesla 2.2.
Przed montażem nie da się tego stwierdzić, w związku z tym montaż w aucie z silnikiem diesla musi zostać przeprowadzony u nas.

---
Pozdrawiam
Krzysztof Pankiewicz
naviPremium
883 520 720
..................................
Osobiście sugerowałbym zadzwonić do nich zwłaszcza że mówią po polsku i mają bardzo ogarniętego elektronika. Ponadto moje dochodzenie wykazało że kolega BLADYMIR posiada diesla i radio od warszawiaków tj. Navipremium kontakt z nim również wskazany.

Użytkownik Blachonix edytował ten post 11:53, 08.12.2018

  • 1

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1385 Mike

Mike
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:WWY
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:50, 10.12.2018

@Blachonix Dzięki za mail-a w tej sprawie ;).

Rozmawiałem z panem Krzysztofem i powiedział mi to samo co w sumie napisałeś, a mianowicie, że prawdopodobnie może działać te radio, ale nie jest pewny dlatego zaprasza na test. W przypadku gdy radio nie będzie działać poprawnie (a w zasadzie klimatyzacja) to test będzie bezpłatny, w przeciwnym wypadku koszt to 200zł + ew. zakup radia 2199zł. 

Propozycja nie jest zła, ale jak zwykle wszystko rozbija się o pieniądze. Jeśli sam zamówię radio z chin to mogę całkiem sporo zaoszczędzić jednakże nie będę miał pewności prawidłowego działania. 

Jeszcze się nad tym zastanowię, coś w tym kierunku na pewno podziałam. Oczywiście dam tu info dla potomnych ;) 


  • 0

#1386 Assur92

Assur92
  • Nowy
  • 19 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:20, 17.12.2018

Ogólnie jakby ktoś z okolic Łodzi chciałby "przetestować" na swoim dieselku czy radio zadziała to mogę swoje na chwilę udostępnić. W sumie wyjęcie go to 3 śruby i 2 zatrzaski więc chwila moment. 

Tak przy okazji mam małą prośbę. Czy jest tu jakaś osoba która upgradowała radio z PSS na chińczyka? Jeśli tak to poprosiłbym zdjęcie jak wygląda zamontowanie wzmacniacza w takiej wersji bo w wersji z navi wzmacniacz koliduje z duzym schowkiem pod radiem. 

Jeszcze napotkałem problem z niepasującymi dolnymi zatrzaskami, mijają się z otworami w desce, ale to nie problem, dodrukuję sobie pasujące na drukarce 3d. 


Użytkownik Assur92 edytował ten post 21:21, 17.12.2018

  • 0

#1387 Rob73

Rob73
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Wroclaw
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Ex
  • KM:138
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:34, 22.12.2018

koresponduję właśnie z dalekim wschodem, który obiecuje iż radio będzie działało z 2.2 i-cdti oraz klimatyzacją :)  a radyjko takie, może ktoś już montował u siebie i może potwierdzić wersję sprzedawcy

 

https://www.aliexpre....2d121f0fT9DspU


  • 0

#1388 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 21:51, 22.12.2018

Hej. Przyszło do mnie urządzenie z aukcji poniżej:

 

https://pl.aliexpres....5a735c0fDxkqA8

 

Zainstalowałem to i mam parę pytań. Temperatura na wyświetlaczu przy licznikach zniknęła, jest dostępna tylko podczas zmian ustawień klimy na ekranie DVD. Czy da się ja ustawić, żeby była widoczna na górnym pasku pulpitu Androida?

 

Do czego służy przycisk "OUT" ? U mnie nie ma żadnej reakcji na jego wciśnięcie.

 

Podczas podpinania wiązek, zostały mi wolne (niepodpięte): zielona wąska wtyczka oraz jeden przewód z wtykiem jak antenowy,ale mniejszej średnicy (antenę normalnie podpiąłem do urządzenia).

 

Ktoś coś może podpowiedzieć w tych kwestiach?


  • 0

#1389 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 22:36, 22.12.2018

Hej. Przyszło do mnie urządzenie z aukcji poniżej:
 
https://pl.aliexpres....5a735c0fDxkqA8
 
Zainstalowałem to i mam parę pytań. Temperatura na wyświetlaczu przy licznikach zniknęła, jest dostępna tylko podczas zmian ustawień klimy na ekranie DVD. Czy da się ja ustawić, żeby była widoczna na górnym pasku pulpitu Androida?
 
Do czego służy przycisk "OUT" ? U mnie nie ma żadnej reakcji na jego wciśnięcie.
 
Podczas podpinania wiązek, zostały mi wolne (niepodpięte): zielona wąska wtyczka oraz jeden przewód z wtykiem jak antenowy,ale mniejszej średnicy (antenę normalnie podpiąłem do urządzenia).
 
Ktoś coś może podpowiedzieć w tych kwestiach?


A więc podłączyleś dwie zielone górne, i większą niebieską przejściówkę.
Przewód antenowy który tobie pozostał to prawdopodobnie GPS fabryczny.
Kostka która została niech wisi dalej bo jak się orientuję to fabryczne nawigacje mają taką dodatkową.
Ponadto OUT służy do wyświetlenia stanu temperatury zewnętrznej na górnym pasku, kilka postów wcześniej masz filmik jak w 10 sekundzie jest to pokazane. Też się na to złapałem.
A jeszcze taki smaczek ci podam że jak poszukasz w ustawieniach to nawet możesz sobie ustawić informacje z poziomem naładowania akumulatora też na górnym pasku.
Jest jeszcze coś takiego jak ustawienia fabryczne (nie reset) u mnie kod dostępu to 126
Tam jest kilka ustawień które możesz skorygować ale bądź ostrożny.
Pytaj na priv jak z czymś się borykasz ja już kilka zagadek rozwiązałem a mam podobny jak nie ten sam model radia.
  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1390 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 23:23, 22.12.2018

Wysłalem PW, ale teraz zobaczyłem Twój filmik i oprogramowanie u mnie jest inne, ja mam trochę inną grafikę dot. klimatyzacji. Cholera szkoda tej temperatury, a i nie wiem czemu ale u mnie to radio uruchamia się za każdym razem około 10 s po starcie silnika. Jest logo Hondy, później ładuje się Android i dopiero zaczyna grać radio. Też tak macie w swoich chińczykach?


  • 0

#1391 bladymir

bladymir
  • Forumowicz
  • 53 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 11:27, 23.12.2018

Z tym graniem radia tez tak mam.

Da sie ustawic po jakim czasie od wyjecia kluczyka radio bedzie w stanie uspienia. (startuje wtedy w sekunde)

A jeszcze taki smaczek ci podam że jak poszukasz w ustawieniach to nawet możesz sobie ustawić informacje z poziomem naładowania akumulatora też na górnym pasku.

Moglbys zrobic filmik gdzie to zrobic?przeszukalem chyba wszystkie menu i u mnie nie ma czegos  takiego, a byla by to super opcja.


  • 0

#1392 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 13:13, 23.12.2018

Dostałem info od sprzedawcy z aliexpress dot wejścia do ustawień zaawansowanych, cytuję:

 

"dear friend
1. please enter into the Car settings app --ac setting--choose double zone
2. and then: setting--car setting--extra setting--extra setting--123456--model choose--accord 7 "

 

Kod dla mojego modelu (Asottu Octa Core 2 GB RAM androi 8.1) to jak widać 123456 .

 


Pytanie, czy komuś udało się ustawić długi czas czuwania radia. Tzn. żeby np. po 8 godzinach od razu się uruchomiło bez ponownego ładowania całego systemu?


  • 0

#1393 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 17:47, 23.12.2018

Sleeping mode--- when key off (uśpienie)
A teraz dla BLADYMIR
Ustawienia/dodatkowe ustawienia/bartery voltage display (wł)
Ustawienia/pojazd/ustawienia fabryczne/kod126(dla navipremium)/// zalkadka/ car logo (ustawiasz logo startowe)
Ustawienia/pojazd/ustawienia fabryczne/kod126(dla navipremium)/// zalkadka/ other /panel LED control -- by power(i się klawisze świeca na pierwszej pozycji klucza bez konieczności zapalania pozycji)
Android 8.1 OS, Octa-Core 1.5GHz (64-bit) CPU, 4GB RAM, 32 GB dysku twardego, wbudowany modem Wifi, zestaw głośnomówiący, nawigacja, Internet, radio, MP3, 2x USB, sterowanie z kierownicy, opcja DVB-T i kamery cofania i wiele innych bajerów

Użytkownik Blachonix edytował ten post 20:13, 29.12.2018

  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1394 Szczery

Szczery
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:Wodzierady/Pabianice
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:24, 23.12.2018

przejrzałem kilka stron wstecz i nie widzę nic podobnego.

ktoś używa, jakieś opinie 

 - uwagi.

chce mieć ORI radio i gps/rejestrator/kamerke cofania. To raczej spełnia moje wymagania?

 

 

https://pl.aliexpres...b8-81815e5737b7


  • 0

#1395 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 11:46, 24.12.2018

Tak działa stacja u mnie :

 


Użytkownik sky83 edytował ten post 11:47, 24.12.2018

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq