Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (225 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1546 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 11:06, 30.10.2019

Jeszcze coś takiego znalazłem

 

https://pl.aliexpres...rchweb201603_52

To jest to o co mu chodziło chyba.

A tak z innej beczki to coś ten wątek wyhamował, wszystkim radia działają, wszystkie problemy rozwiązane no chyba że się na FB grupę przenieśli :diabelgrin: Bo faktem jest, że mi "odpukać" wszystko hula i jedyne co mnie drażni to asystent google, który strasznie zamula przy wykonywaniu polecenia.

Na przyszłe lato będę od chinoli ciągnął TPMS pod to radio to się podzielę wrażeniami :zoltek:


  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1547 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 12:33, 30.10.2019

U mnie standard, czasami zawiesza się aplikacja od radia, sterowanie klimą dalej średnie (to jest największy ból) . Zamienił bym się chętnie na taki daszek, ale ceny mają dosyć wysokie. 


  • 0

#1548 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 12:42, 30.10.2019

U mnie standard, czasami zawiesza się aplikacja od radia, sterowanie klimą dalej średnie (to jest największy ból) . Zamienił bym się chętnie na taki daszek, ale ceny mają dosyć wysokie.

Wejdź na tą grupę, tutaj ludziska się czasem pytają o używkę, sprzedasz, dołożysz, kupisz daszek. A może softa znajdziesz lepszego?; https://m.facebook.c...ef=group_browse

Wysłane z mojego międzygalaktycznego komunikatora kwantowego przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Blachonix edytował ten post 12:48, 30.10.2019

  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1549 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 09:59, 05.11.2019

Ostatnio odkryłem co może powodować wieszanie się radia. Winnym okazuje się być - Yanosik. Jak mam go wyłączonego to wszystko pracuje w miarę stabilnie. Spróbuję pobrać najnowszą wersję, może coś pomoże.

 


Wiecie jaki może być kod do zresetowania ustawień fabrycznych ? 123456 nie działa.


  • 1

#1550 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 12:21, 22.11.2019

 

Wiecie jaki może być kod do zresetowania ustawień fabrycznych ? 123456 nie działa.

0000
1234
12345
123456
126
3368
Takie ja znam


  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1551 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 11:24, 24.11.2019

Kod do Factory Reset w Asottu to 7890. Ja już powróciłem do OEM radia, zainstalowałem tylko Bluetooth od Yatoura.  Muszę jeszcze gdzieś zamontować mały ekranik od kamery cofania, bo tego mi najbardziej brakuje.


  • 0

#1552 JerzykTor

JerzykTor
  • Forumowicz
  • 179 postów
  • Skąd:Toruń
  • Silnik:2.0
  • Wersja:E
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:56, 24.11.2019

Zamówiłem jakiegoś Seicana, niestety przesyłka poprzez DHL więc pewnie opłat finalnie będzie sporo.
Mam nadzieję, że przynajmniej będzie działał poprawnie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Kod do Factory Reset w Asottu to 7890. Ja już powróciłem do OEM radia, zainstalowałem tylko Bluetooth od Yatoura. Muszę jeszcze gdzieś zamontować mały ekranik od kamery cofania, bo tego mi najbardziej brakuje.

Co najbardziej cię zgniewało ? ;)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Kod do Factory Reset w Asottu to 7890. Ja już powróciłem do OEM radia, zainstalowałem tylko Bluetooth od Yatoura. Muszę jeszcze gdzieś zamontować mały ekranik od kamery cofania, bo tego mi najbardziej brakuje.

Czy Yatoura masz podłączonego do OEM radia że zmieniarka CD ?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


  • 0

#1553 rafisz

rafisz
  • Moderator Junior
  • 1578 postów
  • Skąd:WPR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe MT
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 64
Wzorowa

Napisano 20:36, 25.11.2019

ja mam do takiego, znaczy do pss, czemu pytasz?


  • 0

#1554 JerzykTor

JerzykTor
  • Forumowicz
  • 179 postów
  • Skąd:Toruń
  • Silnik:2.0
  • Wersja:E
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:35, 25.11.2019

ja mam do takiego, znaczy do pss, czemu pytasz?

Chciałem kupić z tej aukcji i zapytałem sprzedawcy czy będzie poprawnie działało z PSS to odpisał, że "jednym działa drugim nie"... że niby mogą odesłać jakby co.
Link
https://allegro.pl/o...source=facebook

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#1555 rafisz

rafisz
  • Moderator Junior
  • 1578 postów
  • Skąd:WPR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe MT
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 64
Wzorowa

Napisano 20:19, 26.11.2019

pod tym linkiem jest peiying, nie wiem jak to działa, ale yatour yt-m06 jest bardzo dobrym emulatorem, działa jak fabryczna zmieniarka


Użytkownik rafisz edytował ten post 20:21, 26.11.2019

  • 0

#1556 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 16:27, 27.11.2019

Niestety na Yatourze muzyka z telefonu ma gorszą jakość niż na stacji multimedialnej. Także nie tylko wady posiada sprzęcie z Ali. Urządzenie już sprzedałem.
  • 0

#1557 Rob73

Rob73
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Wroclaw
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Ex
  • KM:138
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 04:00, 03.12.2019

Panowie, czy jest już jakieś radyjko kompatybilne z dieslem ?
Zakładał ktoś, kombinował ?


Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Znalazłem coś takiego, drogie bo drogie, ale sprężarka do klimy też jest droga :) W odpowiedzi potwierdzili że wiatraki działają, więc w lecie bedzie chłodniej być może :) Kupiłem kiedyś zwykłe seicane i niestety ale w lecie koszmar z chłodzeniem, poza tym bardzo mi się podoba takie unowocześnienie i zastanawiam się nad podjęciem ryzyka i w razie czego otworzenie sporu :)
 
 
Yes,compatible with disel version. Yes, working properly. Our radio can be work with AC climate airecon fans.
 

Użytkownik Rob73 edytował ten post 04:01, 03.12.2019

  • 0

#1558 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 07:42, 03.12.2019

Niestety ale to jest ściema, żadne z tych urządzeń nie dorównuje sterowaniem klimatyzacją przez OEM jednostkę. Może i te w linku działa z dieslem, ale z jazdą w trybie AUTO klimatyzacji można się pożegnać. 


  • 0

#1559 Rob73

Rob73
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Wroclaw
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Ex
  • KM:138
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:24, 03.12.2019

mi wystarczy jak będzie poprawnie współpracowała z czujnikami, bo zalet androida jest więcej a trybu auto i tak nie używałem, zaś na to stare dziadostwo z płytą nie mogę się już patrzeć :) poza tym jest to domniemanie bo nie dość że to jest nowe to na dodatek drogie i nikt nie ma, chociaż na allegro w takiej cenie sprzedaje się 4 rdzeniowe. pytania oczywiście są, jak rozwiązano "problemy", czy to nie jest jakieś kolanko które po prostu uruchomi wiatraki żeby się kręciły niezależnie od temperatury i czy sprężarka będzie mimo to nieprzerwanie zasuwała na pełnych obrotach.

 

widziałem że dzisiaj ktoś z PL o imieniu Marek kupił i wystawił ocenę sprzedającemu, może tu trafi i opowie coś więcej o tym radiu od Belsee :)

 


jednak najważniejszą sprawą jest klima, a nie ręczny czy drzwi. funrover nie ma nic w ofercie do diesla, tylko belsee potwierdziło współpracę z klimatyzacją. i w zasadzie o to się cały czas rozbija. dlaczego tam nikt nie potrafi zrobić poprawnie działającego urządzenia, oto jest pytanie :)


Użytkownik Blachonix edytował ten post 17:01, 22.02.2020

  • 1

#1560 stym

stym
  • Forumowicz
  • 14 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM1
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:44, 05.12.2019

Witam miłośników chińskiego Androida,
od 2 dni jestem posiadaczem najtańszej chyba wersji Seicane. Powoli zaczynam ogarniać to urządzenie. Teoretycznie wszystko u mnie działa oprócz jednej rzeczy, która na pewno doprowadzi mnie do szału.
Całkowicie nie działa mi sterowanie z kierownicy. Stacja nie widzi żadnego podłączenia. Zaczynam podejrzewać, że zostały pomylone jakieś kable w kostce. Przeszukując net natrafiłem na jakieś filmiki odnośnie programowania tych przycisków, ale tam wyświetla się cokolwiek. U mnie totalnie nie ma żadnej reakcji. Dzisiaj zacząłem kombinować ze zmianą CANa. Efekt był taki że przez pół dnia wywaliło mi w kosmos informacje o sterowaniu klimatyzacją i otwieraniu drzwi. Reset do ustawień fabrycznych nic nie pomógł. Pomogła zmiana na CAN od accorda VIII gen i powrót na gen VII. Dopiero wtedy wróciły te animacje.
Porównując tą niebieską kostkę która idzie od samochodu z niebieską do radia zauważyłem że jeden przewód jest nie połączony.
Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem. Lub czy ktoś ma informacje które przewody w kostce odpowiadają za sygnał z przycisków sterowania radiem. Może wtedy uda mi się to jakoś pomierzyć.

 

Załączam jeszcze link do opisu urządzenia.

 

https://pl.aliexpres...16-70b73c84c445


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq