Skocz do zawartości


RODO w HAKP

otwarte poduszki powietrzne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16 osieck19

osieck19
  • Forumowicz
  • 17 postów
  • Skąd:Orzysz
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:56, 11.02.2011

witam
chciałbym przyłączyć się do tematu.
Mam cd7 i ostatnio też miałem małą przygodę i wystrzeliły mi poduszki nie wiecie jak jest w tym przypadku?
Wystarczy że wymienie poduszki i zrobie reset czy też tzreba jakiś sensor czy coś wymienić?
A co do pasów to u mnie nie wystrzeliły, ogólnie samochód mam nie uszkodzony poza dwururką i tą częścią co sondę się przykręca ale już wymieniłem.
  • 0

#17 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:44, 15.02.2011

witaj ja zostaje przy swoim wystarczy kupic jaski ansensor dac do regeneracji bo i tak jak kupisz jaski z tzw dobrym sesorem to go musi elektronik zgrac z kompem a ponadto nigdy nie wiesz czy sensor kt kupiles kiedys nie byl walniety a jak komus cos sie nie widzi to do serwisu niech se kupi hi hi hi pozdrawiam
  • 0

#18 hubi0

hubi0
  • Forumowicz
  • 31 postów
  • Skąd:pl
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:19, 03.01.2012

A ja nam takie moze trochę dziwne pytanie czy taki regenerowany sensor ma możliwość działać tak jak fabrycznie nowy, czy jest to tylko zabieg powodujący wyłączenie kontrolki a poduszki i tak będą nie aktywne?
  • 0

#19 wrc

wrc
  • Forumowicz
  • 1400 postów
  • Skąd:Schwäbisch Hall
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 10:31, 03.01.2012

gwarancji nie da nikt a chodzi o życie, stad lepiej z nierozbitego anglika sensor wykręcić jak na nowy brak środków :mrgreen:
tylko czy sensory w hondzie sa jednorazowe? wydaje mi się ze nie ;-)
  • 0
pozdrawiam
kliknij aby zobaczyc srebrny turboklekot WRC

#20 hubi0

hubi0
  • Forumowicz
  • 31 postów
  • Skąd:pl
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:49, 03.01.2012

No ASO twierdzi że sensor jest jednorazowy, tyle tylko że oni mogą tak mówić ze względu na to ze to też jest nie najgorszy pieniądz.
  • 0

#21 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 17:57, 03.01.2012

Regeneracja sensora polega jedynie na wykasowaniu z pamięci informacji o uaktywnieniu się systemu. Przy każdym odpaleniu układ jest testowany, więc jeśli check się nie świeci to podczas kolizji układ zadziała.

gwarancji nie da nikt a chodzi o życie, stad lepiej z nierozbitego anglika

Z tym jest jeszcze większy kłopot. Trzeba by zmienić komplet sensory+ sterownik bo sensory są programowane pod dany sterownik.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq