Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Jak zdjąć tylne obudowy głośników w półce Accord 2003


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:02, 21.01.2009

Jak w temacie, dzisiaj próbowalem i dalem rade tylko dwa przednie zatrzaski wyciągnąc a tył obudowy (blizej szyby) dalej bardzo mocno siedzial wiec nie chcialem nic połamać.
Nie wiem czy jest to w manualu, jak szukalem pod rear speaker replacement, ale nic tma nie ma tylko oprócz zdania że zdejmuje je aby wyciągnąć głośnik.

#2 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:19, 21.01.2009

Otwórz bagażnik i te zatrzaski będziesz widział od spodu na metalowej półce.Szczypcami zaciskasz je i wypychasz do góry i to wszystko.Ja tak swoją zdejmowałem gdy zaglądałem do dodatkowego światła stop.

#3 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:41, 23.01.2009

Dzieki, wszytsko sie zgadza. Jutro wstawiam Jbl gto 937. Zobaczymy jak to gra pod fabrycznym radiem.

#4 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 22:58, 23.01.2009

No i oczywiście podziel się z nami jak Ci te JBL chodzą może i ja zmienię.

#5 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:46, 25.01.2009

No niestety będę montował wzmacniacz bo to nie jest efekt którego oczekiwałem a w 100% jestem pewien że te glosniki mogą dużo, bo widzialem film na Youtube jak działają pod wzmacniaczem. Teraz to jest minimalnie lepszy dźwięk, bo jest tweeter a i głośnik iwidać że mają zapas mocy, bo spokojniej się zachowują przy dużej głośności, na pewno wyżej moge podciągnąć głośność. Ty Glinus możesz spokojnie zainwestoać w nie bo masz fabryczny wzmacniacz, może nie 90W RMS na kanał, ale na pewno będzie dobrze, chyba że masz po prostu dobre głosniki już teraz, bo ja mialem Pioneery oryginalne mocy nom 20 W max 40 W. Oznaczenie modelu TS-09534ZH, 4ohmowe.

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:27, 11.02.2009

widzialem film na Youtube jak działają pod wzmacniaczem.



Pamiętasz może linka ? :-D

#7 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:01, 21.02.2009



#8 Marecki

Marecki
  • Forumowicz
  • 531 postów
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 23:07, 21.02.2009

Nie no po tak profesjonalnym montażu który widać na filmie to napewno gra miodzio :mrgreen: :lol:

#9 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:36, 22.02.2009

ale co w tej instalacji jest nie tak? chyba ze to nie ironia...

#10 Byczek

Byczek
  • Forumowicz
  • 112 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:44, 22.02.2009

Powiedzmy że mamy na forum kolego co się zwie Grzechu, , który siedzi w car audio po uszy. Zapytaj go co sądzi o tej instalacji :)

Grzesiek co wy w tej Wrzesni macie? pola i lasy tylko?? :mrgreen: (zanaczam ze nie wysmiewam sie z Grzesia zeby nie bylo, i nie łąmie regulaminu forum :-P )


#11 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:04, 22.02.2009

Jaki związek mają te uwagi z problemem grania JBL 937 pod wzmacniaczem? Moim skromnym zdaniem jest to idealny przykład, bo jest standardowe radio zapewne z wyjściem liniowym, interkonektory, wzmacniacz a w dodatku nie gra pod nim nic innego co by sfałszowało odsłuch. Bo przecież tu nie był poruszany problem koncepcji audio...




IPB Skin By Virteq