Skocz do zawartości


RODO w HAKP

pomocy nie daje juz rady...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:02, 18.01.2011

witam szanownych forumowiczow.najpierw opisze co i jak z mim autkiem.przy rozpedzaniu autka od 80-100km/h drzy cale auto,i tylko jak sie daje gazu.jadac stala predkoscia tzn.,jak sie juz rozbujam nic sie nie dzieje,powyzej tej predkosci tez OK.autko to accord 2003r. 2.4,kombi,prawie 200tys.km.sprawdzone kola-wywazane*2(te same objawy -zimowki-nowki /letnie),bylem na czepaku-wszystko OK.wlozylem prawa uzywke cala os -I NIC-znaczy sie brak poprawy:(...nie wiem co robic.w serwisie chca za kaplet osi(lewa+prawa) okolo 2tsy.EURO:(.dla mnie to zaporowa cena.nie moge znalesc zamiennikow.i tu moje pytanie gdzie mozna takie cos dorwac i ile jak by juz to kosztowalo?zaproponowali mi w jedny sklepie regeneracje za jakies 450 Euro.ale jak to wyglada w praktyce?prosze o pomoc brak mi juz pomyslow i cierpliwosc sie konczy .to moja 3-honda,ale ta jako pierwsza daje mi tak popalic...aaaaaa dodam ze rozebralismy na czesci przeguby i w srodku brak jakis specjalnych szkod nie ma zadnych rowkow,ani sladow specjalnego wytarcia.po prawej jak i po lewej stronie.poobracalismy lozyska w przegubach tak zeby sie lozyska toczyly w druga str.musialem juz (chyba przez te drgania) wyminic laczniki stabilizatora.jutro jeszcze raz jade na zbieznosc.wywalilem juz kupe kasy na mechanikow.dodam ze jestem z okolic opola.slyszalem cos o specjalizujacym sie warsztacie w japonczykach we wroclawiu,wie ktos cos na ten temat?obiecuje ze jak wreszcie sie z tym uporam to napisze co i jak dla potomnych!serdeczne dzieki!!!!!!pozdrowionka!!!
  • 0

#2 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
  • Skąd:Wilkowice, Bielsko
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:200 i troszki
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 22
Super

Napisano 19:16, 18.01.2011

Wewnętrzne przeguby też sprawdziłeś?
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:18, 18.01.2011

tak.wszystkie byly rozebrane,i jak juz wspomnialem pozmienialismy strony w jaka sie tocza lozyska.chcial bym teraz oddac kapletne osie do regeneracji,ale gosc ze sklepu cos napomkna ze regeneruja tylko przeguby,a mi cos po glowie chodzi ze moze to byc wieloklin razem z przegubem i lozysko na podpoze.a jak go spytalem o ta os-wieloklin to zacza cos mamrotac ze tam nie ma prawa nic sie wyrobic?!?dzieki za szybka reakcje!!!!!!!!

[ Dodano: 2011-01-18, 20:23 ]
aaa,podobno w jakims modelu fiata i audi idzie przeguby stronami pozamieniac i w tedy tocza sie w druga str.,i w taki to sposob mozna na krotka mete jeszcze sie pobujac -trochu no i sprawdzic czy to na pewno to.ale naturalnie p.inz. z hondy postanowili ze jak cos idzie skomplikowac to tez tak zrobia...
  • 0

#4 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
  • Skąd:Wilkowice, Bielsko
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:200 i troszki
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 22
Super

Napisano 20:26, 18.01.2011

Dlatego pytam o wewnętrzne bo miałem dokładnie taki sam objaw. Dodatkowo było czuć że auto gorzej się zbiera. Miałem rozsypany krzyżak w przegubie wewnętrznym, lewa półoś długa
  • 0

#5 Lorf

Lorf
  • Forumowicz
  • 413 postów
  • Skąd:ja go znam
  • Silnik:2.2
  • Wersja:exec +-+-+
  • KM:chcialbym wiecej
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:BRA-tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:33, 18.01.2011

jest o tym temat poszukaj jest duzo info. w toruniu jest regeneracja ktos za 350 złotych zrobil
ja wymienilem dluga poloske od wewnetrzego przegubu do kola i jak reka odjal, mysle ze rozebranie nie wiele Ci pomoglo,luz jak jest to ledwo wyczuwalny ja sprawdzalem przed wymiana czy jakies luzy itp i jak zaraz zalozylem nowa bylo wszystko to samo,ale jednak roznica a przyjemnosc z jazdy nie doopisania
  • 0

wahaczoszuracz accord CW 3

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq