Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Po wymianie klockow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamikadze

kamikadze
  • Forumowicz
  • 28 postów
  • Skąd:warka/frome
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:46, 13.01.2011

2 Miesiace temu wymienilem klocki z tylu zrobilem na nich 7k i teraz slysze coraz glosniej taki dziwny szum z tylu jak wtedy jak sie klocki koncza. Zagladalem tam i klocki wygladaja ok dziwne by bylo takie szybkie zuzycie po tak malym przebiegu co jeszcze jak auto postoi2-3 dni nie jezdzone i rusze pierwsze nacisniecie na pedaljest takie jak by on wchodzil jak w maslo ,jak by nie bylo hamulca natomiast pozniej wszystko wraca do normy nic nie szumi ztylu i hamulce reaguja tak jak powinny. Dziwi mnie to poniewaz wczesniej tego nie bylo.Dodam ze klocki sa ferodo takie mi polecili mowiac ze najlepsze.
  • 0

#2 Pawel_Aerodeck

Pawel_Aerodeck
  • Forumowicz
  • 446 postów
  • Skąd:pl
  • Silnik:F20
  • Wersja:T
  • KM:+250hp
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:ce2
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 00:56, 14.01.2011

Płyn hamulcowy trzyma poziom ? Może któryś z klocków przyblokował się na blaszce po której się przesuwa i bardzo możliwe ze już się zużył. Zdejmij może zacisk i zobacz stan okładzin bo tak na oko to ciężko prawidłowo zobaczyć :)
  • 0

http://www.accordklu...r-1-sezon-2014/

 

- mój temat, zapraszam.


#3 kamikadze

kamikadze
  • Forumowicz
  • 28 postów
  • Skąd:warka/frome
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:02, 16.01.2011

Znajomy mechanik obejrzal dzis te hamulce i nic tam zlego znie znalazl mowil klocki o.k nic nie blokuje. Mowil cos o brudzie soli ktore sie osadzaja na tarczach i to moze powodowc te chalasy tymbardziej ze sa one chwilowe wiec daje sobie spokoj i jezdze dalej.
  • 0

#4 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 00:15, 16.01.2011

W moim aucie z miesiąc po zmianie klocków po zakończonym hamowaniu dało się słyszeć jakieś dziwne odgłosy. Obstawiałem zacisk ale po demontażu klocków okazało się, że jeden odkleił się od okładziny...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq