Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Przełączniki sterowania szybami tylnymi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 WojtekZ

WojtekZ
  • Forumowicz
  • 14 postów
  • Skąd:Piaseczno
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:12, 11.01.2011

Witam
Mam następujący problem . Oddałem samochód do lakiernika i po odbiorze okazało się, że nie działają szyby tylne . Lakiernik zapiera się że nie kojarzy tematu a ja nie jestem mu tego w stanie udowodnić bo samochód był co dopiero kupiony .

Poszukuje element przełączników sterowania szyb tylnych elektrycznych .Chodzi dokładnie o taki suwak plastikowy biały który ma dodatkowo wygięte ma blaszki suwające sie po płytce elektronicznej . Może ktoś ma takie przełączniki popsute albo same takie suwaki to będę wdzięczny za pomoc w problemie . Samochód Accord 2003 r. sedan .
  • 0
Wojtek

#2 Zigi

Zigi
  • Klubowicz
  • 1176 postów
  • Skąd:Wrocław/ Głuchołazy
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Supercharged
  • KM:?
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 02:11, 12.01.2011

najpierw sprawdz czy malując elementy drzwi bądz obklejając je nie przeciął nigdzie wiązki elektrycznej
  • 0

c5b439f22f806cd5m.jpg

 

www.mkmlawyers.pl 


#3 WojtekZ

WojtekZ
  • Forumowicz
  • 14 postów
  • Skąd:Piaseczno
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:09, 12.01.2011

Ale ja ewidentnie widzę , że nie ma tych elementów ponieważ porównawczo rozebrałem przełącznik przedni drzwi pasażera . Nawet dalej idąc podłączyłem przełącznik przedni do tylnych drzwi i szyby działają . Także prawdopodobne że ktoś źle rozbierał boczki i mu się przełączniki rozleciały bo są na takich słabych spinkach albo poprostu były komuś potrzebne .
  • 0
Wojtek

#4 lepo

lepo
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:peryferyjne WuWuA :)
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Emeryt sport z plusem
  • KM:240
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Back to black in hatch back :)
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 18:46, 12.01.2011

Szukaj od angola i przekładaj bebechy - inaczej będzie ciężko.
  • 0

było m.in: N22A1 (dłubany na 170KM), 2ZS-FE , CAYC, 1AD-FTV, 2ZR-FE; DW10BTED4 i mój emeryt 2ZR-FAE: http://www.accordklu...emeryt-od-lepo/
Jest wciąż DW10FC





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq