Skocz do zawartości


RODO w HAKP

VSA i trójkąt z wykrzyknikiem czek silnika, brak mocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 02:31, 08.01.2011

Witajcie,

podczas jazdy po autostradzie z prędkością 120km/h nagle zapalają się kontrolki VSA i trójkąt z wykrzyknikiem plus czek od silnika <żółty> po jakieś chwili brak przyspieszenia mogę sobie naciskać pedał gazu i nic. |Po wciśnięciu sprzęgła albo na biegu jałowym po dodaniu gazu odcina paliwo przy 3,5tyś obrotów. Po wyłączeniu silnika i ponownym włączeniu vsa i trójkąt gaśnie czek od silnika zostaje przyspieszenie wraca. Na trasie 350km problem pojawił się około 10 razy.

Auto było podłączone do komputera: okazało się że brak ładowania, został wyciągnięty alternator i sprawdzony wszystko gra. Po włożeniu z powrotem do auta było dobrze na jakieś 120km i później znów to samo...

gdy auto stoi i włączy się wszystko co jest możliwe (radio, światła, klimę, itd...) napięcie na akumulatorze powoli spada.

Może już ktoś tutaj spotkał się z podobnym problemem. nr gg 3294696
  • 0

#2 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 20:43, 10.01.2011

sprawdź kody błędów elektryki i podaj je http://www.accordklu...&highlight=mics, a jaki był błąd związany z brakiem ładowania Pxxxx....??? jeśli check Ci sie świeci zrób samodiagboze ECU robi sie to tak http://www.accordklu...samodiagnostyka w obu pzypadkach wystarczy spinacz odpowiednio wygięty bo robisz zworkę ....
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:57, 12.01.2011

we czwartek wstawiam auto do elektryka napisze co i jak wyszło

[ Dodano: 2011-02-04, 21:28 ]
Powiem tak:
byłem w honda serwis wyskoczył błąd na komputerze związany z elektrozaworem(nie wiem którym).
Chcieli mi go najpierw wymienić. Koszt okolo 700zl. ale któryś z nich zobaczył że jakieś sitko tam w moim elektrozaworze jest zabrudzone i nie przepuszczał paliwa czy czegoś tam. Po wyczyszczeniu tego sitka wykasowali błąd i od tamtej pory autko śmiga bez problemów.

zamykam temat
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq