Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Problem na niskich obrotach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:53, 07.01.2011

Witam mam problem rozładował mi się akumulator po jego naładowaniu odpaliłem silnik i wszystko było ok. Podczas jazdy zauwazyłem ze samochod dziwnie zachowuje sie na niskich obrotach.Gdy auto stanęło obroty spadały do 200-300 po czym podnosiły sie na 600-800 tak z dwa razy i wkoncu wracały do prawidłowej wartosci ok 600.Po przejechaniu 20km wszystko było ok lecz dzis problem sie powtorzył :(. Prosze o pomoc czego to moze byc wina zaczeło sie od ako czytałem ze moze pomoc czyszczenie przepustnicy , ustawienie zaworow komputera a moze wymiana akumulatora ??
  • 0

#2 Guest_Wilu_*

Guest_Wilu_*
  • Guests

Napisano 07:02, 07.01.2011

Jak długo masz ten akumulator ? Może nadszedł jego kres ? Sprawdź poziom elektrolitu naładuj go ponownie. Jeżeli to nie pomoże to sprawdź alternator czy dobrze ładuje. Osobiście stawiałbym na akumulator. Możesz się przejechać do elektryka żeby sprawdził ci jaki prąd daje alternator, jak za mały to akumulator będzie Ci klękał.
  • 0

#3 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 07:47, 07.01.2011

pojeździj jeszcze trochę i powinno się uspokoić, tak koło 50km
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:49, 07.01.2011

Witam i dziekuje za szybka odpowiedz. Akumulator ma 5 lat ale jest orginalny hondy alternator był regenrowany 3 miesiace temu wymiana silniczka i szczotek.Tez mysle ze to ako dodam tylko ze odpalałem auto z podłaczonym prostownikiem mam nadzieje ze to nie uszkodziło komputera ??Pojade do elektryka niech sprawdzi ako wtedy bede kombinowała dalej pozdrawiam
  • 0

#5 xxxmariusxxx

xxxmariusxxx
  • Forumowicz
  • 558 postów
  • Skąd:Otwock
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:04, 07.01.2011

Witam i dziekuje za szybka odpowiedz. Akumulator ma 5 lat ale jest orginalny hondy alternator był regenrowany 3 miesiace temu wymiana silniczka i szczotek.Tez mysle ze to ako dodam tylko ze odpalałem auto z podłaczonym prostownikiem mam nadzieje ze to nie uszkodziło komputera ??Pojade do elektryka niech sprawdzi ako wtedy bede kombinowała dalej pozdrawiam



Ile buliles za regeneracje Alternatora?
Pzdr
  • 0

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:15, 07.01.2011

na 230 zł sie ugadałem chcial 250 wyciagniecie wymiana szczotek i silniczka i zamontowanie potem kupilem pasek ale za to juz osobno płaciłem 40 zł + 20 zł zamontowanie pozdr.
  • 0

#7 xxxmariusxxx

xxxmariusxxx
  • Forumowicz
  • 558 postów
  • Skąd:Otwock
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:22, 07.01.2011

Dzieki mi wyciagniecie odejdzie, czyli wyjdzie jakies 200 pewnie. Dziex za info
  • 0

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:18, 10.01.2011

pojeździj jeszcze trochę i powinno się uspokoić, tak koło 50km

Miałeś racje nie wiem z czego to wynika ale problem zniknął Honda nawet sama sie naprawia:D pozdrawiam
  • 0

#9 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 09:06, 10.01.2011

czasem trafiam w dobrą odpowiedź :bag
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#10 Maryś

Maryś
  • Forumowicz
  • 91 postów
  • Skąd:Bytom
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Prelude
  • KM:200?
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:BB8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:11, 10.01.2011

Krzychubdg, - wynika z tego, że jak resetujesz kompa to silnik "uczy się" wolnych obrotów i mogą dziać się różne dziwne rzeczy. ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq