Skocz do zawartości


RODO w HAKP

wymiana żarówek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:34, 04.01.2011

Proszę kogokolwiek o poradę jak wymienić żarówkę świateł mijania i postojowych z tyłu w hondzie accord wersja VI.Po otwarciu bagażnika nie widzę żadnych śrub,zatrzasków ani uchwytów.Czy trzeba demontować w środku bagażnika tapicerkę,jeśli tak to w jaki sposób,żeby jej nie uszkodzić.A może trzeba zdemontować plastik obok tylniego lampy.Przepraszam za tak proste pytanie, ale nie mam książki obsługi i pierwszy raz mam problem z tym tematem.Pozdrawiam wszystkich użytkowników hond.Leszekb133 :ok
  • 0

#2 Valdi.

Valdi.
  • Forumowicz
  • 341 postów
  • Skąd:ale co skąd?
  • Silnik:0,7
  • Wersja:S-uuper
  • KM:136 chyba
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:wyjątkowe
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 16:41, 04.01.2011

Proszę kogokolwiek o poradę jak wymienić żarówkę świateł mijania i postojowych z tyłu w hondzie accord wersja VI.Po otwarciu bagażnika nie widzę żadnych śrub,zatrzasków ani uchwytów.Czy trzeba demontować w środku bagażnika tapicerkę,jeśli tak to w jaki sposób,żeby jej nie uszkodzić.A może trzeba zdemontować plastik obok tylniego lampy.Przepraszam za tak proste pytanie, ale nie mam książki obsługi i pierwszy raz mam problem z tym tematem.Pozdrawiam wszystkich użytkowników hond.Leszekb133 :ok



musisz wyciągnąć jedną spinkę (kołek) z tapicerki u góry (tam gdzie lampa oczywiście), lekko odchylasz - tapicerki raczej nie uszkodzisz bo jest sztywna i wtedy dostaniesz sie do kazdej żarówki.Aby je wyciagnąć musisz przekrecić - odskoczy lekko i wyciagasz.Żadnego plastiku nie demontujesz,tylko spinka od środka ;-)
  • 0

Czarno-biały Projekt by Valdi...
http://www.accordklu...pic.php?t=19232

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą.

 

 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq