Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Głośniki, zestawy głośnikowe - porada


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:33, 09.01.2009

Koledzy prosiłbym Was o doradztwo w sprawie jakie są najlepsze głosniki i całe zestawy głośnikowe ? (do 1 000zł)
Ja osobiście jak oglądałem zestawy i nie tylko to widziałem dużo tych sprzętów z firmy BOSCHMANN, ale szczeże mówiąć nie mam do nich przekonania...
Chciałbym żebyście polecali mi jakieś głośniczki markowych firm np. PIONEER, JVC, SONY, BLAUPUNKT, ALPINE, KENWOOD, PANASONIC...
No i oczywiście dochodzi do tego Super Radioodtwarzacz - do 500zł

Oczekuje super BASSU, bo ja Kocham BASS i jak tylko moge to podrkecam ile się da i oczywiście tak podkręcam żeby było Super słychać, bo nie sztuką jest dać FULL Bass i czekać, aż głośniki 'pójdą się *****' i słyszeć 'Fyrczenie'...

Dzięki z Góry, mam nadzieje, że chyba wystarczajaco dużo napisałem, żebyście mogli mi pomóc...

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:53, 09.01.2009

z tańszych zestawów na przód polecam Helixy DB 62.1, albo Powerbassy S-6C, plus jakaś skrzynia do bagażnika

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:04, 09.01.2009

z tańszych zestawów na przód polecam Helixy DB 62.1, albo Powerbassy S-6C, plus jakaś skrzynia do bagażnika


No właśnie, że ja nie chce skrzyni do bagażnika - wystarczy mi jedną na której jade ;-) ...

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:16, 09.01.2009

ja na Twoim miejscu zainwestowalbym w dobry wzmacniacz ;-)

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:19, 09.01.2009

a te zestawy ci wystarcza i bez skrzyni, ja np mam te Helixy, miałem skrzynie dokupić, ale basy sa na tyle dobre, że się jeszcze wstrzymam

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:26, 09.01.2009

a te zestawy ci wystarcza i bez skrzyni, ja np mam te Helixy, miałem skrzynie dokupić, ale basy sa na tyle dobre, że się jeszcze wstrzymam



A możesz mi podać donkretną nazwe tych Helix'ów i cena jaka by była :?:

I co powiecie na temat tych BOSCHMANN'ów :?:

I jakie radio kupić, bo co mi będzie z Super głośników, a radio jeszcze przedpotopowe... :lol: ?

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:30, 09.01.2009

Buszmeny sobie daruj, nie warto, a Helixy się zwą Dark Blue 62.1 po prostu.

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:39, 09.01.2009

Oki, dzięki spoko :-D ;-)

Jeszcze zostało ostatnie moje pytanie:

I jakie radio kupić, bo co mi będzie z Super głośników, a radio jeszcze przedpotopowe... ?

I poczekam na opinie innych ;-) :->

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:13, 09.01.2009

Zestaw zaproponowany przez Ramireza jest spoko, jak byś jeszcze wygłuszył przednie drzwi,
to efekt będzie naprawdę fajny. Generalnie dobieraj sobie głośniki do muzy jakiej słuchasz: jeśli techno, dance to helixy czy powerbasy będą dobrym wyborem; jeśli popu, rocka albo oczekujesz zrównoważonych głośników o czytelnym selektywnym brzmieniu to pomyśl nad rainbow slx de luxe. Radyjko bierz alpine (np. 9880) albo clariona. Generalnie zasada jest taka:dobre radio + dobre głośniki + wygłuszenie przednich drzwi (naprawdę warto), potem ewent. wzmacniacz (weź czterokanałowy, gdyby Ci tego basu dalej było mało), potem jakiś basik do bagażnika i banan nie schodzi z twarzoczaszki. :ok

#10 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:49, 09.01.2009

Zestaw zaproponowany przez Ramireza jest spoko, jak byś jeszcze wygłuszył przednie drzwi,
to efekt będzie naprawdę fajny. Generalnie dobieraj sobie głośniki do muzy jakiej słuchasz: jeśli techno, dance to helixy czy powerbasy będą dobrym wyborem; jeśli popu, rocka albo oczekujesz zrównoważonych głośników o czytelnym selektywnym brzmieniu to pomyśl nad rainbow slx de luxe. Radyjko bierz alpine (np. 9880) albo clariona. Generalnie zasada jest taka:dobre radio + dobre głośniki + wygłuszenie przednich drzwi (naprawdę warto), potem ewent. wzmacniacz (weź czterokanałowy, gdyby Ci tego basu dalej było mało), potem jakiś basik do bagażnika i banan nie schodzi z twarzoczaszki. :ok


Kolego powiedz mi jak wygłoszyć te przednie Drzwi :?: ;-) , bo ja nie wiem jak... :cry:

A radio kupie takie ALPINE CDE-9882RI, a co do głośników to jeszcze poszukam :)

#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:54, 09.01.2009

To temat rzeka-podaj mi na priw swój tel to pogadamy, bo swego czasu przetłukłem ten temat na wylot.

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:05, 09.01.2009

To temat rzeka-podaj mi na priw swój tel to pogadamy, bo swego czasu przetłukłem ten temat na wylot.



Spoko, tylko, że możesz mi to napisa tylko i wyłacznie na priw, bo ja obecnie nie mam telefonu, bo się 'zjarał' i czekam na niego, a dopiero co wysłałem do naprawy...


A tak to dzięki koledzy za doradztwo :-) ...

ALPINE CDE-9882RI + Dark Blue 62.1 = ?? (dobrze to będzie dawało) ?

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:36, 09.01.2009

a stacjonarny?

#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:09, 10.01.2009

U mnie w domciu nie ma stacjonarnego, bo wszyscy mamy komórki, tzn. mamy stac., ale jakby nieczynny - dziwne, ale tak jest :-> :roll:

#15 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:16, 10.01.2009

ok to będę Ci to zapodawał po kawałku w miarę wolnego czasu




IPB Skin By Virteq