Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

podnosnik szyby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dek86

dek86
  • Forumowicz
  • 323 postów
  • Skąd:Ełk
  • Silnik:2.0
  • Wersja:individual
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:47, 04.12.2010

witam.nie bardzo wiedzialem gdzie ten temat zamiescic ale mysle ze trafilem. tak wiec jak w temacie chodzi o podnosnik szyby tyl a mianowicie pekla linka i szyba opadla a teraz przy tych opadach mialem calkiem spora kupke sniegu na kanapie,wiec musze sie tym zajac, orginalnie byly manualne a ja chce wymienic na elektryczne z reszta bardzo trudno dostac manualny podnosnik i dosc drogo a ja kupilem elektryczne ze sterownikami w okazyjnej cenie i teraz tylko trzeba to podlaczyc czy wie ktos moze jak to zrobic??albo ktos zna jakis inny sposob?
  • 0

#2 bartekm2000

bartekm2000
  • Forumowicz
  • 224 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 20:11, 06.12.2010

Wpisz tu : http://japancars.ru/...honda/index.php swój VIN i poszukaj, znajdziesz rozrysowane co do śrubki :-D
Ew. dociągnij do drzwi + "po stacyjce" i masę. Na pewno problemem będzie znalezienie panelu sterowania szybami z wersji europejskiej aby sterować tylnymi szybami.
  • 0

   6621dcd2e963f9ebm.jpg


#3 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 11:00, 09.12.2010

witam.nie bardzo wiedzialem gdzie ten temat zamiescic ale mysle ze trafilem. tak wiec jak w temacie chodzi o podnosnik szyby tyl a mianowicie pekla linka i szyba opadla a teraz przy tych opadach mialem calkiem spora kupke sniegu na kanapie,wiec musze sie tym zajac, orginalnie byly manualne a ja chce wymienic na elektryczne z reszta bardzo trudno dostac manualny podnosnik i dosc drogo a ja kupilem elektryczne ze sterownikami w okazyjnej cenie i teraz tylko trzeba to podlaczyc czy wie ktos moze jak to zrobic??albo ktos zna jakis inny sposob?


nie trudno bo ja mam manualny podnośnik do sprzedania..... trzeba czasem popatrzeć :D:D
  • 0

#4 dek86

dek86
  • Forumowicz
  • 323 postów
  • Skąd:Ełk
  • Silnik:2.0
  • Wersja:individual
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:cl7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:45, 21.12.2010

no coz nie przyszlo mi to na mysl ale udalo mi sie na krotko spiac ten podnosnik i go unioslem
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq