Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Nie odpala czasami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kozik54

kozik54
  • Forumowicz
  • 26 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:cu1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:35, 01.12.2010

Witam mam pytanie moze ktos mial tak wchodze do samochodu wkladam kluczyk przekrecam i nic w momencie przekrecenia kluczyka zeby zapalic slysze cykanie z okolic schowka pasazera przekrecam tak kilka razy czasami kilkanascie i wkoncu zapala jak sie zagrzeje i zgasze to odpala odrazu poczekam pare godzin i znowu to samo nie wiem o co chodzi akumulator jest ok pomocy bo to dla mnie szukanie igly w stogu siana :-( p.s na forum nic podobnego nie znalazlem
  • 0

#2 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3,079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 19:57, 01.12.2010

Daj rozrusznik do regeneracji jeżeli to jest nonstop. Jeżeli tylko czasami (raz na jakiś czas to daj na luz). Przymarza elektromagnes i nie uruchamia rozrusznika. To jest znany problem w Accordzie i parę osób pisało o tym, nawet ja miałem z tym problem. Coś słabo szukałeś.
Nie stukaj tylko w rozrusznik! Możesz sobie odkleić magnesy na silniku rozrusznika. Najlepszy sposób przytrzymać kluczyk na 5-6sek w pozycji rozruch i tak ze 2-3 razy. Potem odczekać trochę i powinien odpalić.
Jak masz możliwość to wstaw auto do ogrzewanego garażu i dogrzej suszarką. Jak nie pomoże, to regeneracja u fachowca, czyli wymiana łożysk, czyszczenie, smarowanie, wymiana szczotek.
  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#3 adrian

adrian
  • Forumowicz
  • 43 postów
  • Skąd:walsall/UK
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:00, 01.12.2010

wyglada to na stacyjke uszkodzona a jaszcze bardziej na jakies luzy w kostce lub zasniedziale przewody... cos podobnego bylo na forum
  • 0

#4 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3,079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 20:17, 01.12.2010

Jak przygasa oświetlenie wskaźników to tak jak napisałem wyżej. Jeżeli nie przygasa i jest tylko tykanie, to bramka nr. 2 (adrian).
  • 0

Do zobaczenia na trasie.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq