Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

gumy stabilizatora cg4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosmos

kosmos
  • Forumowicz
  • 47 postów
  • Skąd:anglia
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:47, 28.11.2010

witam! potrzebuje pomocy zakladam nowy post poniewaz nie znalazlem nic podobnego w temacie. mam taki problem mam do wymiany tylnie gumy stabilizatora cholernie mi tluczy na nierownosciach i dziwnie zachowuje sie tyl :oops: bylem w aso w uk i powiedzieli mi troche za duzo! wedlug mnie :evil: jak za dwie gumki :-/ pytalem sie w sklepie z czesciami i nie sa dostepne :cry: tylko w aso :k tesciu byl w aso w pl i powiedzieli mu ok 200-240zl tragedia :k takie same ceny w uk aso nie ma roznicy :shock: czytalem gdzies bodajze usa forum i z tego co sie doczytalem to ponoc te gumki pasuja od acura tl-s czyli acco VII sedan czy to jest prawda????? a moze pomysly jakies gdzie mozna kupic taniej :roll: (zamiennik ) moze byc pl jakies sklepy namiary itp... dodam jeszcze sprawdzalem w katalogu przednie gumy stabilizatora sa identyczne cg4-cg8/9 dlaczego?? skoro przednie sa takie same to czemu tylnie rozna sie :roll: :?: :?: :?: bynajmniej katalogowo :!: za wszelkie info z gory dzieki pozdrawiam :B
  • 0
The Power of Dreams!!!!!

#2 Trojan

Trojan
  • Forumowicz
  • 1426 postów
  • Skąd:Wawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S3
  • KM:322KM/406Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:HTB
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 17:48, 28.11.2010

Ja kupowałem pod tym adresem ale niestety na wzór musiałem przywieźć część.Skoro wiesz ,że pasują od innego modelu to zadzwoń i podpytaj.Cena była jakaś śmieszna ze '20 kilka zł'.
http://nipponauto.pl...ntpage&Itemid=1
  • 0

#3 kosmos

kosmos
  • Forumowicz
  • 47 postów
  • Skąd:anglia
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:34, 28.11.2010

dzieki trojan :mrgreen: jest niedziela i pewnie juz zamkniete :!: :?: narazie wyslalem pytanie na meila do tej firmy podalem numer podwozia moze na dniach odpisze :roll: mam nadzieje ja nie bede musial podawac wzor bo jestem w uk obecnie ale moze bedzie mial twoj wzor :-P wlasnie dokladnie nie wiem czy bedzie pasowac z innego modelu myslalem ze mi ktos wiecej cos powie na ten temat tylko chcialem upewnic sie ;-) pozdro :-)

[ Dodano: 2010-12-01, 19:50 ]
zaryzykowalem i kupilem gumy od cg8/9 i pasuje wszystko juz mam zalozone i wszystko chodzi bez problemu nic nie puka :-P
  • 0
The Power of Dreams!!!!!

#4 tomahawk5000

tomahawk5000
  • Forumowicz
  • 691 postów
  • Skąd:Sochaczew
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:32, 09.05.2011

witam,
chciałbym się podpiąc pod temat i spytać o srednice przenich gum stabilizatora
w intercarsie maja dwie rozne i chcialbym zmierzyc srednice na miejscu po to zeby nie kupowac dwuch a jeden konkretny
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq