Skocz do zawartości


RODO w HAKP

klapa silnika


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:39, 13.11.2010

witam wszystkich jestem nowym na forum i poraz pierwszy mam honde accord 1.8 vtc 2001 rok od niedawna mam maly problem tak mi sie bynajmiej wydaje nie moge otworzyc maski silnika nie wiem co sie stalo czy zerwala sie linka czy cos sie zablokowalo prosze o pomoc jak do tego sie dobrac bo dluszy czas nie bylo mnie w kraju i padl mi akumulator i nie moge sie do niego dostac zeby go podladowac pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi z gory :-D
  • 0

#2 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 17:39, 13.11.2010

a robi Ci się ten pierwszy uchył maski po odchyleniu dzwigni w kabinie?

jak tak to śrubokręt płaski w rękę i jak podniesiesz lekko maskę to odhacz ten cyngiel, bo pewnie on blokuje

jak masz kogoś do pomocy to lepiej, bo on patrząc z boku będzie widział jak Ci idzie celowanie w cyngiel
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:08, 13.11.2010

dzieki kolego za podpowiec jutro sprobuje zobacze co sie da z tym zrobic pozdrawiam :mrgreen:

[ Dodano: 2010-11-17, 13:31 ]
klapa nadal jest zamknieta linka jest zerwana przy klapie sprobuje sie dostac tam od spodu silnika ale nie wiem czy dam rade jak nie to rozwale grila i sie napewno tam dostane jak nie bedzie inego wyjscia :cry: pozdrawiam
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq