Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Accord skrzypi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16 pawpor

pawpor
  • Partner HAKP
  • 1276 postów
  • Skąd:Rybnik/ Kraków
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Alfa 159
  • KM:200@230
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sportwagon :)
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 12:10, 15.11.2010

Dowiedzialem sie ze stoi lacznik stabilizatora z tylu. drogi interes?? wymienić komplet łączników i gum jakie koszta??

Ja założyłem MOOG'a, koszt w intercarsie ok 80zł. Myśle że nie warto wymieniać wszystkich jeżeli jeszcze pracują i nie mają luzów. Wymiana łącznika zajeła mi z 20 min
  • 0

Jeżeli długo nie odpisuję proszę pytania kierować na info@brakeparts.pl :)

 


#17 KANCLERZ111

KANCLERZ111
  • Forumowicz
  • 61 postów
  • Skąd:LUBIN
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 03:29, 27.11.2010

Mi przy przejeżdżaniu przez poprzeczne nierówności strasznie skrzypiało, dzwięk taki jakby starą sprężynę ściskał, myślałem więc że to jakiś zatarty sworzeń czy coś. Pojechałem na kanał. Wiedziałem ze na 100% to jest coś z przodu. Wszystko od dołu wygląda ok... I tak szarpie energicznie wszystko po kolei i nie nie mogę znaleźć, aż wpadłem na pomysł aby powiesić się i szaprać stabilizatorem przednim i uslyszalem ten dzwięk. Stabilizator ocierając się o gumy z obydwu stron wydawał taki dźwięk. Niósł się po ramie całego auta i był bardzo głośny. Napsikałem smaru grafitowego miedzy gumy a stabilizator i miodzio. Dodam że gumy stabilizatora mam wizualnie jak najbardziej OK!
  • 0

#18 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 07:54, 27.11.2010

Wszystko od dołu wygląda ok...


Dodam że gumy stabilizatora mam wizualnie jak najbardziej OK!


Wygląd to nie wszystko, liczy się wnętrze :bag
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq