Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

jak wymontować kratkę nawiewu z prawej strony?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 h2one

h2one
  • Forumowicz
  • 11 postów
  • Skąd:Łódź
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:36, 07.11.2010

Jak wymontować bez uszkodzenia kratkę nawiewu z prawej strony?
coś mi tam bzyczy i mnie drażni jak cholera ;)
jak by ktoś wiedział to proszę o pomoc
dziękuję!!
  • 0

#2 mitcolt

mitcolt
  • Nowy
  • 7 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:03, 18.11.2010

Dołączam się do prośby ? Może ktoś demontował już kratkę nawiewu?
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:19, 04.02.2011

Należy delikatnie podważyć od dołu moduł tej kratki - trzyma się na dwóch ślizgających się metalowych zaczepach. Na górze są dwa wystające bolce a więc nie polecam zaczynać od góry. Najlepiej cienkim scyzorykiem od dołu i pomagać sobie z boku paznokciami - mocno się trzyma :-/
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:49, 04.02.2011

Demontowalem w zeszla niedziele - w manualu jest napisane, ze jest tam jakas spinka, ktora nalezy podwazyc. U mnie niczego takiego nie bylo. Jest tak jak napisal luptilup: dwie blaszki od dolu oraz bolce od gory, czyli trzeba podwazac od dolu.
U mnie dol byl jakby przyklejony jakas taka pianko-gabka (moze to po prostu pozostalosci pianki do nawiewow) i musialem uzyc wiecej sily niz sie spodziewalem.
Do jednej z tych blaszek mozna dostac sie od spodu po opuszczeniu schowka, mozna ja wstepnie ugiac nawet palcem (do gory), troche to ulatwia sprawe, ale nie za wiele.
Poza tym kratka trzyma sie na 4 elastycznych zaczepach po bokach, ale te sa w ksztalcie trojkata, wiec sie same ugna pod naporem sily. W razie jakby nie poszlo daj znac to po robocie najwyzej sciagne ja jeszcze raz i wrzuce zdjecie z zaczepami.

Acha, jak nie chcesz poharatac plastikow to lepiej uzyj jednego z tych plastikowych narzedzi do sciagania tapicerki - naprawde mocno sie trzyma.
  • 0

#5 kamul

kamul
  • Forumowicz
  • 65 postów
  • Skąd:Lublin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:18, 02.03.2012

Odświeżę nieco, czy orientuje się ktoś jak zdjąć środkową kratkę w CE7 :?:
  • 0
|Do usłyszenia| Guest SEAS LOTUS REFERENCE Super stan Pomogę z C/A :roll:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq