Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Zapytanie o podgrzewane fotele


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vein

Vein
  • Forumowicz
  • 241 postów
  • Skąd:H3M Gdańsk
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type - S
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 23:22, 29.10.2010

Wiatam

Mój pierwszy pos z prośbą, więc wybaczcie jesli wybrałem zły dział.
W zesłym tyg zakupiłem accorda. H A 1.8 wersja S. Czli standart polski ;) Jednak zastanowiło mnie to ze ma skóry. Pomyslałem, że ktoś dopłacił no i maiał. Jednak poprzedni właściciel poinformował mnie, że znajomy elektryk samochody zauważył wtyczki i kostki pod przednimi siedzeniami, więc zakupił przycisk do podgrzewanych siedzeń. Faktycznie dzisiaj sprawdziłem i wystają kostki na których napisane jest "Heat seads". Jest duża kostka z tym napisem i od niej wystaje kabelek z wtyczką. Sprawdziłem w polskiej instrukcji gdzie ten przycisk powinien znajdować i po odkryciu tej gumowej wkładki ukazały sie 2 zaślepki. Zaśpeki są orginalne i trzeba jedną wyłamać pod przycisk. Z czego wynika, że te fotele były przekładane.

Pytanie

Czy bedzie duży problem z podłączeniem tego ? Może ktoś to robił i wie jak najłatwiej to zainstalować ?

P2

Przy tych siedzeniach sa poduszki boczne. Czy w wersjach S były w opcji do zamówienia i moga być aktywne. Czy jest to tak jak z tym podgrzeawniem że w przełożonych siuedzeniach występują, ale nie ma seryjnego podłaczenia w wersjach S

Pozdrawiam :)
  • 0

#2 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:146
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:24, 29.10.2010

Przenosze do elektryki.
  • 0

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#3 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
  • Skąd:Dębica i okolice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 43
Super

Napisano 13:43, 30.10.2010

czy aby fotele nie są przełożone z anglika - czy fotel kierowcy ma pełna regulację góra-dół, przód-tył i regulacja lędźwi.
Wydaje mi się że nie było możliwości zamówienia w wersji S skórzanych foteli.
Pociągnij z działu Klubowicz manual do VI sprawdz w schemacie jak jest wykonane oryginalne podłaczenie i ewentualnie doprowadz kabelki, zainstaluj przekażnik i wyłącznik i po sprawie bedzie grzało.
Podyszki jeżeli są to masz malutka metkę ba boku fotela airbag
  • 0

#4 Vein

Vein
  • Forumowicz
  • 241 postów
  • Skąd:H3M Gdańsk
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type - S
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 14:08, 30.10.2010

Fotele są po dobrej stronie, regulacja lędźwi jest u kierowcy. czyli wydaje sie że nie były przekładane od anglika. :) Metka z airbagiem jesst na fotelach.

Poszperam po manualach i zobacze jak to jest pociągnięte.
  • 0

#5 klosz007

klosz007
  • Forumowicz
  • 1706 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tech
  • KM:211
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:V37
Reputacja: 25
Super

Napisano 19:34, 01.11.2010

No to mogły być wzięte z polskiego rozbitka. Skóry występowały tylko w wersji ES i to też chyba tylko jako dodatkowa opcja.
  • 0

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq