Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Accord VIII problem ze sprzeglem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 adisan82

adisan82
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • Skąd:Poznan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:32, 29.10.2010

Witam,


mam taki problem po wcisnieciu sprzegla okolo 1/3 dystansu slychac charakterystyczne klikniecie, czy to normalne ? Accord 2009 VIII Turer. Kolejna sprawa przy niskich obrotach okolice 1500rpm na wysokim biegu np 5 po wcisnieciu gazu na maxa slychac tyrkot, odglos jak by cos sie trzeslo w samochodzie w dodatku jego przedniej czesci :) Kolejna sprawa moze nie do dzialu silnik ale skoro juz tu jestem, czy wasze fotele szczegulnie kierowcy na wysokosci barkow jest tak dziwnie odksztalcony ?? Pare razy wysiadajac oparlem sie lokciem o fotel a ten sie odksztalcil i tak juz mu zostalo. Sytuacja identyczna na wysokosci uda. Material jest pognieciony i odksztalcony.



Pozdrawiam
  • 0

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:22, 29.10.2010

po wcisnieciu sprzegla okolo 1/3 dystansu slychac charakterystyczne klikniecie, czy to normalne


tak, to stycznik dzięki któremu komputer wie, że nacisnąłeś sprzęgło (i np. wyłącza tempomat),

Kolejna sprawa przy niskich obrotach okolice 1500rpm na wysokim biegu np 5 po wcisnieciu gazu na maxa slychac tyrkot, odglos jak by cos sie trzeslo w samochodzie w dodatku jego przedniej czesci


Masz rocznik 2008 i 156KM więc zakładam, że VIII? VIII ładnie ciągnie od tych obrotów więc nie powinieneś słyszeń już terkotu (w VII tak miałem, bo to były dla K-serii za niskie obrony na V bieg). Przyjedź na spot, posłuchamy, pomyślimy.

czy wasze fotele szczegulnie kierowcy na wysokosci barkow jest tak dziwnie odksztalcony


u mnie nie występuje ten problem. Może wada fotela, spróbuj reklamować w ASO.
  • 0

#3 adisan82

adisan82
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • Skąd:Poznan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:16, 12.11.2010

Czesc,


dzieki za odpowiedz, bylem w ASO Poznan, ze sprzeglem masz racje, dziwne ze dopiero po 30 tys zauwazylem to ;). Na dzisiaj jestem umowiony na kolejna wizyte w ASO, tym razem mam przejechac sie z mechanikiem, zobaczymy co z tego wyniknie. Fotel faktycznie chyba ma wade i bedzie naprawiany na GW.

Jeszcze raz dziekuje za odp.
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:18, 12.11.2010

Jeszcze raz dziekuje za odp.


Proszę bardzo. Życzę powodzenia w załatwieniu sprawy. A w ramach podziękowań możesz nacisnąć "pomógł" przy moim poście :mrgreen:
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq