Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Proglem z ABS.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:11, 24.10.2010

Witam.
To mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość :-) Moim proglemem jest paląca się kontrolka ABS. Mam Accordke z 94r 2.0 i nie mogę znaleźć gniazda diagnostycznego by podłączyć się pod kompa i zlokalizować proglem jaki tam wynikł. Proszę o porady od czego zacząć żebym mógł znów spokojnie użytkować autko. Z góry dziękuje za pomoc :)
  • 0

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:47, 24.10.2010

Tak masz racje poczytałem teraz sporo na ten temat, ale jest proglem gdyż nie moge zlokalizować tego złącza by pzreprowadzić samodiagnostyke. Od strony pasażera nic nie ma takiego strasznie mnie to dziwi... jutro sprawdze pod siedzeniem kierowcy bo własnie wpadłem na taki przypadek.
  • 0

#3 Seraphin

Seraphin
  • Forumowicz
  • 478 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:131
  • Paliwo:PB
  • Rok:1994
  • Nadwozie:CC7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 05:13, 25.10.2010

Powinieneś mieć po prawej stronie w nogach pasażera. Na prawej ścianie za plastikiem. Jak bede wychodził to postaram sie zrobić fotke i wrzucić.

[ Dodano: 2010-10-25, 06:16 ]
Albo masz tutaj zrobioną już fotke przez kolege NOWAK http://www.accordklu...opic.php?t=4910
  • 0
"Człowiek jest wolny, kiedy niczego się nie boi ani niczego nie oczekuje..."
"Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania." - Voltaire

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:43, 25.10.2010

Zlokalizowałem złącze, było pod plastikiem aż wcisnięte... odczytałem błędy i wyszło mi "błąd 15 Sygnał wyjściowy układu zasilania" a to jest od zapłonu z tego co rozumiem i ma sie nijak do ABS . Fakt na niskich obrotach i zimnym silniku autko mi gasło ostatnio ale po wyczyszczeniu przepustnicy, krokowego ustawieniu zapłonu jest już elegancko. Jutro sprobuje usunąć ten bład tak jak tu jakiś Kolega opisywał usunąć na 1 min bezpiecznik od zegarka czy też pamięci radia.Mam nadzieje że zniknie także proglem z ABS.



Po dość długim czasie rozwikłał sie proglem z ABS. Brak napięcia nie wiem zasilania głównego, przejrzałem całą instalacjie teraz wszystko gra:)
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 06:43, 09.11.2010

Witam Przepraszam kolego że CI sie w post wtrącam, ja też mam problem z ABS... Po zapaleniu łądnie wszystko działa lampka sie nie świeci i wogole,,, po jakiś 2-5 kilometrach bach lampka od ABS juz sie świeci co to moze byc?
  • 0

#6 pegal

pegal

    pegal

  • Forumowicz
  • 1802 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 07:58, 09.11.2010

No po to swieci, że chce cos zameldować. I zgadywanie nie ma tutaj zastosowania. Trzeba odczytac kod błędu.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq