Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Navigacja: ..przejscie w tryb kontrolny.. Honda 7 gen.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16 mb666

mb666
  • Nowy
  • 12 postów
  • Skąd:Londyn
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:10, 04.05.2011

zgadzam się płyta musi być czysta,choć ja i tak już mam za sobą czyszczenie lasera.mam pytanko ,czy twoja płyta ma również polskę?do ver 2.05?bo ja mam jedynie orginał europy

Moja plyta jest jak nowa. Takze rysy nie sa problemem. Problemem moze byc laser. Pewnie wymontuje caly czytnik i go rozkrece i wyciagne duzo kurzu :) Moze pomoze.

Moja mapa to wersja 2.00 na europe zachodnia. Mieszkam w UK wiec jak jade do Polski to mi sie na Odrze swiat urywa ale pozniej na azymut da rade :) A tak na powaznie to poluje na nowa wersje europy zachodniej i wschodniej. Jak cos mi sie uda to sie pochwale. Wczesniej nie ma co bo duzo czasu i plyt z tym schodzi.
  • 0

#17 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 13:42, 06.05.2011

A tak na powaznie to poluje na nowa wersje europy zachodniej i wschodniej.

zachodnia to jest gdzieś w sieci a na wschód teoretycznie nie ma do twojego modelu, od 2006r dopiero jest.
  • 0

#18 mb666

mb666
  • Nowy
  • 12 postów
  • Skąd:Londyn
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:52, 06.05.2011

A tak na powaznie to poluje na nowa wersje europy zachodniej i wschodniej.

zachodnia to jest gdzieś w sieci a na wschód teoretycznie nie ma do twojego modelu, od 2006r dopiero jest.

Nie ma lekko widze. A czy mozna zrobic swapa mojej nawigacji z nowsza? Ciekawy jestem jakie moduly trzeba by bylo podmienic - czy wystaczy ten glowny modul napedu dvd czy sa tez inne roznice jak wyswietlacz albo panel z przyciskami?

Finansowo napewno taniej wyjdzie kupic tomtoma :)
  • 0

#19 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:20, 22.07.2012

zrob format i wgraj od nowa.Tylko ze jak bedziesz wgrywac to na monitorze bedzie napsiane przy wgrywaniu (please don't shut off engine)
i nie mozesz wylaczac silnika mnie wgralo sie opieropo 3 godzinach jazdy Powodzenia :)

Ja mam to samo.Generalnie ekran nie dziala ani przed odpaleniem silnika ani po.Nie moge uzywac opcji regulacji nawiewu, radia etc.Plyte ver. 2.11 wrzucam i czekam okolo 30sec.Wyskakuje ekran z paskiem postepu i monitem please don't shut off engine, przesuwa sie jedna kreska i stoi.Czekalem z pol godziny na odpalonym silniku i zero postepu wiec wylaczylem.Przyciski map,menu i return(zakrecona strzalka) wcisniete razem nie dzialaja.
Aktualnie poszukuje specjalisty od takich problemow w okolicach Łodzi.Czy ktos jest w stanie wskazac taka osobe lub warsztat ktory by sie tym zajmowal?Z gory dziekuje.[/list]
  • 0

#20 Brodziu

Brodziu
  • Forumowicz
  • 1477 postów
  • Skąd:Gliwice/Manchester
  • Silnik:2.2
  • Wersja:EX
  • KM:204
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 09:41, 22.07.2012

tak tylko zeby bylo jasne, silnik nei musi byc wlaczony :mrgreen: wystarczy wlaczony zaplon ;-)
  • 0

Moj Tourer

Tuned by Cinsoft


#21 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:24, 25.07.2012

dzieki za podpowiedz.Jutro sprawdze

[ Dodano: 2012-07-27, 08:46 ]
kapota niestety!Na zalaczonym zaplonie jest to samo.Wyglada tak jakby naped nie czytal bo na poczatku go slychac troche a pozniej cisza...
  • 0

#22 danielo333

danielo333
  • Forumowicz
  • 209 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Executive
  • KM:240
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM6
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:12, 19.10.2012

Witam chciałbym odświeżyć temat. Potrzebuję wejść w tryb serwisowy navi w accordzie 2004 wersja usa, czy ktoś może pomóc??
PS Wie może ktoś czy można zmienić w tym radiu ustawienia na polskie stacje radiowe, bo teraz tylko skala nieparzysta :-(
  • 0

#23 Brodziu

Brodziu
  • Forumowicz
  • 1477 postów
  • Skąd:Gliwice/Manchester
  • Silnik:2.2
  • Wersja:EX
  • KM:204
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 12:48, 19.10.2012

co do fal radiowych to nei jest tak ze musisz przeskalowac cale radio bo oni tam nadaja na innych falach?
  • 0

Moj Tourer

Tuned by Cinsoft





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq