Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Krzywo ułożona szyba boczna

VII

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 conoor

conoor
  • Forumowicz
  • 21 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:39, 21.12.2008

witam mam pytanko-jeszcze nie miałem okazji dobrac sie do tapicerki drzwi,a mam problemik,mianowicie nierówno opada i podnosi sie szyba w drzwiach wygląda to tak jakby od strony klamki szyba opadała mimowolnie po zatrzymaniu całość sie wyrównuje-na czym ta szyba sie trzyma?są jakieś prowadnice?noi jaka może być przyczyna?



#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16:50, 21.12.2008

A więc szyba jest na prowadnicy i trzyma sie w dwóch punktach. Ja miałem podobnie tylko ze z kolei od strony lusterka. Naprawa nie jest trudna. Trzeba rozebrać boczek, następnie zobaczysz prowadnice i na niej dwa białe plastiki- odkręcasz dwie śrubki i wyjmujesz szybę. Następnie dokładnie umyj miejsca gdzie szyba sie trzyma tych plastików. A do plastików napchaj silikonu. Zmontuj w odwrotnej kolejności tylko jak wszystko zmontujesz zamknij szybę na kilka godzin i nie ruszaj. najlepiej nie otwieraj przez 24godziny i potem będzie działać .

#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:19, 21.12.2008

Jak w temacie ostatnio zauważyłem,że jak szyba pasażera jest całkowicie zamknięta to na wybojach nierównościach słychać delikatne drżenie odgłos,ale jak delikatnie otworze to to znika.Myśle,że to mogą być wyrobione plastikowe rolki,ale jak nie otworze to ni zobaczę,Co sugeryjecie.Dodam,że przy otwieraniu i zamykaniu szyba idealnie się zamyka i otwiera nie chodzi na boki.




IPB Skin By Virteq