Skocz do zawartości


RODO w HAKP

nie działająca klimatyzacja


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:41, 19.09.2010

Witam serdecznie wszystkich doświadczonych forumowiczów.
Mam pytanie bo nie mogę sobie poradzić z klimatyzacją Accorda 2001 1.8 benzyna.
Klimatyzacja przestała działać pod koniec sierpnia. Nie załączała się a kontrolka na przycisku wskazywała jej aktywność. Przejrzawszy posty na forum wywnioskowałem ze klima jest nieszczelna i zawiozłem do warsztatu. Tam sprawdzono cały układ stwierdzono że nie ma dziur, uzupełniono i wszystko działało ok przez 5 dni. Dzisiaj włączyłem klimę a ona znów się nie załączyła(kontrolka oczywiście wskazywała jej prace). Wściekły spróbowałem ponownie ją włączyć po przejechaniu ok 100 km. Klima zadziałać bez zarzutu
Co dalej mam robić. Co może być przyczyną niezałączenia się klimy. Bezpieczniki, sterownik a może coś innego?
Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
HONDA ACCORD FOREVER
  • 0

#2 yaqp

yaqp
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • SkÄ…d:Bydgoszcz
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:30, 21.09.2010

Ze swoje strony jedyne co moge ci podpowiedziec to wizyta w serwisie, jako ze jesteś z tego samego grodu ;] moge polecić Ci serwis INVEST MOTO CENTRUM na Grunwaldzkiej 229 (przy ELEKTROMONTAZU) sam tam naprawialem swoja klime [mialem wyciek] a u ojca w aucie byla podobna sytuacja co u Ciebie klima przestawala dzialac [nabita i szczelna] przyczyna była w elektryce [cos gdzies nie stykalo] zrobli na miejscu, do dnia dziejszego pieknie chlodzi.
  • 0
pozdrawiam
Kuba

#3 adrian

adrian
  • Forumowicz
  • 43 postów
  • SkÄ…d:walsall/UK
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:23, 21.09.2010

ja u siebie mialem zabrudzona wtyczke od czujnika cisnienia>az zielono tam bylo > warto sprawdzic
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:46, 12.10.2010

witam.przeczytalem wszyskie posty ale nadal nie znam odpowiedzi.mam taki problem ze jechalem i nagle przestala klima dzialac.czynnik nabity,nie wlacza sie sprezarka.co tam sie moglo stac?bezpeczniki niby sa dobre,a przekazniki nie wiem ktore to sa.jaka moze przyczyna tego?a moze sprezarka padla?dzieki
  • 0

#5 przemkowal

przemkowal
  • Administrator
  • 8883 postów
  • SkÄ…d:WrocÅ‚aw
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CN2
Reputacja: 111
Wzorowa

Napisano 18:18, 12.10.2010

kolego rafael99, Podobno jest jakaś akcja serwisowa na V generację na któryś z węży klimatyzacji. Przynajmniej tak mówił pan jak dzwoniłem do ASO. Dowiedz się może twojego też obejmuje i sprawdzisz klimę od razu.

Sam jestem w trakcie wyjaśniania - jutro powinienem wiedzieć coś więcej.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq