Skocz do zawartości


RODO w HAKP

cieknąca klapa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:49, 09.09.2010

Już nie mam nadziei na pozbycie sie tego problemu i pomysłów na to skąd to leci. Uszczelkę podklejałam sylikonem i znowu to samo. Auto na noc jest osłonięte, ale w ciągu dnia nie nadążam wymieniać gazet w bagażniku.

Dołączona grafika
  • 0

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:51, 10.09.2010

Martaaa nie wiem dokładnie czy to od wewnatrz bo nie napisałas...natomiast ja w Civic swego czasu sie borykalem z tym problemem...dopiero jak zdjalem boczki i wykladzine bagaznika wszedlem do srodka a kolega polewał bagaznik udalo mi sie znalezc miejsce przecieku...u mnie wlewało się za lampami i przez odpowietrzenie za zderzakiem...zdemontowalem lampe podkleilem nową uszczelkę, wyciągnalem klapke wentylacyjna bagaznika oczyscilem i zamontowalem zabezpieczylem uszczelka i silikonem i jest ok. to dobry pomysl wejdz do auta i polej wodą..zobaczysz skad wyplywa...pozdrawiam:)
  • 0

#3 koliberek-ak

koliberek-ak
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iS (F18A3)
  • KM:115
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1997
  • Nadwozie:CE7
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:21, 10.09.2010

u mnie w tym samym miejscu zbierała się woda dopóki nie uszczelniłem lewego dolnego docisku tylnej szyby - był pęknięty i wkręt rozpierający go nie dociskał go do karoserii i przez to wlewała się woda


Dołączona grafika


chodzi o docisk nr 19 - jest pod czarną uszczelką-fartuchem nr 13
ja też podniosłem troszkę listwę nr 11, aby łatwiej było tam (pod 19) napchać silikonu (czarnego)
  • 0
AK

#4 kamsmol

kamsmol
  • Forumowicz
  • 93 postów
  • Skąd:Mielec
  • Silnik:1.8
  • Wersja:i
  • KM:116
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:CE7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:39, 10.09.2010

Martaa mam ten sam problem i robilem to samo co pisze koliberek-ak i dalej mi cieknie... Obstawiam ze moze ta spinka uszczelki pusciła od nowa lub przez uszczelke lampy... Dodam że antenę uszczelniłem i udrożniłem jej odpływ wody... Będę działał nadal w tym kierunku wiec jak cos to podziele się informacjami..:)

Pozdrawiam
Kamil
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:29, 12.09.2010

hejka, dopiero z godzine temu wróciałam z Mazur.

No ja właśnie doklejałam na sylikon ten docisk nr 19. Jakiś czas był spokój (chyba z dwa tygodnie) i znowu to samo. A moze to moja wina bo użyłam sylikonu akwariowego? Postaram się jutro po pracy zrobić eksperyment z polewaniem wodą i obserwacją od wewnątrz skąd cieknie. Mam nadzieje, że to pomoże zlokalizować problem.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq