Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Czy Accord VII 2003-2008 posiada alarm fabryczny ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Wilu_*

Guest_Wilu_*
  • Guests

Napisano 18:44, 05.09.2010

W jakich modelach , rocznikach był montowany. Czy nie posiada alarmu?
  • 0

#2 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
  • Skąd:Polska
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:55, 05.09.2010

jak twój jest z polski to na 100% fabrycznego alarmu nie ma tylko jakiś dokładany o ile wogóle ma... ale nie przejmuj się alarm to żadne zabezpieczenie :mrgreen:
  • 0
F1

#3 boryskonin

boryskonin
  • Forumowicz
  • 161 postów
  • Skąd:Konin
  • Paliwo:PB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:34, 05.09.2010

jak twój jest z polski to na 100% fabrycznego alarmu nie ma tylko jakiś dokładany o ile wogóle ma... ale nie przejmuj się alarm to żadne zabezpieczenie :mrgreen:


twoje 100% jakoś mnie nie przekonuje..
mój rocznik 2003, z polski, wersja Executiv i posiada alarm fabryczny...
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:53, 12.09.2010

W jakich modelach , rocznikach był montowany. Czy nie posiada alarmu?

Jeżeli nie wiesz czy w aucie jest alarm to zamknij pojazd fabrycznym kluczykiem(pilotem),zostaw otwartą szybę.Dla pewności odczekaj około minuty i otwórz drzwi od wewnątrz.Jeżeli jest alarm to będzie słychać przerywany dźwięk klaksonu. W przypadku innych alarmów najczęściej jako źródło hałasu stosuje się oddzielny głośnik tubowy(syrene) o modulowanym dźwięku.
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:00, 12.09.2010

Przez FL:
comfort - brak alarmu (tylko dokładane przez ASO),
sport i exec - alarm fabryczny (o ile to można nazwać alarmem).

Po FL:

nie mam pojęcia, ale comfort nadal chyba nie miał, bo tak też jest w VIII.

Niby alarm to żadne zabezpieczenie, ale warto czymś zastąpić fabryczny. O ile przez profesjonalistami nie ochroni, to zawsze może odstraszyć szukające wrażeń dzieciaki lub zerwać ze słodkiego snu stróża parkingowego :lol:
  • 0

#6 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 11:04, 12.09.2010

comfort niby nie mial ale w aso dokladali zazwyczaj gratis jako rabat:) ja mam i chentie bym sie go pozbyl ale wiem ze musialbym laczyc kable od pompy paliwa, i wisialoby mi pelno kabelkow w srodku...
  • 0

#7 kamilsz74

kamilsz74
  • Forumowicz
  • 28 postów
  • Skąd:łódzkie
  • Silnik:2,2
  • Wersja:sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:18, 17.09.2010

a ja zamknąłem auto,po chwili zaczęła migać czerwona dioda na desce rozdz i po otwarciu drzwi od wewnątrz (nie z kluczyka)zaczęły działać migacze ,tak jakby alarm fabryczny był.Niestety żadnego dźwięku klaksonu czy syreny.Czy to oznacza ,że alarm jest a klakson jest wyłączony,gdzie tego szukać?Auto mam od tygodnia i nie wiem czy mam zakładać alarm nowy,a może mam oryginalny tylko coś nie włączone.
  • 0

#8 boryskonin

boryskonin
  • Forumowicz
  • 161 postów
  • Skąd:Konin
  • Paliwo:PB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:46, 18.09.2010

a ja zamknąłem auto,po chwili zaczęła migać czerwona dioda na desce rozdz i po otwarciu drzwi od wewnątrz (nie z kluczyka)zaczęły działać migacze ,tak jakby alarm fabryczny był.Niestety żadnego dźwięku klaksonu czy syreny.Czy to oznacza ,że alarm jest a klakson jest wyłączony,gdzie tego szukać?Auto mam od tygodnia i nie wiem czy mam zakładać alarm nowy,a może mam oryginalny tylko coś nie włączone.


lepiej zamontuj -zabezpieczeń nigdy za wiele...
a ten alarm fabryczny to bardziej straszak niż alarm/zabezpieczenie...
  • 0

#9 Guest_Wilu_*

Guest_Wilu_*
  • Guests

Napisano 13:30, 01.10.2010

Dziękuję chłopaki za odpowiedzi. Morał tej bajki jest taki że Comfort nie ma alarmu fabrycznego. Założyłem alarm z wyższej półki i jeszcze parę niespodzianek dla amatorów cudzej własności oraz wykupione pełne AC. Jeszcze raz dziękuje za pomoc.
  • 0

#10 klosz007

klosz007
  • Forumowicz
  • 1706 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport Tech
  • KM:211
  • Paliwo:PB
  • Rok:2017
  • Nadwozie:V37
Reputacja: 25
Super

Napisano 21:31, 09.10.2010

Alarm fabryczny ma czerwoną kontrolkę na desce (tam gdzie zegary) która zaczyna mrugać po zamknięciu auta. Po tym najszybciej go można poznać.
U mnie pierwszy właściciel pomimo tego założył drugi alarm zintegrowany z szyną CAN (a więc aktywowany tym samym pilotem a nie drugim).
Fabryczny każdy złodziej umie w chwilę pokonać (zresztą wymagający on nie jest) a drugi równoległy alarm powoduje, że złodziej nigdy nie wie co tam jest założone, co i gdzie odcina itp.
  • 0

Pozdrawiam,

Zbyszek

 

Infiniti Q50S 2.0t Sport Tech '17 <- HA VIII CU2 2.4 Executive '11 (polift) <- HA VII CL9 2.4 Executive '05 <- HA VI CG8 1.8i LS 4D '02 <- HA V CE8 2.0i ES '97 <- Fiat Tempra 1.6 i.e. S '95





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq