Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Honda Accord - centralny zamek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16 telko

telko
  • Forumowicz
  • 54 postów
  • Skąd:warmińsko-mazurskie\Kentaki ;-)
  • Silnik:1,8
  • Wersja:s
  • KM:134
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2001
  • Nadwozie:hatchback
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:06, 05.10.2010

Ludziska ;-) Siłownik jest do naprawienia, jest o tym na forum, a jeśli ktoś chce zdjęcia z naprawy (krok po kroku) tylne prawe drzwi to proszę adres email i prześlę zdjęcia, na pytania też odpowiem. Cena siłownika w ASO to kosmos...
  • 0

#17 kamilian

kamilian
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:mazowieckie
  • Silnik:1.8
  • Wersja:es
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:55, 21.08.2012

czy jest możliwość przełożenia siłownika np z tylnych drzwi za kierowcą do drzwi kierowcy? po zamknięciu drzwi od kierowcy (będąc w środku) wszystkie pozostałe się blokują. Otwierając drzwi kluczykiem otwierająsię tylko te od kierowcy, pozostałe trzeba ręcznie odśrodka. Zamykając kluczykiem tylną klapę blokują się wszystkie drzwi oprócz tych od kierowcy.
  • 0

#18 Przemkoje

Przemkoje
  • Forumowicz
  • 14 postów
  • Skąd:Węgrów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:25, 18.05.2013

Witam.
Problem z moim centralnym zamkiem polega na tym, że gdy zamykam drzwi od strony kierowcy to zamykają się tylko drzwi kierowcy, a jeżeli w środku wcisnę przycisk w drzwiach to zamykają się wszystkie drzwi. Gdy są zamknięte wszystkie drzwi i otwieram z kluczyka to otwierają się wszystkie. Sumując, zamykanie z kluczyka zamyka tylko drzwi kierowcy, a gdy otwieram, otwierają się wszystkie drzwi. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Pozdrawiam
  • 0

#19 tomahawk5000

tomahawk5000
  • Forumowicz
  • 691 postów
  • Skąd:Sochaczew
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:46, 09.07.2013

kurde zaraz mnie szlag trafi rozebrałem tylne drzwi bo zewnętrzna klamka czasem nie otwierała drzwi wewnętrzna zawsze. Zrobiłem klamkę składam centralny zamek sprawdzam i raz działa raz nie działa głównie nie otwiera ale czasem i nie zamyka
wszystko jest sprawne ale czuję że o czymś nie wiem może to się jakoś programuje nie wiem... po prostu czasem odbije mocno i zamknie/otworzy a czasem jakoś tak delikatnie że nie otwierają się drzwi

[ Dodano: 2013-07-10, 10:43 ]
dobra silniczek byl za slaby
wymienilem silniczek i drzwi dzialaja
  • 0

#20 Radziu

Radziu
  • Forumowicz
  • 124 postów
  • Skąd:ELW LDZ
  • Silnik:2.0
  • Wersja:MIX
  • KM:???
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 19:39, 27.09.2013

Odkurzę troszkę... Mam pewien problem lub nie kminie jak działa centralny.

Od początku...
Przy otwieraniu drzwi kierowcy nie działało mi podświetlenie wnętrza, powód - odpięty czujnik zamknięcia drzwi kierowcy. Podpiąłem go, wsio pięknie działa. Otwieram drzwi, zapala się światło, wsiadam, dojeżdżam do bramy, wychodzę otworzyć, zamykam drzwi i sie centralny w tym momencie zamyka a wraz z tym kluczyki w środku :evil: (tak powinno być :?:) dobrze że pod domem to były zapasowe kluczyki :mrgreen: Wsiadłem, potestowałem i nic nie wywnioskowałem. Jak przekręcę zapłon to się drzwi zamykają i otworzyć można tylko z pilota...

HELP PLS :k
  • 0

Moja Honda

 

Tam gdzie przeciętny germaniec już zdycha, Honda zaczyna drugie życie


#21 Roman Czyżak

Roman Czyżak
  • Forumowicz
  • 74 postów
  • Skąd:Nakło nad Notecią
  • Silnik:2,0
  • Wersja:LS
  • KM:147
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:16, 31.10.2014

ok dzięki za schematy super sprawa :-) jutro biorę się jeszcze raz za montowanie pilotów

 

ok dzięki za schematy super sprawa :-) jutro biorę się jeszcze raz za montowanie pilotów

Napisz jak Ci wyszło z naprawą.

Oświeć nas jak podłączyłeś sterownik centralnego.

Ja kupiłem sterownik radiowy PROXIMA, no i jestem na etapie przemyśleń i poszukiwań schematu.

Sprzedawca reklamował, że przyśle schemat podłączenia do określonego auta.

Gdy już kupiłem, to zapomniał o obietnicy.

Roman


  • 0

#22 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 20:56, 01.11.2014

B2 - zamknięcie, B3 otwarcie. Sprawdzałeś czy masz oryginalny odbiornik? Może lepiej dokupić pilota i zaprogramować.

 

e399c54e3285a605m.png


  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#23 sienka

sienka
  • Forumowicz
  • 252 postów
  • Skąd:Bielsk Podlaski
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S+
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:59, 18.11.2014

Odkurzę troszkę... Mam pewien problem lub nie kminie jak działa centralny.

Od początku...
Przy otwieraniu drzwi kierowcy nie działało mi podświetlenie wnętrza, powód - odpięty czujnik zamknięcia drzwi kierowcy. Podpiąłem go, wsio pięknie działa. Otwieram drzwi, zapala się światło, wsiadam, dojeżdżam do bramy, wychodzę otworzyć, zamykam drzwi i sie centralny w tym momencie zamyka a wraz z tym kluczyki w środku :evil: (tak powinno być :?:) dobrze że pod domem to były zapasowe kluczyki :mrgreen: Wsiadłem, potestowałem i nic nie wywnioskowałem. Jak przekręcę zapłon to się drzwi zamykają i otworzyć można tylko z pilota...

HELP PLS :k

U mnie jak się zamknie to jak pociągnę lekko klamkę wewnętrzną kierowcy to się otwierają wszystkie drzwi. Otworzyć można też samym tym bolcem 


  • 0

#24 Mario_Accord

Mario_Accord
  • Forumowicz
  • 33 postów
  • Skąd:kraków
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:36, 19.11.2014

Witam mam Accord 99r i centralny zamek z pilota tylko zamek. Czy da się podłączyć kierunki żeby mrugły po zamknięciu i otwarciu?
Bardzo proszę o odpowiedź
.
  • 0

#25 Thunder

Thunder
  • Forumowicz
  • 275 postów
  • Skąd:Opolskie
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 15:11, 14.10.2015

Witam mam Accord 99r i centralny zamek z pilota tylko zamek. Czy da się podłączyć kierunki żeby mrugły po zamknięciu i otwarciu?
Bardzo proszę o odpowiedź
.

 

Podłączam się pod post.

 

Jakiś schemat kabelków / instrukcja?


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq