Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Accord 2008 Executive - brzydki zapach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:15, 23.08.2010

Mam problem z dziwnym zapachem w aucie. Auto kupione w niemczech z salonu uzywane. Wersja Executive wiec ma czarne skory.
Zapach byl w aucie od poczatku. Poniewaz stalo niemal pol roku nieruszane to na poczatku myslalem ze wystarczy dobrze przewietrzyc. niestety cale wakacje wietrzenia i nic. Zapach jest taki jak w starych przedzialach PKP ;)
klma byla ozonowana i nic, z restza wydaje mi sie ze to nie z nawiewow. Zapach nasila sie jak auto stoi zamkniete na sloncu. Najbardziej podejrzewam ze to zapach ze skór. Wszystkie siedzenia zostaly zaraz po zakupie wyczyszczone i nawoskowane specjalnymi preparatami (ale to tez nic nie dalo)

Koncza mi sie pomysly i rozwiazania ;) ostatnie co mi zostaje to jeszcze pranie podsufitki i wykladziny... ale moze cos ktos poradzi?
  • 0

#2 19marek76

19marek76
  • Klubowicz
  • 167 postów
  • Skąd:Morden, Surrey
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:138+
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:36, 23.08.2010

może był zalany ... popowodziowy ... :-(
  • 0
<p>Marek<br><br><strong>H</strong>appy <strong>O</strong>wners <strong>N</strong>ever <strong>D</strong>rive <strong>A</strong>nything else</p>

#3 majstor

majstor
  • Forumowicz
  • 54 postów
  • Skąd:Gdańsk-Grajewo
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:03, 23.08.2010

może ktos w nim umarł :/
  • 0

#4 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
  • Skąd:Dębica i okolice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 43
Super

Napisano 17:31, 23.08.2010

proponuje wyciągnąc fotele i tylna kanapę, zaglądnąć pod tapicerkę na podłodze może jakaś myszka sobie leży.
W poprzednim civicku miałem wciśnięta paczkę papierosów pod tylna kanapę - smród w aucie że łeb odpada. Wietrzyłem, czyściłem i nic dopiero jak wydarłem siedzenia i kanape to znalazłem przyczyne perfum :))
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:32, 24.08.2010

dzieki za porady.

popowodziowy raczej nie bo to nie jest smrod wilgoci czy grzyba... tym bardziej trupa ;)
chyba bede musil go jeszcze przed zima wybebeszyc i pozagladac tu i owdzie, moze cos pod tym styropianem co jest zamiast kola w bagazniku...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq