Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

podwojny wydech ultera do VIIgen. ilu chetnych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#16 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1,262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 16:46, 26.08.2010

o ile mi wiadomo jest taka sama srednica, jutro potwierdze ta informacje. ja mialem poczatkowo tak zrobic (+zmiana srodkowego tlumika) ale jeszcze nie wiem czy bede skladal nowy silnik wiec narazie odpuscilem.

Z tego co oglądałem mój sprzęt to 2.4 ma grubszą rurkę, akurat od 2.0 wchodzi do środka tak że można ją ładnie obspawać- mam zrobionego swapa wydechu z 2.4
  • 0

#17 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3,481 postów
  • Skąd:Wilkowice, Bielsko
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:200 i troszki
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 22
Super

Napisano 18:29, 26.08.2010

malin nie ma byc ciszej... ma byc bardziej rajdowo:)


To wywal oba tłumiki i na końcu rury przyspawaj końcówkę.
  • 0

#18 rudzinski

rudzinski
  • Forumowicz
  • 82 postów
  • Skąd:Krakow
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:06, 26.08.2010

nie mam z kim nagrac tego dziewku silnika i jeszcze dosc zabiegany dzis bylem ale jutro ma robic foty motoru kolegi (CBR 600RR ;-) ) wiec sadze, ze sie uda ogarnac filmik :)
  • 0
www.promotormocy.pl
Dołączona grafika

#19 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4,932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:02, 26.08.2010

accord034, no z ta rajdowoscia to troche przesadzilem:) ma byc fajniej ale tlumiki tez maja byc:)

rudzinski, czekamy z niecierpliwoscia;)
  • 0

#20 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:49, 26.08.2010

zabawa w wydechy to wiejski tuning , a japończyka robi sie po japońsku i aby zyskać dynamike synka trzeba go zabandażować-wtedy jest jazda, oczywiście japońskim Bilionem - cały wydech musi mieć temperature aby spaliny wydostawały się na zewnątrz bez oporów , a o zmasowaniu wydechu słyszeliście aby spaliny niosące ładunek nie przywierały do rur - pozdro
  • 0

#21 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:10, 27.08.2010

oczywiście japońskim Bilionem


I też trzeba oczywiście założyć na japoński bandaż, japońskie opaski...i wszystko robić w japońskich rękawiczkach...?? :roll:

Bandaż służy do owijania kolektorów...a nie wydechu. Tak, pewnie mało wiem i mało widziałem...ale jeszcze nie spotkałem nikogo, kto owijał by bandażem termo cały układ wydechowy...
  • 0

#22 Athar

Athar
  • Forumowicz
  • 136 postów
  • Skąd:Chełm
  • Silnik:2.2
  • Wersja:ES-R
  • KM:212
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:01, 27.08.2010

I najlepiej jakby to robil Japoniec:) A co do wydechu to tez pierwsze slysze ze sie wydech owija:) jedynie kolektor:) Ale widze ze mamy tu Speca nie od parady i on wie co dobre:)
  • 0

#23 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4,932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 09:17, 27.08.2010

przez przypadek zerknalem na wszystkie posty hyr i niestety w wiekszosci jest o wiejskim tuningu:D

wg mnie wiejski tuning to wszelkiego rodzaju skrzydla, smigla itp ktore sprawiaja ze auto bardziej przypomina odrzutowiec czy tez helikopter a nie samochod:) podwojny wydech w accordzie wyglada bardzo dobrze, a jezeli wyglada on jak seria i daje minimalnie lepszy dzwiek to na pewno nie jest wiejskim tuningiem. zreszta moj tlumik trzeba wyminic bo juz sie zgnil, aso drogie a ulter jest idealny:)
  • 0

#24 rudzinski

rudzinski
  • Forumowicz
  • 82 postów
  • Skąd:Krakow
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:03, 27.08.2010

zabawa w wydechy to wiejski tuning , a japończyka robi sie po japońsku i aby zyskać dynamike synka trzeba go zabandażować-wtedy jest jazda, oczywiście japońskim Bilionem - cały wydech musi mieć temperature aby spaliny wydostawały się na zewnątrz bez oporów , a o zmasowaniu wydechu słyszeliście aby spaliny niosące ładunek nie przywierały do rur - pozdro

wiesz cos ale tak nie do konca. a bystrzak to nie jestes bo tu nie chodzi o poprawe osiagow, cel jesy zupelnie inny wiec... co w zasadzie tu wniosles? :roll:

tak btw to temat kto chce a nie czy warto/niewarto itp :!:
  • 0
www.promotormocy.pl
Dołączona grafika

#25 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3,481 postów
  • Skąd:Wilkowice, Bielsko
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:200 i troszki
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 22
Super

Napisano 13:27, 27.08.2010

podwojny wydech w accordzie wyglada bardzo dobrze, a jezeli wyglada on jak seria i daje minimalnie lepszy dzwiek to na pewno nie jest wiejskim tuningiem. zreszta moj tlumik trzeba wyminic bo juz sie zgnil, aso drogie a ulter jest idealny:)


Blackfly, przy najbliższej okazji - na spocie w Katowicach 4-tego - usłyszysz jaki dźwięk generuje dedykowany Ulter do VI gena
  • 0

#26 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3,403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 14:31, 27.08.2010

zabawa w wydechy to wiejski tuning

wg mnie wiejski tuning to wszelkiego rodzaju skrzydla, smigla itp ktore sprawiaja ze auto bardziej przypomina odrzutowiec czy tez helikopter a nie samochod:)


Panowie,tylko,aby Wam się temat nie wymknął spod kontroli :?: :-/
  • 0

#27 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4,932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 14:40, 27.08.2010

accord034, co masz na mysli?
  • 0

#28 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3,481 postów
  • Skąd:Wilkowice, Bielsko
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:200 i troszki
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 22
Super

Napisano 19:05, 27.08.2010

Dokładnie to co napisałem
  • 0

#29 radam5

radam5
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:WWY
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:26, 30.08.2010

Powiem, że sam bym był zainteresowany takim tłumiczkiem, oczywiście tylko ze względów wizualnych.
Tylko:
1-czy jest sens zakładać do diesla cały tłumik (czy może lepiej same końcówki)?
2-kopcenie na zderzak (poruszane w innym wątku- zamknięty już) Jak to jest w końcu? Widziałem parę diesli z prostymi końcówkami i nie mieli śladów na zderzaku. Nawet u Nas crisinho ma diesla i 2x końcówki proste z tyłu. Dzisiaj rano go widziałem i nie zauważyłem brudnego zderzaka, a wcale taki ciemny jego samochód nie jest i jak byłby z tym poważny problem na na pewno ślady by miał- a może się mylę.
3-jak długo oferta byłaby aktualna? Bo jakbym się zdecydował to dopiero za 1-2miesiące
  • 0

#30 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3,481 postów
  • Skąd:Wilkowice, Bielsko
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:200 i troszki
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 22
Super

Napisano 10:59, 30.08.2010

Widać Honda to nie VW. W acco VI benzynie końcówki są na dół a w dieslu obustronne. Jak będą wystawać trochę poza zderzak to nic się nie okopci
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq