Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Popukiwanie przy skrecaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 V12

V12
  • Forumowicz
  • 583 postów
  • Skąd:Essen
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 02:01, 22.08.2010

Witam
Jakis czas temu stwierdzono u mnie na przegladzie w ASO luz na sworzniach wahaczy dolnych. Objawialo sie to lekkim puknieciem przy przejezdzaniu przez progi zwalniajace. W tym samym czasie doszlo do wystepowania dziwnego popukiwania przy skrecaniu w lewo (slychac to bylo jedynie na rondzie, bo tylko wtedy jechalo sie dostatecznie szybko i dlugo ze skretem kierownicy w lewo). Po wymianie sworzni pukanie przy przejazdach po progach ustalo, ale objaw przy skrecie w lewo pozostal. Bylem z tym u mechanika, przejechal sie ze mna autem i stwierdzil, ze nic nie slyszy :k. Jednoczesnie powiedzial, ze na pewno nie sa to przeguby, bo zuzyte przeguby terkotaja, a tego nie ma u mnie.
Zastanawiam sie, czy to wina kiepskich zamiennikow tych sworzni co wymienialem, czy to cos innego? Macie jakies pomysly co to moze byc?
  • 0

#2 agniecha631

agniecha631
  • Forumowicz
  • 123 postów
  • Skąd:Połczyn, Białogard
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:09, 22.08.2010

Zepsuty przegub odzywa się przy takich objawach jak piszesz.Słychać dźwięk coś na zasadzie tuk tuk tuk.Jeśli skręcasz w lewo to znaczy, że prawy do wymiany.

PS.W ASO na białowieskiej byłam tylko dwa razy i się nie przekonałam do tego serwisu.
  • 0

#3 V12

V12
  • Forumowicz
  • 583 postów
  • Skąd:Essen
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:35, 22.08.2010

No to teraz musze znalezc jakis serwis i z tym podjechac, teraz chociaz wiem jak rozmowe zaczynac, dzieki.
Ja w tym ASO swojego Acco kupilem, jak do tej pory robilem tam pare rzeczy i przeglad. Nie mam zastrzezen, z wyjatkiem cen ... 8-)
  • 0

#4 agniecha631

agniecha631
  • Forumowicz
  • 123 postów
  • Skąd:Połczyn, Białogard
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:43, 22.08.2010

Tak ale wymiana przegubu to nie jest nic nadzwyczajnego, więc nie musisz super ekstra serwisu szukać.Ale jeśli naprawdę chcesz to zrobić w porządnym warsztacie i 100 zł zapłacić więcej za wymianę ( nie licząc części ) ,to podjedz na krakowską - AUTO ARS.( niedaleko słynnej miejscówki krematorium ).Tam się cenią i jakość usług wysoka a stanowisk chyba z 8 czy 9 ( i tak zawsze trzeba minimum 3 dni wcześniej się umawiać ).
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq