Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Xenon- problem co zrobić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:23, 07.08.2010

Witam, jak w temacie mam problem z chińszczyzną tzn. zainstalowałem sobie zestaw hid dedykowany H1 i jakoś dziwnie się zachowują światła albo jestem przewrażliwiony, świecą na prawą stronę, prawa od pasażera świeci bardziej w prawo niż lewa, ale nic nie regulowałem nic nie kręciłem acha byłem też na diagnostyce powiedzieli, że 1mm za wysoko na przyrządzie i nic pozatym miał ktoś takowy problem?

Zdjęcia cyknę za kilka godzin jak słoneczko pójdzie spać.


Pozdrawiam.
  • 0

#2 majstor

majstor
  • Forumowicz
  • 54 postów
  • Skąd:Gdańsk-Grajewo
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:40, 07.08.2010

lampy xenon sa inne od lamp "konwencjonalnych" zarnik inaczej swieci niz zarowka i odblysniki w lampach sa inne.wiec na dobra sprawe nigdy tego nie ustawisz tak jak powinno swiecic.
  • 0

#3 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 16:57, 07.08.2010

Jak rozbierzesz lampę, między żarówka a soczewką znajduje się przysłonka, musisz wyjąć i założyć przysłonki od ksenonów ,które tworzą charakterystykę światła są troszkę inne .... cała lampa jest identyczna...
  • 0

#4 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:42, 07.08.2010

Byłeś na diagnostyce to fachowiec powinien powiedzieć-sprawdzić "bicie" światła w pionie i poziomie.Jeżeli na przyrządzie wyszło ok to nie masz się czym przejmować.
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:01, 07.08.2010

Glinuś, byłem, zapłaciłem 8zł za sprawdzenie bez regulacji, ale sprawdzał tylko pion. A jest też sprawdzanie w poziomie?
Tego nie wiedziałem, bo bym go naprowadził tego niby "diagnostę".
A co do soczewek o czym piszą majstor, i muzyczka, to wydaje mi się, że gdzieś wcześniej na forum jest zdjęcie poglądowe światła jakie one dają na orginalych i chińskich xenonów i jest różnica ale nieznaczna. Co do tego że różnią się soczewki od D2S i od H1 to racja.
Jadę cyknę fotę zaraz wstawie.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

na tym środkowym najlepiej widać że jest straszna odchyła od normy tak mi się wydaje.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq