Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Problem ze Światłami!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:45, 07.08.2010

Witam
Mam problem ze światłami nie wiem co się stało ale świecą zdecydowanie za nisko około 1-1.5 metra przed autem nic nie widac musze używać długich próbowałem regulacji w środku (góra-dół)ale to nic nie daje - słychać jak działa silniczek ale nie ma efektów ....czy ktoś miał taki problem??
Niestety nie posiadam Xenonów i samochód nie jest obniżony, zauważyłem że nie działa oświetlenie regulacji świateł (Góra-Dół)(sprawdzalem bezpieczniki są ok.)Zawsze było podswietlone,Prosze o pomoc
  • 0

#2 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
  • Skąd:Dębica i okolice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 43
Super

Napisano 08:54, 07.08.2010

próbowałem regulacji w środku (góra-dół)

- rozumieć regulatorem położenia reflektorów ??

proponuje jechać na stacje diagnostyczną, wypakować wszystko z auta, ustawić regulator na pozycję "0" i ustawić światła śrubami regulacyjnymi przy reflektorach. Teraz przestaw regulator i obserwuj efekty.
To ze nie świeci podświetlanie regulatora to może być tylko spalona żaróweczka
  • 0

#3 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 20:54, 07.08.2010

To ze nie świeci podświetlanie regulatora to może być tylko spalona żaróweczka

Zrób tak jak napisał Jarek,a to,że nie świeci żaróweczka-na bank przepalona.Żaróweczka jest tylko po to,abyś widział gdzie masz żądane pokrętło,przycisk.
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:45, 11.08.2010

Faktycznie żarówka spalona a ze Swiatłami byłem i sprawa się wyjaśniła...gdy wymieniałem żarówki jakiś miesiąc temu zle je założyłem i śwaitło się rozpraszało i dlatego nic nie widziałem..wystarczyło obrócić o 180 stopni i po sprawie ..Teraz można jezdzić :)
Dzięki za wszzystko
  • 0

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:50, 27.09.2011

Witam! Prosze o pomoc, wiem ze ten temat byl juz nie raz poruszany> nie swieci mi lewy xenon zarowka jest ok po sprawdzeniu bezpiecznikow jeden byl spalony gdy go wymienilem i wlaczylem swiatla drogowe wybija mi bezpiecznik dzieki z gory. :shock:
  • 0

#6 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 06:08, 29.09.2011

Witam! Proszę o pomoc, wiem ze ten temat był już nie raz poruszany> nie świeci mi lewy xenon żarówka jest ok po sprawdzeniu bezpieczników jeden był spalony gdy go wymieniłem i włączyłem światła drogowe wybija mi bezpiecznik dzięki z góry. :shock:

to zamień przetwornice miejscami albo odłącz od lampy, bo pewnie przetwornica padła.
  • 0

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:08, 29.09.2011

bylem na kompie przetwornice sa ok :-?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq