Skocz do zawartości


RODO w HAKP

prosze o pomoc `


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 02:39, 06.08.2010

Witam wszystkich mam pytanie jak ruszam zuca mi pierwszym biegiem ajak wloze dwojke to znow co jakis czas mi ja wywala co to moze byc za przyczyna wczoraj kupilem honde od poewnego goscia i podczas jazdy zauwazylem te mankamenty ale 3 4 5 wchodza super i nic nie dzieje sie nie wybija mi biegow co mamm zrobic to znaczy co trzeba wymienic zeby to zlikwidowac zeby juz nie wywalalo mi 2 biegu dziekuje za pomoc pozdrawiam koniu
  • 0

#2 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:13, 06.08.2010

Synchronizator 2 biegu prawdopodobnie się posypał .Miałem kiedyś identyczny objaw w Toyocie avensis koszt około 500 zł z robocizną z tego co pamiętam
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 02:43, 07.08.2010

dziekuje za pomoc jest to tak jesli ruszam z jedynki to mi skacze bieg potem przezucam na dwa i mam powyzej 20km/h i delikatnie puszczam sprzeglo czyli po malutku to mi nie wyskoczy tylko pojedzie ale czasem nawet jak bardzo wolno zwalniam sprzeglo to mi szarpnie skrzynia i wtedy wybije bo reszta biegow jest wporzadeczzku jak najlepszym skoro mowisz ze to synchronizator to musze z nim jechac do lekarza /mechanika chodzi mi o to zebym wiedzial co mam kupic za czesc zeby to zrobic
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq